Nezapomínejte na to, že jak vaše obchodní podmínky v eshopu, tak webové stránky musí obsahovat povinné položky, jejichž neuveřejnění vás může stát opravdu hodně peněz.

V tomto článku se chceme věnovat povinnosti všech prodejců, tzn. každého kdo něco prodává. Nemusí to být nutně konkrétní produkty, ale povinnost platí i pro poskytovatele služeb.

Často se tato informování o Mimosoudním řešení spotřebitelských sporů řeší jen u eshopů, a to v rámci obchodních podmínek.

Povinnost uveřejnění informací platí i pro prodejce, kteří mají vlastní webové stránky, kdy na těchto oznámení o Mimosoudním řešení spotřebitelských sporů (ADR) musí být také uveřejněno.

Neberte prosím toto upozornění na lehkou váhu, protože ČOI vás může pokutovat v tomto případě až do výše 1.000.000 Kč.

Poslat někomu e-mail asi umí každý z nás. Poslat někomu více e-mailů nebo poslat hromadný e-mail více adresátům, to už tak jednoduché není. A není to jen o tom, že zamýšlená e-mailová reklama prostě nedojde všem zákazníkům. Stačí vložit seznam adresátů (pracně získaných kontaktů na vaše zákazníky) do špatné kolonky a je zaděláno na průšvih. Další problém může nastat, když se pokoušíte oslovit nové zákazníky nevyžádaným e-mailem. I toto má svoje pravidla a možnosti.

Jestliže jste se dostali do situace, kdy je vaše webová prezentace s redakčním systémem Joomla už stará a potřebovala by i z důvodu bezpečnosti omladit, je tu možnost migrace. Nejedná se jen o aktualizaci CMS redakčního systému Joomla, ale při migraci Joomla pracujeme s obsahem článků, s obrázky a fotografiemi, galeriemi, moduly funkčností a dalšími systémy v Joomla systému. U webů, které mají za sebou už nějakou dobu "provozu" a tím i větší množství obsahu, článků, fotografií, je zajištění funkčnosti a původního obsahu velmi důležité.

NEPROPADEJTE PANICE! A KONTAKTUJTE NÁS

Pokud jste dostali e-mailem zprávu od CZ.NIC-CSIRT Scan Předmět: Upozornění na zastaralé CMS, nepropadejte panice a kontaktujte nás. Máme pro Vás efektivní řešení.

Dokážeme Vám velice rychle vytvořit novou webovou prezetaci na nejnovější verzi CMS redakčním systému Joomla s tím, že obsah Vaší původní webové prezentace dokážeme importovat do prezentace nové. Nemusíte se tedy nutně zabývat tvorbou nebo přenesením původního obsahu vaší  webové prezentace.

Ačkoli zkratka SEO znamená optimalizaci pro vyhledavače, pravdou je, že nejde ani tolik o roboty, jako spíš o návštěvníky, které se na stránku snažíme přivést. Z této skutečnosti pak plyne i první a nejčastější problém: Mnohé společnosti staví své SEO techniky právě na tom, že různými technikami podbízí své webové stránky robotům i lidem, jenže k čemu 10.000 návštěvnost, když 90% lidí přijde a hned odejde?

Druhé úskalí, které plyne z této strategie, se skrývá ve skutečnosti, že společnost Google bojuje proti většině SEO technik, které by měly zvýšit úspěšnost a důležitost webové stránky proti ostatním, a v nepravidelných intervalech vydává updaty, které zhodnocují důležitost jednotlivých webových prezentací a které se snaží rozkrýt podvodné techniky SEO optimalizace a případně tyto prezentace trestat. Výsledkem nevhodné strategie tedy může být fakt, že budete půl roku na první stránce ve vyhledavači a pak se budete rok plácat někde v nedohlednu.

I hotel, restaurace nebo kavárna potřebuje nové webové stránky, které návštěvníka zaujmou. Moderní design a funkce, přehledné členění aktuálních informací a např. rezervační nebo objednávkový systém, to je to co návštěvníka vašeho webu přesvědčí.

V dnešní době nemůžete zapomínat ani na takové věci jako je třeba správné zobrazení vašich webových stránek na tabletech nebo mobilech. A právě to jsou funkce, které jinde nenajdete. Web 7 vám je nabízí a můžete si vyzkoušet jak vypadá webová prezentace restaurace nebo hotelu při zobrazení v menším rozlišení. Budete překvapeni, jak přehledná a pěkná může být vaše prezentace na mobilu.

Připravili jsme pro vás výběr z našich motivů webových stránek na téma hotel, restaurace, kavárna. Kliknutím na DEMO u každého motivu Web7 si můžete prohlédnout funkční stránky a představit si, jak se budou v těchto motivech vyjímat vaše fotografie, texty a nabídky.

Není rozhodně novinkou, že lze datově propojovat různé systémy. Pro někoho z vás ale může být novinkou to, že pomocí automatického nastavení si můžete každý den aktualizovat svůj eshop nabídkou produktů vašeho dodavatele. To přitom automaticky i s nastavení změny kategorie, úpravou ceny a třeba i popisu produktu. Když si přitom spočítáte kolik času vás bude stát ruční plnění eshopu, nastavování aktuálních cen a skladové dostupnosti, určitě oceníte přednosti automatického importu dat dodavatele.

Podobným způsobem si můžete aktualizovat nabídku vašeho eshopu informacemi z vašeho účetního nebo skladového systému. Opět samozřejmě automaticky, abyste nemuseli na nic myslet a systém vše provedl sám. Z vlastního ekonomického systému se data produktů mohou přehrávat do eshopu úplně stejně jako když přicházejí o dodavatele.

Nepřehlédněte náš nový systém pro příjem a správu požadavků vašich zákazníků nebo návštěvníků vašich stránek.

Nespoléhejte se na to, že Vám návštěvník Vašich stránek bude hned volat telefonem nebo pošle e-mail, v kterém musí vymyslet jak nejlépe popsat svůj problém nebo požadavek.

Ideální řešení je právě to nejjenodušší. Připravte jednoduchý formulář, kde návštěvníkům "nalinkujete" jaké informace potřebujete a ostatní už vyřešíte další komunikací z vaší strany. Poptávky 7 řeší jak tvorbu online formuláře, tak i správu příchozích požadavků a poptávek návštěvníků a vašich budoucích zákazníků.

Umíme nastavit blokaci přístupu na webové stránky nebo eshop podle přihlášení z jednotlivých států světa.Blokovat návštěvníky

Máte eshop, katalog nebo webové stránky a potřebujete zablokovat přístup příchozím z nějaké konkrétní země?

Jiné informace
Nebo chcete, aby návštěvník vybrané země viděl eshop, ceny nebo informace jiné než běžní návštěvníci?
 
Řešení jsou tu

Máme pro vás řešení, která zajistí vaše speciální požadavky a potřeby.

Kontaktujte nás a poskytneme vám více informací.

Víte, co je to internetová vizitka nebo webové stránky s katalogem? Víte, proč je důležíté mít responzivní web? Připravili jsme pro Vás stručný přehled základních charakteristik, které od sebe odlišují různé webové stránky a vysvětlení problematiky responzivních webových stránek.

1. dubna 2014 bylo nově spuštěno další pokračování úspěšného dotačního projektu s názvem Nová Zelená úsporám pro roky 2014 - 2020!

Patří nabídka služeb souvisejících s programem Zelená úsporám k Vašemu podnikání? Už jste přemýšleli jak budete čelit obrovskému konkurenčnímu tlaku? Nabídněte svým zákazníkům to, co u Vaší konkurence nenajdou!

Zákonem č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích se v České republice nově zavádí povinnost zřízení webových stránek pro všechny akciové společnosti.

Na základě požadavků skupiny našich klietů, neplátců DPH, zavádíme nově možnost platby za tvorbu webových stránek, webových prezentací a eshopů, i bez DPH.

Tvorba webových stránek, eshopů, aplikací, jejich správa a mnoho dalších služeb bude nyní pro neplátce DPH výhodnější.

Pozor!

Pro plátce DPH se situace nemění. Ti si mohou DPH odečíst, protože společnost Design Point, s.r.o. je stále plátcem DPH.

Pro více informací o výhodných podmínkách pro neplátce DPH,  nás můžete kontaktovat.

Sebekrásnější webová prezentace nebude dostatěčně úspěšná, pokud nebude správně a dostatečně optimalizována pro vyhledávače.

Optimalizovat je přitom potřeba jak texty, tak odkazy a další prvky webové prezentace nebo eshopu, aby byly nastaveny pro vyhledávače a jejich požadavky.

V rámci našich služeb nabízíme kleintům Web7 podporu a konzultace v této oblasti.

Naučíme klienty základní pravidla optimalizace nebo můžeme poskytnout kompletní servis a optimalizaci zajišťovat přímo klientovi v rámci jeho webové prezentace, eshopu.

Všechny internetové eshopy Web7 mají možnost rozšíření funkčnosti o online platební možnosti. Využíváme především služeb české platební brány GoPay, která poskytuje všechny hlavní platební možnosti.

 

 liberecky kraj logo  golf liberec logo tul liberec logokjus logo ski jested liberec logo
jablotron logohospodarska komora logo logo odborovy svazweb7 libverda hotels

Buďte Web7 partner

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, kterým nabízíme možnost výhodné spolupráce na tvorbě webových stránek, eshopů, webových aplikací, optimalizace a marketingu. Pro Vaše zákazníky, partnery a přátele navrhneme, vytvoříme a budeme spravovat weby, eshopy a další služby. To vše včetně kompletní podpory, zajištění návrhů a nabídek a samozřejmě zajímavých provizí dle rozsahu spolupráce.

Neváhejte nás kontaktovat s malým i velkým požadavkem.

REGISTRUJTE SE VÍCE INFORMACÍ


TOP
Zavoláme!  
Pro přístup k celým článkům blogu Web7, prosím vyplňte Vaše jméno a e-mail.
Pravidla