Loading color scheme

Máte webové stránky důstojné roku 2019?

Webové stránky jsou dnes základním prezentačním prvkem každé firmy. Můžete nemít vizitky, můžete nemít letáky, můžete nemít katalagy, ale webové stránky mít musíte. A jelikož se píše rok 2019, měly by vaše webové stránky být takové, aby důstojně prezentovaly vaši firmu, vaše produkty, vaše služby a vás samotné.

Pokud takové webové stránky zatím nemáte a nemáte ani čas ani chuť se novým, pěkným a moderním stránkám věnovat, můžeme Vám pomoci. Vytvoříme vám kompletně nové webové stránky a pro jejich obsah můžeme použít bud obsah vašich starých stránek nebo vytvoříme nový obsah. Není to tedy složité. Stačí jen nás kontaktovat pomocí online formuláře nezávazné poptávky (na konci tohoto článku), e-mailem (info@web7master.com) nebo telefonicky (+420 481 120 345, 602 22 33 22).

Číst více

Web7 partnerem můžete být i Vy

Vážený potencionální partnere,

v dnešní době nedostatku kvalitních pracovníků za Vámi přicházíme s nabídkou výhodné spolupráce v oblasti návrhu a tvorby webových stránek, internetového obchodování a vývoji webových a mobilních aplikací, pro Vás i Vaše zákazníky.

Takovou spolupráci nazýváme Web7 Partner a je výhodná pro obě strany.

Vy v náší společnosti získáte odborného partnera, který je vždy na vaší straně a dokáže pro vás vytvořit v rámci webové prezentace a obchodvání téměř cokoli.

Číst více

Máte svou mobilní aplikaci?

V dnešní době mobilních aplikací můžete i Vy mít svou mobilní aplikaci a prezentovat se svým zákazníkům jako moderní firma a nejen to.

Mobilní aplikace firmy nemusí být funkčně složitá a může poskytovat např. vybrané (nebo všechny) informace z vaší webové prezentace.

Mobilní aplikace jen jako kopie webových stránek asi není tím pravým, co byste v rámci prezentace potřebovali a co by přesvědčilo vaše zákazníky si takovou aplikaci na mobilu nainstalovat. Nezapomeňte ale na to, že pokud máte nějakou informaci, kterou můžete pravidelně svým zákazníkům poskytnout, bude to už pro ně zajímavé.

Číst více