Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

vouchery, dárkové a slevové kupóny

Voucher7 system

Využijte Voucher7 System pro nabídku a správu vašich voucherů, dárkových a slevových kupónů.

Voucher7 System

Co je Voucher7 System?

Voucher7 system je webová aplikace, která se postará jak o nabídku, prodej, tak o prověření platnosti. Princip je velmi podobný klasickému e-shopu, ale jako produkty jsou nabízeny vouchery, slevové nebo dárkové kupony, které si vytvoříte v administraci systému.

Prodej vytvořených voucherů se násldně děje automaticky a úhradu provede zákazník přes platební bránu platební kartou a systém vygeneruje voucher s jedinečným QR kódem, který automaticky zašle zákazníkovi e-mailem.

Proč chtít Vouchery

Podívejte se na několik hlavních bodů, které vám vysvětlí nejdůležitější výhody použití Voucher7 systému pro vaše podnikání, sportování, vystupování.

Jednoduché řešení
Rychlá kontrola
Mnoho možných užití
Přivede zákazníky
ochrání vouchery
Propagace
Voucher7 System

Nejdůležitější z praxe

Nástroj pro snadnou správu voucherů

Nikdy jste neměli takový jednoduchý nástroj pro tvorbu, prodej, správu a následnou kontrolu platnosti voucherů, slevových nebo dárkových kuponů.

Jednoduchá kontrola jedinečného QR kódu voucheru

Když zákazník u vás uplatňuje svůj voucher s QR kódem, ověříte jeho platnost a detialy jednoduše pomocí mobilního telefonu. Tuto kontrolu s vašim potvrzením uplatnění voucheru, můžete jednoduše provést kdekoli budete mít váš mobil připojen na internetu (wifi nebo data).

Vouchery přivedou zákazníky přímo k vám

Velice důležitou výhodou voucherů s QR kódem je nutnost návštěvy zákazníka přímo ve vaší firmě, prodejně, ordinaci, sportovišti, divadle, protože jedině tak může svůj voucher s jedinečným QR kódem uplatnit.

Vouchery lze prodávat nebo nabízet i zdarma

Vouchery můžete nabízet ke klasickému prodeji např. s výhodnější zlevněnou  cenou nebo je poskytovat formou % slevy zdarma, a to jen za registraci uživatele, kterému následně můžete posílat e-mailové nabídky. Je to pak váš zákazník.

Vouchery lze nabízet jako jednorázové nebo opakované s kontrolou užití

Např. masážní salon může nabízet dárkové balení X masáží za zvýhodněnou cenu s tím, že každou návštěvu Voucher7 systém eviduje. Tím máte stále kontrolu nad uplatnění správné hodnoty voucheru, a to bez nutnosti sledovat složitě záznamy na papíře.

Podívejte se na stránku projektu Voucher7

ukázky voucherů | inspirace užití | ceník | popis funkce

Voucher7 System

Tvořte a nabízejte

Vymyslete a vytvořte pro svoje zákazníky nabídku voucherů, slevových a dárkových kuponů, vstupenek na akce.

Voucher7 System

Prodávejte a poskytujte

Na svém webu nebo Facebooku nabízejte vouchery, slevy, kupony a dárky k prodeji i zdarma.

Voucher7 System

Kontrolujte a potvrďte

Ve své firmě, prodejně, stánku, restauraci, akci, přijímejte a jednodušše kontrolujte svým mobilem QR kódy voucherů zákazníků.