Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Hodnocení - feedback
jako zdroj vašeho rozvoje

Jak jinak zlepšovat služby vaší firmy než se zeptat svých zákazníků jak jsou spokojeni a jestli byste něco měli zlepšit. Nabízíme feedbackové formuláře 

Hodnocení - feedback a jak na něj

Bez informací o tom jak vidí vaši firmu, pracovníky, služby a produkty vaši zákazníci se nemůžete zlepšovat a růst.

Proto vám nabízíme hned několik možností jak zakomponovat do vaší komunikace se zákazníky jejich hodnocení.

Hodnocení zákazníků se nezobrazují hned na webu !!!

Hodnocení a feedback mohou být velmi cenným zdrojem pro rozvoj vaší firmy. Zeptat se zákazníků na jejich názor na vaše služby nejenže ukáže, co děláte správně, ale také vám poskytne cenné informace o oblastech, které by mohly být vylepšeny. Feedbackové formuláře mohou být účinným způsobem, jak získat zpětnou vazbu od zákazníků. Nicméně je důležité, aby byly formuláře náležitě navrženy a správně využívány. Formuláře by měly být jednoduché, stručné a snadno pochopitelné. Také by měly být dostupné na různých kanálech a formátech, aby se zákazníci mohli vyjádřit pohodlně a snadno. Je důležité mít na paměti, že feedback by měl být vnímán jako způsob, jak se zlepšit, a ne jako zdroj kritiky. Je třeba poslouchat názory zákazníků a brát je vážně, pokud jsou opodstatněné. Následně by měly být zvažovány a implementovány změny, které vedou ke zlepšení služeb. Celkově lze říci, že feedbackové formuláře jsou užitečným nástrojem pro získání zpětné vazby od zákazníků a zlepšení služeb vaší firmy. Nicméně by měly být náležitě navrženy a správně využívány, aby poskytovaly užitečné a cenné informace pro další vývoj a zlepšení.

Hodnocení v rámci webu

Hodnocení v rámci webové prezentace je ideálním řešením, protože kromě online formuláře vidí zákazník i váš web, kde ho můžete dále oslovit.

Další výhodou řešení feedbacku přímo jako součást webové prezentace, je možnost využití konkrétní webové adresy určené pro hodnocení zákazníků.

Všechny reakce hodnocení zákazníků se automaticky přeposílají na vybrané e-mailové adresy a zákazníkovi se odesílá zpráva s poděkováním za jeho hodnocení.

Kromě zaslání hodnocení do e-mailové schránky zůstává také každé hodnocení přímo v redakčním systému webu a prezentace, kde ho lze jednoduše dohledat v případě potřeby.

Druhou variantou hodnocení přímo na vašem webu je varianta hodnocení, které pracuje jako aplikace a umožní vám všechny reakce zákazníků nejdříve prolédnout a zveřejnit na webu jen ty, které pro vás budou mít nějakou hodnotu. Celá správa těchto hodnocení a reakcí zákazníků je funkční v rámci naší služy Web7 System.

Hodnocení jako formulář

Jestliže nemáte od nás vytvořenou webovou prezentaci Web7 systém, tak i přesto vám můžeme nabídnout efektivní systém hodnocení / feedback.

Pro toto řešení využijeme náš systém formulářů a dotazníku form 7, kde vytvoříme Feedbackovi formulář.

Takový formulář pak lze umístit přímo do webové stránky nebo lze využít jeho webovou adresu a tuto poslat emailem nebo uložit do prezentac

Hodnocení ve firemních profilech

Třetím způsobem jak řešit hodnocení vaší firmy, služeb a produktů je využití firemních záznamů, které jsou na Google firmy i na Firmy Seznam nebo např. na Facebooku doporučení. Nemusíte dělat nic a nespokojený zákazník si vždy najde cestu, jak vám napsat špatné hodnocení ... bohužel to tak je. My zajistíme nebo vás naučíme jak do vašich hodnocení dostat co nejvíce kladných reakcí vašich spokojených zákazníků.