Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Správa obsahu webu pomocí redakčního systému

Veškeré námi tvořené webové stránky obsahují redakční systém s chytrým editorem pro jednoduchou úpravu nebo tvorbu obsahu webu. Další obsah a funkce tvoříme a nastavujeme cíleně dle vašich požadavků.

Proč Web7

Proč chtít web s chytrou editací?

Přizpůsobení webových stránek je snadné, rychlé a za férovou cenu!


Jako majitel webových stránek narazíte na některé potřeby, které dostupnými řešeními nedosáhnete. Podstatnou součástí sdělení je obsah. Pokud váš návštěvník nenajde obsah, kterému rozumí, odejde.

 

Abyste nepřišli o klienty, musíte obsah přizpůsobit. Editor obsahu ve webech Web7 byl vytvořen tak, aby přizpůsobení bylo pohodlné, rychlé a cenově dostupné.

 

A hlavně, abyste ho mohli dělat i sami.

Jednoduché a tedy použitelné

Pokud je redakční systém složitý, nebudete ho chtít po čase používat, protože si nebudete pamatovat jeho používání. Web7 System nabízí jednoduchost, která vás mile překvapí. Tím 

Web upravený pro mobil

Automatické přizpůsobení libovolné velikosti obrazovky, ať už se jedná o mobilní telefon nebo počítač s libovolným rozlišením obrazovky.

 

Systém Web7 umožňuje vytvořit responzivní web. Pomocí editoru WYSIWYG můžeme vytvořit vlastní CSS bez nutnosti psát kód a uspořádat jednotlivé sekce na webu ve správném pořadí pro uživatele stolních počítačů, tabletů a mobilních zařízení.

Pracuje za vás a šetří tak čas

Web7 CMS - je systém pro správu obsahu se speciálními schopnostmi. Automaticky škáluje obrázky na správnou velikost a rozměry tak, aby odpovídaly vašim webovým stránkám.

 

Nahrajte své obrázky a budou pro vás automaticky připraveny. Je to tak snadné!

Vývoj a aktualizace

Inteligentní editor obsahu vašich Web7 webových stránek prochází stálým vývojem, rozvojem a můžete tak získat průběžně i ty nejmodernější nové funkce.

 

Web7 inteligentní editor je pravidelně aktualizován, a to automaticky a bez nutnosti vašich dalších inverstic.

Drag and Drop editor

Editor Drag & Drop je nejintuitivnější způsob ovládání systému správy obsahu, jaký si lze představit. Je to nejlepší WYSIWYG editor, s jakým jsem kdy pracoval, a nemusíte mít žádné znalosti programování, je to tak jednoduché.

Live náhled vašich úprav

Úpravy a změny na vašem webu vidíte v redakčním systému okamžitě. Máte tak naprostou kontrolu nad správou vašich webových stránek. Žádné nastavování mimo stránku a následná kontrola vzhledu, vše vidíte v reálném zobrazení a zmeny provádíte přímo v náhledu a změny se vám okamžitě promítnou. Můžete si také prohlédnout, jak bude vypadat výsledná stránka na počítači, telefonu nebo tabletu.

Intuitivní drag and drop editor

Pro úpravu obsahu v našem redakčním systému není potřeba umět programovat. Vše zvládnete jen klikáním myší, a to velice intuitivně a rychle. V současnosti asi neexistuje jednodušší chytrý editor obsahu.

Přidání novinek

Nemusíte s přidáním nové aktuality čekat na nás. Vše v případě potřeby zvládnete sami. Dle nastavení novinek jen vyplníte několik položek a uložením novinku zobrazíte.

Rozšíření systému

Součástí redakčního systému můžete mít formuláře a dotazníky, katalog, blog, malý e-shop nebo třeba zamčený obsah pro předplatné. Pokud by Vám nic z již připravených rozšíření nevyhovovalo, vytvoříme Vám vlastní. 

Jazykové mutace webových stránek

Máte zákazníky z různých koutů světa? V našem redakčním systému můžete mít obsah v neomezeném množství jazykových mutací. Jednoduchá a přehledná správa obsahu jednotlivých jazyků vás mile překvapí.

Editor fotografií

Velice zajímavá součást chytrého editoru obsahu webových stránek, který už podle svého názvu pracuje s fotografiemi. Nemusíe nic instalovat a přímo součástí editoru máme editor fotogtafií, jehož pomocí můžete měnit rozměty, kvalitu, ořezávat, nastavovat parametry, zrcadlení, atp.. Vše prakticky po ruce a už nemusíte mít v počítači nainstalovaný program pro úpravu fotografií.

Formuláře a dotazníky

Velmi důležitá součást moderního webu je systém online formulářů a dotazníků, která zásadním způsobem pomůže v komunikací s návštěvníky nebo zákazníky. Možnost rychlého dotazu, poptávky, rezervace, konzultace s možností nastavení editovatelných notifikací (potvrzení) pro vás i pro zákazníka, to je ideální řešení, které se vám rozhodně bude líbit.

videoukázky

Úžasný editor webu, funkčně chytrý a přitom jednoduchý pro obsluhu

Podívejte se na krátké ukázky základních funkcí intuitivního editoru, pomocí něhož můžete měnit obsah webu nebo tvořit nový. V případě, že hledáte webová stránka, které si budete moci upravovat sami bez nutnosti být odkázáni na nás nebo jiné editory.

Pod tlačítkem vlevo "VIDEO UKÁZKY EDITORU" najdete stránku s řadou krátkých videí, která představují zajímavé funkce a ukázky jednoduchosti editace obsahu webu.

Pokud vám ukázky nestačí, můžete zaslat nezávaznou nabídku nebo nás konkatovat a můžeme představit jednotlivé funkce detailněji prostřednictvím videokonference.

Spousta funkcí již v základu

Stránky

Jednoduchá editace jednotivých stránek webu.

Blog

Systém blogu lze prakticky využít pro novinky, zprávy, akce, atp..

Komentáře

Návštěvníci se mohou vyjadřovat k článkům (po vašem schválení).

Recenze

Možnost hodnocení od návštěvníků, pod vaší správou.

Portfolio

Přehledný způsob představení vaší nabídky.

Hotelové pokoje

Systém zobrazení a představení hotelových pokojů.

Editor fotek

Chytrý editor fotografií přímo součástí editoru webu.

Editor kodu

Do stránek webu lze vkládat i vlastní kod nebo převzatý kód.

Výkon webu

Celá řada automatických funkcí pro zvýšení výkonu webu.

XML sitemap

Možnost řešení mapy stránek k propojení s Google službami.

Preloader

Možnost nastavení úvodní animace před načtením stránky.

Kanonické URL

Systém kanonických url adres webu k vylepšení optimalizace.

Potřebujete web, seo, propagaci?
Nabízíme vám bezplatnou konzultaci, abyste si udělali obrázek o dnešních možnostech moderních a efektivních řešeních.