Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Často kladené dotazy

Na co se nás klienti často ptají?

Sepsali jsme několik odpovědí na otázky, které od našich současných nebo budoucích klientů dostáváme ohledně tvorby webových stránek nebo e-shopů nejčastěji. Pokud bychom Váš doraz přesto nezodpověděli, neváhejte nás kontaktovat!

Často kladené dotazy

Webové stránky

Našim klientům tvoříme webové stránky i eshopy dle jejich požadavků. Naše návrhy webových stránek a jejich struktur vycházejí z moderních trendů, které v sobě slučují jak grafickou atraktivnost, tak i tu nejlepší funkčnost a přehlednost vycházející z požadavků optimalizace.

Naši grafici navrhnou a vytvoří webové stránky, které zaujmou svým vzhledem, zajímavými grafickými prvky a přehledností informací.

V rámci služby Web7 system dokonce můžete nabídnout svým klientům možnost jednoduché úpravy grafické struktury, kdy následně můžete sami měnit fotograie nebo obrázky webové prezentace dle svých představ. To vše velice jednoduše po krátkém zaškolení a dokonce s možností naší pomoci a podpory.

Ano. Responzivní (tzn. upravené pro přehledném zobrazení na mobilu) weby, e-shopy nebo aplikace děláme vždy, protože počty návštěvníků z mobilů již dnes hrají prim. Pokud web nebo e-shop není upraven pro mobilní telefon, je např. Googlem navíc penalizován v mobilních vyhledáváních.

Doménu mít koupenou nemusíte. Novou doménu pro Vás můžeme zaregistrovat tak, že vlastníkem domény jste Vy a my figurujeme jen jako její správce. Pokud už doménu máte, zajistíme její přenastavení, aby fungovala s novou webovou prezentací (bez potřeby součinnosti vašeho původního správce, tvůrce nebo webmastera, což mnoho klientů kvituje).

Doména 1. řádu nemusí být nutně .cz. Poradíme si s jakoukoliv národní doménou, jako jsou např. .eu, .sk, nebo nadnárodní .com, .net, .info. Pokud potřebujete takovou doménu zaregistrovat, můžete se na nás obrátit. Stejně tak vám pomůžeme s návrhem nebo výběrem té ideální domény.

Na tuto otázku nedokážeme obecně odpovědět. Cena tvorby webových stránek záleží na velikosti webu, jeho rozšířeních, požadovaných funkcích a náročnosti grafiky. Pokud máte zájem o kalkulaci, napište nám vaše požadavky a my se vám obratem ozveme a následně vytvoříme nezávaznou nabídku včetně kalkulace!

V případě, že je pro vás cena pořízení webových stránek  velmi důležitá, je možné využít hned několik postupů. Základní předpoklad je ten, že víte co chcete a máte k tomu připraveny příslušné podklady v pdoobě textů a obrázků. To následně urychlí tvorbu webových stránek a zlevín cenu. Stejně tak je možné snížit finančí náročnost tvorby www stránek tím, že webové stránky budou obsahovat jen základní informace. Další stránky webu, které budete potřebovat si můžete následně pomocí chytrého editoru služby Web7 system, u vytvořit sami. To samozřejmně po našem zaškolení, ale jelikož je chytrý editor opravdu chytrý, je vetšina jeho funkcí intuitivní a uvidíte, že budete nadšeni jeho jednoduchostí. Tím, že můžete upravovat obsah webových stránek sami, ušetříte mono dalších financí a změny můžete udělt podle sebe.

Samozřejmě. V našem redakčním systému služby Web7 system můžete mít v rámci jednoho webu jazykových mutací tolik, kolik budete potřebovat. Problémem nejsou ani jazykové mutace jako japonština, čínština nebo korejština.

Můžeme říci, že můžete použít jakékoliv fotografie. Pokud máte svoje fotografie např. z mobilu a jsou datově i rozměrově veliké, tím pádem bez úprav pro web nepouitelné, nemusíte nic speciálně řešit. V rámci služby Web7 system mohou být fotografie zmenšeny automaticky. Navíc pokud budete potřebovat upravit velikost, rozměr nebo vzhled fotografie, můžete tak udělat přímo v editaci webových stránek, kde získáte přístup k Photoeditoru. Ukázku funkčnosti photoeditoru si můžete prohlédnout.

 

Ohledně použitelnosti fotografií na webu musíte vždy brát zřetel na to, čí fotografie jsou. To že jsou dostupné volně na internetu neznamená, že je můžete beztrestně využít. Na to si dejte velký pozor. Pro naše klienty máme dostatek zdrojů fotografií, které jsou pořizovány ze světových fotobank a lze je využít i pro komerční užití bezplatně. Více se dozvíte v případě vašeho zájmu.

E-shopy

E-shopy zdarma u nás nenajdete. Klientovi se vždy snažíme vyjít vstříc se všemi jeho požadavky a tím pádem je univerzální řešení, které bychom mohli nabízet zdarma, nereálné.

Vybraným projektům nabízíme možnost zařazení do našeho projektu Web7 Investor. V něm získáte tvorbu eshopu bezplatně v rámci smluvené spolupráce při prodeji vašich produktů. Pokud byste o takovou spolupráci měli zájem, kontaktujte nás!

Doba vytvoření nového e-shopu je čistě individuální v závislosti na požadavcích na funkce daného systému.

Pokud ale klient potřebuje, jsme schopni základní e-shop spustit do 24 hodin, čehož využilo hodně našich zákazníků v době COVIDu.

Standardní doba realizace kvalitního e-shopu se pohybuje od 2 do 6 měsíců.

U nás mají klienti vždy osobní pomoc.

U nás je to rozhodně jinak. Našim klientům poskytujeme pomoc, radu a podporu. Vše řešíme osobně, telefonicky nebo e-mailem.

Samozřejmě. Jsme schopni vám integrovat všechny platební brány, které jsou v České republice dostupné.

A nejen to. Problém nám nedělají ani fintech produkty, jako jsou např. Twisto nebo Mall Pay.

Propojení skladových systému s e-shopy děláme pro klienty velice často. Pokud takový požadavek máte, nemusíte mít obavu se na nás obrátit.

Ano, zvládneme. Propojování e-shopů s účetnictvím je náš denní chleba.

Technické dotazy

Ne. Tuto možnost neposkytujeme z důvodu toho, že bychom nemohli zaručit bezproblémový chod všech našich systémů. K projektům poskytujeme vlastní hosting, který máme pod kontrolou.

Ano. Poskytujeme šifrování ke všem doménám.

Všechny weby, e-shopy a aplikace pravidelně zálohujeme a zálohy uchováváme. V případě naší chyby je obnovení ze zálohy zdarma.

Nový systém Cookies pro webové stránky a e-shopy, který je povinný od začátku roku 2022 implementujeme do nových webových stránek i e-shopů automaticky.

Každému našemu klientovi Web7 ke službě prezentace webu nebo e-shopu nabízíme i e-mailové služby v objemu 1GB + každý další 1GB účtujeme 20,- Kč /měsíčně.

Finance a účtování

Není to podmínkou. Jsme plátce DPH, takže běžně účtujeme všechny platby včetně DPH. Pokud jste ale neplátci, můžeme Vám nabídnout realizaci i vyúčtování také od neplátce DPH a vy tím ušetříte více jak 21% ceny projektu. Vše je na bázi oficiálního účtování, takže v tom nehledejte nějaké úniky nebo dokonce podpody :-).

Jinak tomu je u účtování poskytovaných služeb nebo poplatků. Ty jsou účtovány vždy z naší společnosti a jsou tedy vždy včetně DPH i pokud jste vy neplátci.

Není tomu tak vždy a záleží na vaší volbě. Nabízíme několik variant možného financování tvorby webových stránek nebo e-shopů. Jedná se o možnost jednorázové platby, platby na splátky nebo měsíčního paušálu. Tyto varianty najdete vždy v naší nabídce a vy si veberete variantu financování, která vám bude nejvíce vyhovovat.

To rozhodně nemusíte a většina námi realizovaných projektů tvorby webových stránek nebo e-shopů je rozdělena do 3 fází. Detaily se dozvíte v případě vašeho zájmu z nezávazného projektu tvorby, který vám rádi vypracujeme.

U nás jsou služby bez závazků a rozhodně můžete využívat naše služby, kdy je využívat chcete. Pokud už nechcete využívat naše služby, stačí nás jen informovat a tím vše končí. Ani žádné pokuty, ani žádné doplatky, tak jak na to můžete narazit u konkurence.

Nezodpověděli jsme Váš dotaz? Kontaktujte nás, prosím.