Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Často kladené dotazy

Na co se nás klienti ptají?

Sepsali jsme několik odpovědí na otázky, které od našich současných nebo budoucích klientů dostáváme ohledně tvorby webových stránek nebo e-shopů nejčastěji. Pokud bychom Váš doraz přesto nezodpověděli, neváhejte nás kontaktovat!

Často kladené dotazy

Webové stránky

V případě tvorby nezávazné nabídky webových stránek posíláme dle zadání a požadavků klienta vybrané motivy (šablony), které nejvíce odpovídají zadání po stránce struktury, obsahu a vzhledu. Motiv se pak kompletně přepracuje podle vašich podkladů a vznikne originální web.


Pokud chcete, můžeme vytvořit i vlastní motiv dle zadání a požadavků, který stejně tak naplníme vašimi fotografiemi, videi a slogany. Opět z takové tvorby vznikne originální web.

Ano. Responzivní weby, e-shopy nebo aplikace děláme vždy, protože počty návštěvníků z mobilů již dnes hrají prim. Pokud web nebo e-shop není upraven pro mobilní telefon, je např. Googlem penalizován v mobilních vyhledáváních.

Doménu mít koupenou nemusíte. Novou doménu pro Vás můžeme zaregistrovat. Pokud už doménu máte, zajistíme její přenastavení, aby fungovala s novou webovou prezentací.

Doména 1. řádu nemusí být .cz. Poradíme si s jakoukoliv národní doménou, jako jsou např. .eu, .sk, nebo nadnárodní .com, .net, .info. Pokud potřebujete takovou doménu zaregistrovat, můžete se na nás obrátit.

Na tuto otázku nedokážeme obecně odpovědět. Cena tvorby webových stránek záleží na velikosti webu, jeho rozšířeních a složitosti grafiky. Pokud máte zájem o kalkulaci, napište nám vaše požadavky a my se vám obratem zveme!

Samozřejmě. V našem redakčním systému můžete mít v rámci jednoho webu jazykových mutací tolik, kolik budete potřebovat.

E-shopy

E-shopy zdarma u nás nenajdete. Klientovi se vždy snažíme vyjít vstříc se všemi jeho požadavky a tím pádem je univerzální řešení, které bychom mohli nabízet zdarma, nereálné.

Vybraným projektům nabízíme možnost zařazení do našeho projektu Web7 Investor. V něm získáte tvorbu eshopu bezplatně v rámci smluvené spolupráce při prodeji vašich produktů. Pokud byste o takovou spolupráci měli zájem, kontaktujte nás!

Doba vytvoření nového e-shopu je čistě individuální v závislosti na požadavcích na funkce daného systému.

Pokud ale klient potřebuje, jsme schopni základní e-shop spustit do 24 hodin, čehož využilo hodně našich zákazníků v době COVIDu.

U nás mají klienti vždy osobní pomoc.

U nás je to rozhodně jinak. Našim klientům poskytujeme pomoc, radu a podporu. Vše řešíme osobně, telefonicky nebo e-mailem.

Samozřejmě. Jsme schopni vám integrovat všechny platební brány, které jsou v České republice dostupné.

A nejen to. Problém nám nedělají ani fintech produkty, jako jsou např. Twisto nebo Mall Pay.

Propojení skladových systému s e-shopy děláme pro klienty velice často. Pokud takový požadavek máte, nemusíte mít obavu se na nás obrátit.

Ano, zvládneme. Propojování e-shopů s účetnictvím je náš denní chleba.

Technické dotazy

Ne. Tuto možnost neposkytujeme z důvodu toho, že bychom nemohli zaručit bezproblémový chod všech našich systémů. K projektům poskytujeme vlastní hosting, který máme pod kontrolou.

Ano. Poskytujeme šifrování ke všem doménám.

Všechny weby, e-shopy a aplikace pravidelně zálohujeme a zálohy uchováváme. V případě naší chyby je obnovení ze zálohy zdarma.

Nezodpověděli jsme Váš dotaz? Kontaktujte nás, prosím.