Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

online rezervace, objednávky, rozvoz

Web7 restaurant

Systém na správu rozvozu, online objednávky, rezervace stolů a nabídky jídel z menu.

rezervace
online objednávka s rozvozem
Objednávka online s vyzvednutím

Ideální online řešení pro vaší restauraci

Web7 Restaurant je kompletní objednávkový a rezervační systém pro váš web. Navrženo pro jakoukoli restauraci, od malých až po ty s hvězdou.

Přijímání online objednávek

Přijímejte on-line objednávky rozvozu pro všechna vaše menu. Včetně nastavení rozvozových oblastí, online platby a otevíracích hodin.

Rezervace stolů

On-line rezervace míst ve Vaší restauraci. Můžete si nakreslit mapu vaší restaurace s přesným počtem a umístěním stolů. K rezervaci tak můžete lidem nabídnout výběr konkrétního stolu.

Správa menu a speciálních nabídek

Sestavte si menu (jídelníček) vaší restaurace a propagujte jídla pomocí obrázků a popisů. Včetně multijazyčné podpory.

Několik způsobů platby

Web7 Restaurant přichází s několika platebními možnostmi, jako jsou PayPal, Gopay, offline kreditní karta, hotovost při příjezdu. Možnost integrace vlastní platební brány.

Online objednávky a rozvoz

Přijímejte on-line objednávky rozvozu pro všechna vaše menu s nepřeberným množství nastavení.

web7restaurant

Rozvoz jídel

Několik metod platby. Omezte doručování objednávek jen na určité oblasti, které si předem nadefinujete. Pokud provozujete vícejazyčný web, můžete překládat nabídky, produkty, varianty, zálivky, atributy a nabídky pro všechny jazyky dostupné na vašem webu.

web7restaurant

Vaše menu

Nastavení menu a speciálních nabídek pro rozvoz jsou velmi flexibilní: můžete nabídnout jednotlivá jídla, jídla s variacemi a umožnit zákazníkům vybrat si doplňkové polevy nebo si např. sestavit vlastní pizzu. Jídla můžete označit popisky jako například pikantní, vegetariánská, obsahuje oříšky atd..

web7restaurant

Akční nabídky

Nabídněte zákazníkům automatizované slevy přes smart system založený na různých typech slevových nabídek. Jídla v akci můžete navíc zvýraznit na webu pomocí Akčního modulu. Akce mohou být k dispozici v jakýkoliv týden, den nebo naopak pro některé dny zrušeny.

Rezervace stolů

On-line rezervace míst ve Vaší restauraci. Můžete si nakreslit "mapu" vaší restaurace s přesným umístěním stolů. Uživatel může na Vašich stránkách během několika sekund najít v požadovaném termínu volný stůl k rezervaci.

web7restaurant

Stoly

Stoly jsou využívány k přiřazení míst do skupin. Pokud chcete nabídnout možnost rezervací pro větší skupiny, můžete si sloučit více stolů do jednoho velkého. Vzhled stolů a parametrů může být nastaven v administraci aplikace.

web7restaurant

Místnosti

Vytvořte si v systému všechny místnosti své restaurace, kde máte stoly pro zákazníky. Místnosti mohou být uzavřeny pro určité hodiny nebo dny, takže můžete přijímat online rezervace pro určité místnosti pouze v určitých specifikovaných obdobích roku (například „Zahrada“ je k dispozici pouze na jaře).

web7restaurant

Speciální dny

Přepište standardní konfiguraci pro některé výjimečné dny v roce (jako Vánoce, Silvestr, všechny neděle apod.), pro změny v pracovních směnách, meníčkách nebo zálohách.

Menu restaurace

Sestavte si menu vaší restaurace a propagujte jídlo pomocí obrázků a popisů. Pokud provozujete vícejazyčný web, můžete přeložit menu, sekce, produkty a varianty do všech jazyků dostupných na vašem webu.

web7restaurant

Sekce menu

Jídla lze roztřídit do sekcí (jako předkrmy, dezerty, atd.) a mohou mít variace, takže pro stejný produkt nemusíte vytvářet více položek (např. můžete nabízet Cheesecake a jako varianty jahodový, malinový, čokoládový).

web7restaurant

Denní menu

Systém může zobrazit pouze menu dostupné pro vybrané datum, takže vaši zákazníci, kteří by si chtěli rezervovat stůl, uvidí menu, které odpovídá vybranému dni.

web7restaurant

Označení jídel popisky

Jídla můžete označit obecným označením, jenž se u jednotlivých jídel zobrazí, a které popisují jejich vlastnosti, jako například pikantní, vegetariánská, obsahuje oříšky atd..

web7.cz

Máte zájem o Web7 restaurant?

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebo byste chtěli nabídnout tento systém začít používat pro svou restauraci, pizzerii, bar nebo kavárnu, neváhejte nás kontaktovat pro další domluvu!

Web7 Restaurant

+420
Hledat
  Odeslat poptávku
  web7restaurant

  Ceník variant

  Basic

  samostatně

  Tato varianta je vhodná pro restaurace, které už mají nové webové stránky a restaurační systém se k těmto jen doplní pod samostanou adresou.

  599,- Kč

  / měsíčně bez DPH

  Standard

  K web7 systemu

  Tato varianta je vhodná pro restaurace, které mají webové stránky Web7 a restaurační systém se k těmto doplní přímo do webové prezentace.

  999,- Kč

  / měsíčně bez DPH

  Komplet

  včetně webu

  Tato varianta je vhodná pro restaurace, které mají kromě restauračního systému zájem i o nové webové stránky Web7 s redakčním systémem..

  1.299,- Kč

  / měsíčně bez DPH