Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Tvorba úspěšných 

e-shopů na míru

Navrhujeme a realizujeme tvorbu eshopů tak, aby byly atraktivní, moderní a vždy především splňovaly svoje základní zadání, tzn. prodávaly vaše produkty a služby. Nezáleží na tom, jestli plánujete internetový obchod pro prodej 10 produktů, nebo jestli jich máte v nabídce mnoho tisíc.

Snadná administrace

Jednoduchá správa eshopu

Pro správu vašeho e-shopu máme připravenou jednoduchou a přehlednou administraci, ve které vás podrobně zaškolíme. V rámci tohoto rozhraní můžete editovat nejen jednotlivé produkty, kategorie, ale i provázání s dalšími doporučenými produkty. Systém je možné rozšířit o další funkčnost, ať už o obsahové doplňky (blog, FAQ, video), tak systémové (způsoby, platební brány, statistiky).

Nepřicházejte o zákazníky

Responzivní design

Veškeré naše eshopy jsou plnně responzivní pro použití v mobilních zařízeních. Jsou tedy skvěle dostupné pro vaše zákazníky, ať už budou chtít nakupovat z počítače, tabletu, nebo mobilu. V dnešní době je toto již naprosto nezbytná funkcionalita každého eshopu. Procento nákupů uskutečněných na mobilních zařízeních každým rokem prudce stoupá. Nebuďte tedy pozadu.

Co vše vám můžeme nabídnout v rámci obchodování na internetu

Vždy aktuální nabídka

Import produktů

Pro hromadnou správu dat od dodavatelů nebo hromadné odesílání informací o vlastní nabídce produktů, jsme vytvořili systém MAX7, který kromě převodu a tvorby feedů dokáže i mnoho dalšího. Například možnost nastavení pravidel pro úpravu obsahu feedu, kategorií, produktů, cen, značek, atp. Nebo detaily produktů včetně informací o prodejních cenách, ziskovosti a mnoho dalšího.

Nabídněte víc

Mobilní aplikace

Stále více eshopů nabízí zákazníkům možnost nakupovat skrze vlastní mobilní aplikaci. Tato služba má mnoho výhod oproti responzivní webové stránce (např. možnost nakupování pomocí čárových kódů, informace o nových produktech díky notifikacím a další), ale i nevýhodu v podobě ceny. My nabízíme univerzální, cenově dostupné řešení pro všechny druhy eshopů s administrací na jednom místě.

spolupráce ve 4 krocích

Jakým způsobem tvoříme eshopy

Požadavky

Zjištění aktuálních požadavkú klienta.

Návrh

Navrhneme nejlepší řešení e-shopu.

Tvorba

Tvorba a nastavení eshopu dle projektu.

Zaškolení

V rámci předání e-shopu do provozu.