Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

E-shop na míru vašemu obchodování

Navrhujeme, tvoříme a spravujeme e-shopy tak, aby byly atraktivní, moderní a vždy především splňovaly svoje základní zadání, tzn. prodávaly vaše produkty a služby. Nezáleží na tom, jestli plánujete internetový obchod pro prodej 10 produktů, nebo jestli jich máte v nabídce mnoho tisíc.

Jsme ověřeným partnerem s praktickými zkušenostmi

V oblasti tvorby eshopů a internetových obchodů máme bohaté zkušenosti. 

 

Mezi přednosti námi vytvořených eshopů patří možnost automatického importu produktů, zabudovaný informační systém a nepřeberné množství modulů, které poskytnou nepostradatelné marketingové funkce.

 

Eshop dokážeme vytvořit na míru podle představ a potřeb odvíjejících se od velikosti firmy, postavení na dodavatelském řetězci či typu nabízeného zboží nebo služby.

Nabízíme komplexní služby pro vaše online obchodování

Při tvorbě e-shopu nelze opomenout nezbytné náležitosti jako feedy pro srovnávače cen, které jsou nyní jedno z míst, které navštíví během nákupu nejvíce internetových zákazníků. 

 

Dále je to automatické zpracování produktů, díky kterému nebudete muset trávit dlouhé hodiny zaváděním a úpravou produktů ve vašem eshopu. V neposlední řadě musí administrační systém eshopu poskytovat jeho provozovateli informace a statistiky týkající se prodeje. 

 

Díky nim je možné sledovat, které produkty a kategorie si vedou nejlépe, přinášejí největší zisky, a které naopak nemá význam dále držet v nabídce.

Vytvoříme e-shop na míru nebo nabídneme ideální řešení

E-shop lze vytvořit jak jako samostatný web, tak jako součást webové stránky vaší firmy, která obsahuje její prezentaci. 

Poměr obsahu webu mezi e-shopem a prezentací se odvíjí především od typu vašeho podnikání. První řešení je vhodné především pro obchody nabízející širší sortiment produktů. 

 

Druhé řešení je vhodnější pro užší a specializovaný sortiment. Ten totiž nevyžaduje velké množství stránek pro jednotlivé kategorie produktů a nechává tak prostor pro seznámení zákazníků s vámi prodávaným zbožím.

Tvorba e-shopů na míru pro malé obchodníky

Tvoříme e-shopy na míru vašim potřebám, a to včetně výběru obchodního systému, který bude nejvíce vyhovovat i vašim možnostem a znalostem. V dnešní době je možné řešit obchodování hned několika způsoby a obchodními systémy. Při tvorbě eshopu musíme toto brát v potaz. Není potřeba nasazovat na malý e-shop řemeslníka prodávajícího několik svých výrobků, velké ecommerce řešení. Takové řešení bude pro malého obchodníka složité, náročné na správu a cenově nedostupné. Existuje řešení e-shopu, které je právě stavěno na malé obchody, ale přitom obsahuje všechny důležité prvky a funkčnosti, které musí tvorba dnešního moderního e-shopu obsahovat. To, že se bude jednat o malý e-shop, tedy neznamená, že by neměl mít možnost online platby kartou nebo speciální dopravy jako je např. Zásilkovna. Jen zadávání produktů do e-shopu není tak složité, jako tomu je u velkých e-shopů.

Online platby umíme i k formuláři nebo dotazníku

Online platby skrze formuláře jsou ideální, chcete-li na vašem e-shopu či webové stránce prodávat služby. Pokud tedy například pořádáte kulturní akci a chcete prodávat rezervace či přihlášení, máme řešení. Pro tvorbu moderních online formulářů můžete využít službu Web7-System, kdy je systém formulářů zakomponován do redakčního systému webu nebo jako samostatná služba formulářů a dotazníků Forms7.com.

Tvorba e-shopů na míru pro velké obchodníky

Na druhou stranu pokud jste velký obchodník nebo máte stovky až tisíce produktů k prodeji, potřebujete řešení eshopu pro obchodování a správu produktů, které bude buď jednoduché, ale v lepším případě co nejvíce automatické. Dnes už není problém nastavit informace o produktech vašeho dodavatele, aby se automaticky nahrávali do vašeho e-shopu s tím, že se mohou např. kategorie nebo ceny automaticky měnit podle vámi nastavených pravidel. Zastáváme zásadu, že co lze v e-shopu nastavit pro automatický provoz, to nastavíme. Tím se maximálně snižuje požadavek na lidský faktor a sníží se v e-shopu jak chybovost, tak nároky na finance pro pracovníky. Taková automatizace se pak může směle přirovnat k robotizaci ve výrobních závodech. Tvoříme e-shopy na míru vašim potřebám a protože jsme sami také obchodníci, můžeme směle představovat i řešení, která máme odzkoušena v praxi. 

Tvoříme e-shopy na míru pro B2B obchodníky

Stále populárnější jsou dnes B2B systémy, které řešení obchodování mezi velkoobchodníkem a obchodníkem. Zde už ani "ruční" správa nefunguje, protože se denně mění jak nabídka, cena i dostupné množství. A jakmile dostanou obchodníci informace ihned, mohou ihned upravovat svoje systémy, případně lze toto nastavit opět do automatiky a vše se děje samo.

Co vám můžeme nabídnout v rámci tvorby e-shopu

Parametry námi vytvořených eshopů

Přehledná administrace

E-shop má vlastní přehlednou administraci, kde můžete spravovat produkty a další napojené systémy.

Napojení na účetní systémy

Naše e-shopy je možné propojit s účetními systémy třetích stran, jako je např. Pohoda, Money S3, Duel a další.

Skladové zásoby

E-shop od nás si poradí s vaším stávajícím skladovým systémem. Pokud pro něj integraci ještě nemáme, vytvoříme vám ji.

Online platby

Jsme připraveni na všechny platební brány v ČR. A nejen to, poradíme si i se službami typu Twisto a Mall Pay.

Tvorba pro partnery

Webové stránky tvoříme i pro partnerské reklamní a PR agentury. Pokud máte zájem s námi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat. 

Proč si vybrat naše řešení místo univerzální služby e-shopů?

systémy pro obchodování

E-shop dle vašich požadavků a možností

Prestashop

PrestaShop je výkonná a flexibilní open-source platforma určená pro tvorbu a správu e-commerce webů. Díky široké škále vestavěných funkcí umožňuje uživatelům snadno vytvářet a provozovat online obchody bez nutnosti hlubokých technických znalostí.

Gridbox

E-shop vytvořený v systému Gridbox představuje moderní a intuitivní řešení pro online prodej, které je navrženo tak, aby bylo uživatelsky přívětivé a vysoce přizpůsobitelné jako součást webové prezentace a s velkou účinností propagace produktů, služeb, atp..

Shoptet

Shoptet je komplexní a uživatelsky přívětivý e-commerce systém navržený pro vytváření a správu profesionálních online obchodů. S Shoptetem získáte přístup k širokému spektru nástrojů a funkcí, které vám umožní snadno nastavit, provozovat a optimalizovat váš e-shop. 

Máte zájem o nový e-shop? A co takhle bezplatná konzultace?

Co vás často na tvorbě e-shopu zajímá

Vybrali jsme několik základních informací, které vás v rámci tvorby e-shopů zajímají a ptáte se na ně.

Chtěl bych na internetu prodávat svoje výrobky, ale je jich jen pár. Děláte i takové e-shopy, které jsou jednoduché a levné?

Ano, rozhodně děláme jak velké, tak e-shopy k prodeji několika produktů. Přitom takový e-shop poskytuje téměř stejnou funkčnost jako velké e-shopy, ale jeho správa je mnohem přehlednější a jednodušší.

Kolik stojí tvorba e-shopu a pak následně jeho provoz?

Cena tvorby e-shopu se odvíjí od jeho velikosti a náročnosti realizace. Vždy se lze domluvit na ceně, která bude odpovídat představám klienta. Naší výhodou je, že umíme e-shop vytvořit i bez 21% dph, takže malý obchodník, který není plátcem dph ušetří více jak pětinu běžné ceny.

Jak rychle umíte vytvořit funkční e-shop?

Hodně záleží na tom, zda máte ujasněno zadání a požadvované funkce. Následně pak tvorba probíhá v termínu cca 2 měsíců včetně testování a optimalizace. V případě potřeby ale umíme tvorbu i urychlid podle požadavku klienta.

Chtěl bych prodávat na internetu, ale nemám zkušenosti a tak se ptám, jestli mi můžete poradit a pomoci?

Naší snahou je vždy osobní přístup. Takže ano, poradíme, pomůžeme a naučíme vás obchodovat s tím, že máme zkušenosti z provozování našich vlastních e-shopů. 

Nepotřebuji e-shop na prodej, ale chtěl bych ho pro nabídku jako katalog. Lze?

Ano, e-shop lze použít bez objednávkové a platební části  jen jako katalog s možností třídění a filtrování dle parametrů nebo vlastností produktů.

Když potřebuji, aby mohli zákazníci filtrovat produkty nabídky?

To je jedna ze základních funkcí e-shopu, kdy lze nastavit a následně filtrovat produkty podle vlastností a parametrů, které jsou pak u každého produktu nastaveny.

Když potřebuji ručně přecenit všechny produkty v e-shopu jde to nějak jednoduše?

Ano, takovou funkci lze využít v rámci e-shopu prostřednictvím exportu nabídky do tabulky, v které si následně přeceníte produkty a nahrajete importem zpět do e-shopu.

Mohu nějak třídit objednávky?

Nejenom přídit, ale u každé objednávky si můžete uložit i vlastní poznámky, které se vám mohou hodit při následně komunikaci se zákazníkem. Třídění se provádí změnou stavu objednávky do přednastaveného stavu.

Mám dodavatele, který mi nabízí nějaký feed. Jde to použít pro aktualizaci nabídky e-shopu?

Ano lze, ale záleží jaké informace poskytnutý feed nese. Takový feed obsahující informace o produktech vašeho dodavatele může kromě názvu, popisu a ceny, nést i počty dostupných kusů skladem, EAN nebo varianty provední produktu. Feed zásadním způsobem usnadní aktualizaci vašeho e-shopu a navíc pomocí našeho systému MAX lze automatické funkce ještě dále upravovat.

Používám účetní systém POHODA a chtěl bych  ho spojit s e-shopem. Umíte to také?

Ano, umíme a velice dobře. A umíme propojit e-shop i s dalšími účetními systémy jako jsou Money, Duel a dalšími. V případě zájmu vám navrhneme konkrétní řešení s jeho funkčností, kterou dokážeme upravit podle vašich požadavků. Takovým propojením lze následně i spravovat produkty, přidávat nové a řešit jejich popisy, vlastnosti, ceny a obrázky.

Mohu využít jen váš systém a službu a e-shop s produkty si vytvořit sám?

Službu Web7-System, v které si můžete vytvořit web i moderní e-shop nabízíme klientů i jako systém a službu, takže po zaškolení si můžete tvořit jak web, tak e-shop včetně nastavení produktů.

Musím nějak speciálně upravovat fotografie produktů v e-shopu?

Ne to nemusíte, v rámci systému služby Web7-System lze nastavit automatická úprava vkládaných fotografií stejně jako to je pro obrázky použité v rámci webové prezentace.