Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Hledáte pomocníka na správu Facebooku?

Pokud patříte k firmám, které by chtěly mít funkční a aktuální Facebookovou stránku, ale nechcete nebo nemůžete mít svého vlastního pracovníka jako správce Facebooku, řešení pro vás máme.

Facebook pomocník

Nabízíme našim klientům i všem ostatním zájemcům službu Facebook pomocníka. Ta spočívá v tom, že se průběžně staráme o Facebook klienta a pomáháme s jeho pravidelnou aktualizací. Všechny popisy, nabídka služeb, soutěže, sběr fanoušků, atp.. Dále pak pravidelná tvorba příspěvků, které vycházejí z nabídky produků klienta nebo jeho služeb. V neposlední řadě můžeme pomoci i v propagaci. Vytvoření reklamy všeho druhu a nastavení, propagace příspevků, facebookové soutěže pro nábor nových fanoušků. Stejně tak umíme řešit pro naše klienty propagaci v tématických facebookových skupinách, kde lze oslovit i desetitisíce členů, kteří mají zájem právě o vaše produkty nebo služby. Je potřeba jen vědět kdy, kde a jak. A to my víme.

Vědět kdy, kde a jak

Ano, rozhodně si můžete Facebook spravovat sami. Ale jak už bylo napsáno. Kromě toho, že musíte mít na takovou pravidelnou práci samostatného pracovníka, musí ten vědět co na Facebooku dělat, kdy to dělat, kde to uveřejnit, propagovat a jakým způsobem, aby jste neutratili zbytečně mnoho peněz za reklamu nebo abyste třeba za propagaci nemuseli platit vůbec. I to lze na Facebooku provádět, ale musíte vědět kdy, kde a jak. My to víme a v rámci naší služby Facebook pomocník vám takové znalosti můžeme nabídnout.

Jak funguje Facebook pomocník

Vše je velice jednoduché a vždy na konkrétni domluvě a vašich požadavcích a možnostech. Naše služba Facebook pomocník funguje tak, že si většinou domluvíme rámcový objem práce a času, který budeme službě měsíčně věnovat a podle toho se domlouváme s klienty na měsíčním paušálu. Takové paušály jsou většinou přijatelné a nedají se porovnávat s měsíčními náklady na vašeho pracovníka, který by se měl vašemu Facebooku věnovat u vás ve firmě. Úspora je s naší službou Facebook pomocník veliká a vyplatí se.