Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Naše služby

V oblasti tvorby webových stránek, vývoje eshopů na míru a aplikací vám toho můžeme nabídnout opravdu hodně. Spuštěním vašeho projektu do provozu to pro nás nekončí. Našim klientům se snažíme pomáhat s následnou správou, propagací a úspěšným provozováním jejich internetového podnikání.

Tvorba pro partnery

Webové stránky tvoříme i pro partnerské reklamní a PR agentury. Pokud máte zájem s námi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat. 

Naučíme vás tvořit weby

V rámci naší služby Web7 systém vás naučíme tvořit webové prezentace s naším jednoduchým editorem a poskytneme všechny další potřebné služby včetně naší podpory.

Cookies nově 2022

Určitě jste zaznamenali, že na všech e-shopech i webových stránkách jste od začátku tohoto roku hromadně oslovování požadavkem na potvrzení používání cookies podle nových pravidel. V zásadě se jedná o novou možnost návštěvníka stránek (i e-shopů) zvolit si jaké všechny služby webové stránky budou sledovat jeho počínání. Tato úprava je od letošního roku povinná, takže jestliže jste ji ještě na svých webových stránkách nebo e-ahopu neřešili, kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme.

FAQ

Na co se nás zákazníci nejčastěji ptají?

Podívejte se na co se nás naši zákazníci nejčastěji ptají a pokud nenajdete odpověď na dotaz, který zajímá právě vás, napište, zavolejte, nechte vzkaz. Rádi odpovíme.

pomoc

Naše klienty učíme

Kromě tvorby webových prezentací nebo e-shopů se snažíme naše klienty i něčemu přiučit. Není naší snahou udělat z klientů specialisty na tvorbu webového obsahu, ale v případě jejich zájmu se mohou přiučit jak nedělat zbytečé chyby.