Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Naše služby

V oblasti tvorby webových stránek, vývoje eshopů na míru a aplikací vám toho můžeme nabídnout opravdu hodně. Spuštěním vašeho projektu do provozu to pro nás nekončí. Našim klientům se snažíme pomáhat s následnou správou, propagací a úspěšným provozováním jejich internetového podnikání.

Tvorba pro partnery

Webové stránky tvoříme i pro partnerské reklamní a PR agentury. Pokud máte zájem s námi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat. 

Naučíme vás tvořit weby

V rámci naší služby Web7 systém vás naučíme tvořit webové prezentace s naším jednoduchým editorem a poskytneme všechny další potřebné služby včetně naší podpory.

Cookies nově 2022

Určitě jste zaznamenali, že na všech e-shopech i webových stránkách jste od začátku tohoto roku hromadně oslovování požadavkem na potvrzení používání cookies podle nových pravidel. V zásadě se jedná o novou možnost návštěvníka stránek (i e-shopů) zvolit si jaké všechny služby webové stránky budou sledovat jeho počínání. Tato úprava je od letošního roku povinná, takže jestliže jste ji ještě na svých webových stránkách nebo e-ahopu neřešili, kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme.

FAQ

Na co se nás zákazníci nejčastěji ptají?

Podívejte se na co se nás naši zákazníci nejčastěji ptají a pokud nenajdete odpověď na dotaz, který zajímá právě vás, napište, zavolejte, nechte vzkaz. Rádi odpovíme.

pomoc

Naše klienty učíme

Kromě tvorby webových prezentací nebo e-shopů se snažíme naše klienty i něčemu přiučit. Není naší snahou udělat z klientů specialisty na tvorbu webového obsahu, ale v případě jejich zájmu se mohou přiučit jak nedělat zbytečé chyby.