Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Kontakty

Oslovte nás jakýmkoli způsobem uvedeným na této stránce, abychom vám mohli poskytnout požadované informace nebo si mohli domluvit osobní konzultaci. Rádi s vámi projednáme vše nezávazně. Naší snahou je komunikovat v důležitých věcech vždy osobně, protože jen tak se předejde nedorozuměním. My si na osobním přístupu zakládáme a věříme, že jen takový přístup dokáže přinést ovoce dlouhodobého partnerství.

Web7master s.r.o. 

Už více než čtvrt století jsme hrdým partnerem našich klientů, jimž nabízíme nejvyšší úroveň služeb s důrazem na profesionální kvalitu. Naším přístupem je vytvářet silné osobní vazby a jít daleko za hranice standardního zadání - nejenže splňujeme to, co je požadováno, ale také sdílíme naše znalosti a osvědčené postupy, aby naši klienti mohli efektivně pracovat s obsahem svých webových stránek, e-shopů nebo online prezentací. Součástí naší práce je také důkladná diskuse a řešení všech specifických potřeb a požadavků, které jsou nezbytné pro úspěšné působení našich klientů v digitálním prostoru.

Těšíme se i na schůzku s Vámi

Připojte se k nám, vyplatí se to

V případě, že máte zájem získávat od nás pravidelně praktické informace a rady z oblasti internetové propagace, digitálního marketingu, webové prezentace, obchodování na internetu, stačí jen vyplnit vaše jméno a e-mail. Zrušit vaši registraci můžete kdykoli odkazem v zápatí každého zaslané e-mailové zprávy.

Jméno
E-mail *