Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Online služba pro formuláře a dotazníky

Zjednodušte si život pomocí online formuláře.

Samostatná služba Forms7.com vám nabízí nejen standardní funkce online formuláře, ale i automatické funkce, možnosti online plateb nebo užití url adresy formuláře, či kod pro vložení do stránky.

Jak sbírat informace

Pokud chcete sbírat nějaká data nebo informace, tak musíte vymyslet co, jak a kde. I v dnešní době technologií a aplikací většina firem sází na klasický papír. Udělá se formulář pro vyplnění informací a už to běží.

Proč to ale neudělat moderněji a hlavně jednodušeji a přehledněji? Většinou to je proto, že ani nevíte jak jednoduché to může být a kolik času a práce si můžete ušetřit.

My to víme a proto jsme pro Vás připravili systém Forms7.com, který vám ulehčí práci i čas. V rámci Forms7.com můžete jednoduše vytvořit formulář, kde si nastavíte přesně ta pole, která budete od uživatelů chtít vědět a s kterými následně budete pracovat.

Jak mohu Forms7 využít?

Možností jak využít službu Forms7.com je veliké množství a zde jsme připravili několik tipů:

 • přihlášení na akci
 • přihlášení do soutěže
 • formulář spokojenosti zákazníka
 • formulář reklamace
 • rezervační formulář
 • objednávkový formulář s platbou
 • rezervace ubytování
 • poptávka zákazníka
 • formulář zadání zakázky
 • a další a další varianty ... 

Jelikož se jedná o službu, kde si můžete sami nastavit co má být obsahem formuláře, jaká pole a v jaké formě a co se má stát když ... je využití Forms7.com nekonečné.

Kam s ním

Velkou předností služby Forms7.com  je i možnost následného užití formuláře, kdy si můžete vybrat z několika možností další prezentace formuláře.

 

 • Formulář si můžete vložit přímo do své webové stránky pomocí vygenerovaného kódu
 • Formulář má svou URL adresu, a tak můžete používat i adresu. To buď jako odkaz z tlačítka nebo jako odkaz v e-mailu, který rozešlete zákazníkům.
 • URL adresu fomuláře můžete použít i pro osobní vyplnění např. na prodejně

Jak mohu Forms7 využít?

Možností jak využít službu Forms7.com je veliké množství a zde jsme připravili několik tipů:

 • přihlášení na akci
 • přihlášení do soutěže
 • formulář spokojenosti zákazníka
 • formulář reklamace
 • rezervační formulář
 • objednávkový formulář s platbou
 • rezervace ubytování
 • poptávka zákazníka
 • formulář zadání zakázky
 • a další a další varianty ... 

Jelikož se jedná o službu, kde si můžete sami nastavit co má být obsahem a co se má stát když ... je využití Forms7.com nekonečné.

Vždy víte a jste v "obraze"

Když si třeba nastavíte pomocí Forms7.com online poptávku, kterou vám návštěvník stránek vyplní a chce po vás nějakou reakci nebo rovnou nabídku, nemusíte se bát, že ji propásnete. Vy přeci nebudete chodit každý den do administrace Forms7.com, abyste věděli, jestli přišla nějaká poptávka nebo ne. Jednoduše i ve Forms7.com nasavíte u formuláře poptávky, komu se mají na e-mail odesílat upozornění, že někdo vyplnil novou poptávku.

Samozřejmostí je i obráceně e-mail, který okamžitě běží na adresu zákazníka a v něm jsou uvedeny nějaké přednastavené informace.

Zjednodušte si práci s komunikací a pokud je to jen trochu možné, využijte automatické funkce, které Forms7.com má.

Řešení správy spolupráce

Jednou ze zajímavých možností jak využít funkce online formulářů je zapojení Forms7 do správy spolupráce. V případě, že budete spolupracovat s obchodním partnerem, který nabízí nějaké služby, můžete jednoduše vytvořit jeho poptávkový formulář, který následně umístíte na svoje stránky, facebookovou stránku a odkaz si uložíte do vašeho počítače ve vaší provozovně nebo prodejně.

Odkazy na formuláře poptávky vašeho partnera na vašich webovcýh stránkách budou pracovat automaticky. Stejně tak automaticky bude pracovat poptávkový formulář vašeho partnera na vašem Facebooku, protože formuláře Forms7 obsahují notifiační e-mailové zprávy pro zákazníka, ale i pro správce. Tím pádem víte okamžitě, že nějkdo chce něco od vašeho partnera a stejně tak to ví váš partner. 

No a se záznamem v počítači můžete pracovat osobně. Jakmile příjde do vaší prodejny zákazník, kterému chcete doporučit službu partnera, stačí jen vyplnit formulář přímo v počítači připojenému na internet v prodejně.

I integrace je možná

Protože je služba Forms7.com moderní, lze na její funkce napojit další služby jako jsou platební brány a služby, systémy newsletterů nebo další datové služby. Na seznam možných integrací Forms7.com se můžete podívat.

Integrací lze propojit funkce Forms7.com a další službu, kterou chce, nebo už používáte pro sběr informací.

V rámci integrace jsme vám vždy nápomocni a nemusíte se bát, že byste někde udělali sami chybu. Integraci provedou naši odborníci na základě vašeho zadání.

Nebudete na to prostě sami!

Jde to i na zkoušku

Pokud si nejste jisti, že službu Forms7.com využijete, můžete si ji vyzkoušet na 14 dní zdarma. V rámci objednávky služby Forsm7.com po vás sice systém bude chtít všechny informace jako byste si ji hned platili, ale po dobu 14 dní vidíte, že je bezplatná a můžete vaši objednávku v této době kdykoli zrušit.

Jsme vám kdykoli nápomocni a stačí se jen na nás obrátit pro radu nebo pomoc. Je naší snahou, aby jste byli se službou Forms7.co spokojeni a využívali ji ke své spokojenosti.

A pokud by vám nějaká funkce nevyhovovala v rámci nastavení ve službě Forms7.com, můžeme nabídnout inmplementaci formulářové služby do vašeho nového webu, který vám vytvoříme dle vašeho zadání a požadavků.