Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Tvorba webu Liberec

Tvoříme weby,
co přivedou zákazníky

Tvoříme a spravujeme profesionální webové stránky včetně SEO optimalizace a tvorby, nebo korekce textů a tvorbou, úpravou fotografií. Děláme weby, které návštěvníky nenechají proplout webem a udělají z nich zákazníky.

Tvoříme webové stránky

Weby s redakčním systémem

Webové stránky tvoříme vždy s redakčním systémem a chytrým editorem obsahu stránek.

Webové stránky velké i malé

Webové prezentace tvoříme v profesionální kvalitě pro živnostníky i firmy. 

Weby s praktickými funkcemi

K prezentačnímu webu velmi často řešíme další funkce jako prodej, formuláře, rezervace.

Proč je tvorba webu důležitá

V dnešním stále více digitalizovaném světě je webová prezentace pro firmy stále důležitější a posledních několik let to jasně prokázalo. Tvorba webových stránek je tedy něco, co byste rozhodně neměli podceňovat. Doporučujeme svěřit tvorbu webu do rukou skutečným odborníkům, kteří vám nejen vytvoří webové stránky podle aktuálních pravidel, ale dokáží vám nabídnout i další webové aplikace a systémy nebo propojení se sociálními sítěmi.

My jsme v oboru už 26 let, a tak jsme jednou z firem s nejdelší tradicí v tvorbě webů, e-shopů, aplikací pro podniky, SEO optimalizací a dalšími službami souvisejícími s internetovou prezentací v Libereckém kraji. Při tvorbě webu sestáváme z analýzy stávajícího webu, zvolení nebo vytvoření obsahu a samotného designu.

Při tvorbě webových stránek využíváme nejmodernější technologie a postupy, abychom zajistili, že váš web bude moderní, atraktivní, rychlý a funkční. Kromě tvorby webu nabízíme také SEO optimalizaci pro vyšší umístění ve vyhledávačích.

Jsme odborníci v oblasti tvorby webu, webdesignu, implementace doplňkových služeb. Neustále sledujeme trendy a legislativu v oblasti internetových stránek. Pokud máte zájem o další služby, jako je rezervační systém, předplatné, blog, voucher a slevové kupóny nebo rozvozový systém, stačí nám dát vědět a my navrhneme řešení.

Web7 vytvořil webové stránky společnosti Global Deal
Vila Tess z Lázní Libverda
Web7 vytvořil webové stránky Kosmetika Nike Liberec.
Web7 vytvořil webové stránky společnosti ESY, s.r.o.
Web7 vytvořil webové stránky Vytservis Jablonec
Web7 vytvořil webové stránky liberecké pizzerie Farypizza
Web7 vytvořil webové stránky společnosti Vrabec a Vrabec
Web7 vytvořil webové stránky Hotýlek na Mýtě, Harrachov

4 body cesty k novému webu

ANALÝZA WEBU

Analýza původních webových stránek dle potřeb klienta.

STRUKTURA SYSTÉMU

Tvorba webového systému a struktury navržené dle analýzy.

TVORBA OBSAHU

Tvorba SEO-friendly obsahu webových stránek.

SPUŠTĚNÍ WEBU

Kontrola nastavení a spuštění webu do plného provozu na internetu.

Jak to je s analýzou webu

Při tvorbě webu si v rámci analýzi prověříme s klientem jeho záměry a požadavky, abychom je v rámci tvorby webu byli schopni efektivně implementovat do www prezentace. Může se totiž stát, že jsou požadavky klienta na funkčnost webu tak specifické, že nemáme jak jim vyhovět nebo naopak klient nemá povědomí o aktuálních možnostech funkcí a automatických procesů, které mů mohou ulehčit práci a ušetřit čas.

Jak se nastavuje struktura webu

Při tvorbě web stránek vždy vycházíme z připravené struktury. Ta vzniká na základě prvotní analýzi webu a s klientem si při ní ujasníme jaké informace bude na webu chtít, v jakém formátu a množství. Ujasníme si důležitost určitých částí a navrhneme jak by s nimi měl klient v rámci webu pracovat. Následně celý obsah rozdělíme v rámci struktury webu na několik samostatných částí a nastavíme základní menu.

Jak tvoříme obsah internetových stránek

Tvorba obsahu webových stránek probíhá několika způsoby, buď se vychází z původních textů původní webové prezentace a fotografií nebo tvoříme texty nové a zajišťujeme i nové fotografie. Texty webových stránek vytváří naši copywriteři s tím, že text webové stránky musí kromě informační hodnoty splňovat i podmínky pro SEO, tzn. musí být optimalizován. Podobně tomu je u obrazového materiálu, kdy je nutné aby fotografie splňovaly podmínky na datovou velikost, která má přímou souvislost s rychlostí načítání jednotlivých stránek www stránek.  

Když se spouští nový web

Spuštění nově vytvořeného webu není záležitost jen nového nastavení DNS záznamu domény, ale řeší se hned několik kroků. Mezi ně patří kontroly všech funkcí webových stránek, nastavení služeb jako jsou statistiky Google Analytics, kontrola odkazů na sociální sítě a implementaci kódů jako např. Pixel pro Facebook. V neposlední řadě je nutné nastavit nové Cookies 2022 a prvky GDPR, aby bylo uděláno zadost právním předpisům a nařízením. Následně se věnujeme návrhu další efektivní propagace nového webu klienta.

Tvorba webu zahrnuje tyto služby a činnosti:

Tvorba pro partnery

Webové stránky tvoříme i pro partnerské reklamní a PR agentury. Pokud máte zájem s námi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat. 

Na co se zaměřujeme při tvorbě vašeho webu

Obsah na vašich webových stránkách musí být zaprvé čtivý a zajímavý, zadruhé musí přinášet relevantní informace o vaší firmě, vámi nabízených službách či produktech atd.. Samozřejmě nesmí chybět ani obrázky či videa pro bližší přiblížení vašich služeb potenciálním zákazníkům.

Atraktivní design webových stránek je důležitý z hlediska zážitku, který má každá osoba během návštěvy vašeho webu. Zastaralý vzhled stránky může návštěvníka odradit či dokonce přivést k myšlenkám, zda je vaše firma stále aktivní. Ukázky toho, jak vypadají námi vytvořené webové stránky, si můžete prohlédnout v referencích.

SEO optimalizace

Dohledatelnost je stěžejním prvkem každé webové stránky, pokud chceme, aby měla návštěvníky. Docílit toho můžeme pomocí SEO, tedy optimalizace pro internetové vyhledávače (search engine optimization). Touto metodou lze přivést návštěvníky skrze organické vyhledávání, které působí oproti PPC reklamám důvěryhodněji.

Responzivní weby

Podíl lidí, kteří navštěvují webové stránky z mobilních zařízení nezadržitelně roste, dle posledních průzkumů je to již více než 50 %. Díky responzivitě se rozpoložení uživatelského rozhraní webových stránek mění v závislosti na zařízení, na kterém se web zobrazuje. Responzivní webové stránky jsou tím pádem mnohem pohodlnější pro procházení na mobilních zařízeních. 

Co vše Vám můžeme nabídnout

Doplňkové funkce pro váš web

Při tvorbě webu lze rozšířit funkce webu o:

Předplatné využijete především, pokud obsah publikovaný na webové stránce chcete umístit za platební bránu. 

Díky blogu můžete skrze svůj web komunikovat s vašimi zákazníky. Na blogu můžete návštěvníky informovat o dění ve vaší firmě či ve vašem oboru podnikání.

Kompletní systém pro restaurace zahrnující správu rozvozu, online objednávky, rezervaci stolů a jídelní menu.

Voucher

System Voucher7 nabídne jako součást webu možnost objednání slevových nebo dárkových kupónů s QR kódem pro identifikaci a ověření před jejich uplatněním.

Intuitivní kalendář s rezervacemi, díky kterému budou návštěvníci vašeho webu moci snadno rezervovat pokoj nebo službu v termínu, ve kterém si budou přát.

Formuláře

Systém chytrých formulářů dokáže nabídnout celou řadu aktivních prvků pro váš web, pomocí nichž získáme z webu kontaktní údaje návštěvníků vašich webivých stránek. 

Máte zájem o vytvoření webových stránek? Neváhejte nás kontaktovat!

Naše projekty

DEAN INTERNATIONAL
Statom Invest a.s.
Vytvořili jsme webové stránky společnosti Statom invest a.s. v moderním duchu a ...
Web7 vytvořil webové stránky společnosti Global Deal
Nové webové stránky pro společnost Global Deal, s.r.o. jsme vytvořili jako moder...

Co by vás mohlo ještě zajímat

Ukázky editace obsahu

Nekupujte zajíce v pytli a podívejte se, jak jednoduchá je editace obsahu webu. Jak můžete upravit nebo vytvořit nový text, obrázky, galerie, formuláře. Stejně tak můžete pracovat přímo s fotografiemi, měnit jejich rozměry, oříznout je, pracovat s barevností, atp.. A to je jen zlomek toho, co můžete pomocí editoru vytvořit nebo upravit a co všechno Vás můžeme naučit.

Drag and drop editor pro tvorbu webových stránek
Editor fotografií zabudovaný do redakčního systému pro tvorbu webových stránek

Fotoeditor na úpravu obrázků

Úžasná funkčnost, kterou ocení každý správce webu, protože mu umožní upravovat, editovat a ukládat fotografie pro web přímo v administraci stránek. Žádný grafický software, který je potřeba nainstalovat do počítače. Stačí se jen přihlásit do administrace webu na jakémkoli počítači a fotoeditor je tu. Prohlédněte si stránku videoukázek funkčnosti služby Web7 system.

Mobilní aplikace

Nabídněte návštěvníkům možnost stáhnout si mobilní aplikaci, díky které s nimi budete v užším kontaktu (např. díky notifikacím). Správa obsahu probíhá na jednom místě jak pro web, tak pro aplikaci. Tato služba je dostupná pro oba nejrozšířenější operační systémy iOS a Android.

Mobilní aplikace provázaná s webem

Komentáře návštěvníků

Dnes je možné nabídnout návštěvníkům i komentáře dalších, a to jak pro čtení, tak pro zapsání. Umožněte tak návštěvníkům komentovat váš obsah, samozřejmě s vaší administrací, kde najdete upozornění na nové komentáře a jenom ty Vámi schválené se zobrazí na vašem webu.

Formuláře a dotazníky

Návštěvník, který projde bez povšimnutí vašim webem je pro Vás bezcenný, takže je potřeba si na takového políčit a na stránkách mu připravit několik "pastí" formou kontaktních formulářů, dotazníků nebo online poptávek. Správu následně vyplněných a zaslaných formulářů lze provádět přímo v administraci webu nebo lze nastavit notifikace (potvrzení) e-mailem, a to jak pro správce, tak pro zákazníka, který vyplnil formulář a poslal ho. Vše může a musí být co nejjednodušší, aby to zákazníky neodradilo.

Formulář

Potřebujete web rychle?

Webové stránky s redakčním systémem a intuitivním editorem nebo jednostránkovou webovou prezentaci dokážeme v případě potřeby vytvořit velice rychle. Standardní web tvoříme od 14-30 dní, ale pokud to je potřeba a máme všechny podklady pro tvorbu, můžeme webové stránky vytvořit během několika málo dní a v rámci extra rychlé realizace i jen během několika hodin. Pokud tak spěcháte a potřebujete prezentovat rychle, jsme pro Vás tím ideálním partnerem, který splní vaše potřeby. Tvorba internetových stránek Liberec.

Jazykové mutace webu

Každý kdo chce nabízet produkty nebo služby  zahraničním zákazníkům a obchodním partnerům, by měl mít i příslušené jazykové verze svého webu. Takové řešení nabízíme, a to včetně možnosti překladu obsahu, popisů a informací rodilými mluvčími. Pokud by vás zajímalo více, podívejte se na stránku jazykové mutace webové prezentace nebo nás oslovte a můžeme kontrétní požadavky probrat detailně.

Responzivní web je dnes nutností

V dnešní době vzrostl zásadním způsobem podíl návštěvníků webů z mobilních telefonů i tabletů. Proto je nutné mít web upraven pro správné zobrazení webu na displejích mobilů.  Více informací o úpravě webových stránek, které děláme pro zobrazení na mobilech, a to včetně růných nastaveních funkčnosti, najdete na responzivní funkce webu.

Cílené nastavení webových stránek

Každý obor podnikání potřebuje jiné nastavení struktury, představené informací a funce. Pro každý obor máme řešení, které poskytne maximální sílu prezentace a přivede nové zákazníky. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na stránku webové stránky pro vaše podnikání.

Kolik stojí tvorba webových stránek

Jestliže si chcete udělat orientačně představu o cenách tvorby webových od Web7, tak se podívejte do aktuálního ceníku tvorby webových stránek. Jakmile projednáme konkrétní požadavky a potřeby na webové stránky, vytvoříme nezávazkou nabídku projektu tvorby webové preznetace, a to včetně našich doporučení a návrhů.

staňte se našim výhradním partnerem web7 system ve vašem městě ... klikněte se na "více informací" pro další informace

Často kladené dotazy na tvorbu webu

Standardně webové stránky tvoříme cca 30 dní s tím, že v případě potřeba umíme vytvořit webové stránky i expresně během několika dní.

Neplátcům DPH poskytujeme možnost uhradit tvorbu webových stránek i bez DPH. Ušetříte tím 21% z ceny, kterou byste za tvorbu webových tránek uhradili včetně DPH.

Webové stránky tvoříme za výhodné ceny a stejně tak i ceny služeb jsou pro vás velmi příznivé. Navíc můžete vybírat mezi měsíčními poplatky nebo jednorázovou platbou. Nezávaznou nabídku vám vytvoříme v případě vašeho zájmu.

Všechny webové stránky tvoříme s redakčním systémem, pomocí kterého můžete jednoduše editovat textový i grafický obsah, a to včetně videa. Chytrý editor toho v rámci webové prezentace umí opravdu hodně.

Ano můžete si webové stránky vytvořit v rámci naší služby Web7-System úplně sami. Po založení účtu získáte Web7-System s chytrým redakčním systémem a jak strukturu, tak obsah jednotlivých stránek, si už vytvoříte podle sebe.

Ano můžeme. V naší nabídce poskytujeme i možnost návrhu, registrace a následné správy domén CZ i dalších národních i nadnárodních domén.

Nemusíte, i když je to samozřejmě výhoda. V rámci podkladů asi budete potřebovat nějaké texty, ale vlastní fotografie můžeme dotat později nebo je nahradit fotografiemi z fotobank zdarma.

Ano, jazykové verze tvoříme, a to jak běžnější jako jsou angličtina, němčina, francuzština, tak i exotičtější jako je čínština, korejština nebo japonština. Jazykové verze tvoříme dle dodaných překladů nebo překlady zajišťujeme.

Nemusíte, webové stránky tvoříme nejdříve na pracovních doménách našich serverů a po spuštění webu do provozu můžeme vše za vás zařídit my. 

Tvorbou webových stránek to začíná, ale pro naše klienty se staráme o další služby jako je webhosting, bezpečnost webu, spravujeme domény, řešíme texty copywriting, propagaci na webu i sociálních sítích. Staráme se o Facebook profil klienta a řešíme i další ptřebné služby.