Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

design point | web7master

23 let tradice a zkušeností

Mezi naše klienty patří i ...

Napsali o nás naši klienti

 • Web7master pro nás vytvořila nové webové stránky. Velká spokojenost s jednáním a celkovým průběhem realizace. Mohu jen doporučit!
  Václav Sádecký
 • Děkujeme Web7master s.r.o. za perfektně zpracované nové firemní webové stránky. Grafický styl webu se nám líbí,v moderním hávu přehledný a se všemi informacemi pro naše potencionální zákazníky.
  Lukas Mika
 • Příkladně zpracované moderní a funkční webové stránky školy. S firmou máme dlouhou dobu pozitivní zkušenosti.
  Jakub Karásek
 • Se společností Web7master mám výborné zkušenosti. Mohu je plně doporučit.
  Jiří Zeliesko
 • Služby společnosti Web7 a spolupráci s panem Holým mohu jen doporučit – jednání vždy vstřícné a zároveň profesionální, přístup flexibilní, webové stránky vytvořené podle našich představ a hlavně velká trpělivost při řešení zapeklitostí administrace webu:)
  Barbora Ledlová
 • S touto společností spolupracujeme již poměrně dlouho - a to jak při vývoji, správě a provozu webu, tak mail hostingu. Všechny naše podněty jsou řešeny tak jak bych si představoval za výrazem "podpora".
  Tomáš Rajtr
 • S firmou Web7master s.r.o. spolupracuji již více jak deset let a jsem nadmíru spokojený. Spravují mi několik webů a kdykoli se objeví nějaké novinky, velice rychle mi je aplikují a tím jsou moje weby stále in.
  Milan Bumba
 • Dlouhodobě spolupracuji s touto firmou, jsou to profíci ve svém oboru, mohu doporučit.
  Michaela Fléglová
web7master

Nejčastější dotazy a odpovědi

webové stránky

Poptávkový formulář nebo dotazník nabízí Web7 jako samostatnou aplikaci včetně administračního prostředí.

V rámci webových stránek se zobrazí poptávkový formulář pro návštěvníky stránek. Po vyplnění formuláře se požadavek zašle do admin prostředí, kde ho mohou vaši pracovníci řešit. Navíc lze ke každé poptávce přiřadit její stav (nová/aktivní/vyřízená). Každá poptávka má také svoje vlastní pole pro poznámky pracovníků. Tímto způsobem nikdy nezapomenete řešit poptávky vašich zákazníků a zpětně je můžete vyhodnocovat.

V případě tvorby nezávazné nabídky webových stránek posíláme dle zadání a požadavků klienta vybrané motivy (šablony), které nejvíce odpovídají zadání po stránce struktury, obsahu a vzhledu. Motiv se pak kompletně přepravuje vašimi podklady a vznikne originální web.

Pokud chcete, můžeme vytvořit i vlastní motiv dle zadání a požadavků, který stejně tak naplníme vašimi fotografiemi, videi a slogany. Opět z takové tvorby vznikne originální web.

Pokud potřebujete aplikaci, která by upravovala automaticky vaše velké fotografie např. z mobilu a tvořila z nich přehledné fotogalerie, máme pro vás praktické řešení.

Naše fotogalerie nastaví potřebnou velikost až 999 fotografií najednou. Navíc umí automaticky vkládat do fotografií a náhledů bezpečnostní vodoznak, který si vytvoříte.

Pro úpravu veikosti konkrétních fotografií a změni jejich grafického vzhledu, velikosti atp. máme pro naše klienty fotoeditor.

Ano. Tvoříme weby i na základě grafiky dodané klientem. Je to ale většinou náročnější, protože je potřeba rozpracovat dodanou grafiku na všechny potřebné části webu. Výhodnější varianta je zakomponování vlastní grafiky do vybrané struktury motivu nabízeném Web7.

Ano. Rezervační systém, půjčovnu nebo předplatné, všechny tyto systémy poskytujeme včetně nastavení a řešení online platby (pokud je potřeba).

Ano, responzivní weby, eshopy nebo aplikace děláme vždy, protože počty návštěníků z mobilů vzrostly ohromným způsobem a jsou dnes na cca 50%. Pokud web nebo eshop není upraven pro mobilní telefon, je např. Googlem penalizován v mobilních vyhledáváních.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace děláme pro operační systémy iOS (iPhone) a Android. Pro jiné systémy dnes ani nemá význam cokoli vytvářet, protože jejich uživatelů je minimum.

Nedá se takto jednoduše napsat, protože se náročnost jejich tvorby může lišit podle funkčnosti. Pokud máte zájem o nezávaznou nabídku včetně kalkulace, stačí nás jen kontaktovat.

Ano, tvoříme i aplikace dle zadání klienta. Pokud máte představu o tom, co by měla aplikace dělat, navrhneme řešení. Z naší praxe můžeme do zadání doplnit i funkce a nastavení.

Ano. Jsme tvůrcem s oficiálními účty Apple i Google, takže můžeme svoje výtvory uveřejnit a nabízet na stránkách jejich oficiálních shopů Appstore (iphone) a Google Play (Android).

ecommerce - obchodování na internetu

To je různé. Záleží na množství a typu produktů, náročnosti objednávek a následné expedice zákazníkům. Můžete tedy eshop spravovat kliendě sám. Nejnáročnější je správa produktů, jejich aktuální nabídky, dostupnosti, cen a popisů. Proto jsme vytvořili speciální exportní systém MAX, kterým dokážeme propojit nabídku vašeho dodavatele a váš eshop. Informace se pak aktualzují automaticky každý den, a to i s možností nastavení pravidel pro změnu cen, kategorií a popisů.

U nás mají klienti vždy osobní pomoc.

U nás je to rozhodně jinak. Našim klientům poskytujeme pomoc, radu a podporu. Vše řešíme osobně, telefonicky nebo e-mailem.

Přímo eshop zdarma neděláme, ale vybraným projektům nabízíme možnost zařazení do našeho projektu Web7 investor. V něm získáte tvorbu eshopu bezplatně v rámci smluvené spolupráce při prodeji vašich produktů.

Ano to lze. Je potřeba, aby měl váš dodavatel vlastní eshop, z jehož databáze následně dokážeme čerpat data feedy. Tzv. feed nám poskytne všechny potřebné informace o nabídce produktů a těmito daty následně automaticky naplníme nabídku vašeho eshopu. Navíc můžete v naší aplikaci MAX uprait vstupní data do kategorií, podle ceny, atp..

Čas tvorby eshopu záleží na vašich požadavcích a připravených podkladech. Pokud se jedná o tvorbu eshopu bez speciálních funkcí a nastavení a dodáte požadované podklady, tak se realizace pohybuje od 30-60 dnů.

U každého projektu tvorby eshopu vás informujeme o předpokládaném termínu.

Ano, obě varianty jsou možné. Můžete mít vlastní eshop, do kterého se automaticky nahrávají produkty partnerského e-shopu a za prodané produkty dostáváte provize (systém dropshipping). V druhé variantě nemusíte mít ani vlastní eshop a můžete jen doporučovat a prezentovat cizí eshop pomocí systému affiliate. Za prodané produkty, které byly zakoupeny přes vaše doporučení, opět získáváte provize.

služby a ostatní

Nemo enim ipsam voluptatem, quia voluptas sit, aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos, qui ratione voluptatem sequi nesciunt, neque porro quisquam est?

Consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Ano. Už od začátku našeho fungování v oblasti webových prezentací, internetového obchodování a dalších služeb, jsme se jmenovali Design Point. V roce 2018 se naše společnost přejmenovala, na název jednoho z našich úspešných projektů, tzn. na současný název Web7master s.r.o..

Ano, nabízíme. Spolupracujeme s našimi partnery, pro které zajišťujeme tvorbu webových stránek, eshopů i aplikací, a to buď formou doporučení nebo tvoříme přímo pro partnera. V rámci spolupráce poskytujeme % provize z realizovaných zakázek a jsme dále nápomocni jako podpora i pro zákazníky partnera.

Ano, v této složité době nabízíme pro vybrané projekty i možnost úhrady projektu na několik měsíčních splátek. O takovou varianta tvorby webových stránek na splátky nebo tvorbu e-shopu na splátky, je nyní velký zájem.

Design point | web7master

Naše dlouhá historie

ROK
Jak to tenkrát začalo ...

1997 byl rok, kdy se v ČR ještě o internetu mnoho něvědělo, ale my jsme už viděli v tomto novém elektronickém prostředí potenciál. Dalo se nás v Liberci několik internetových nadšenců dohromady a založili jsme firmu Design Point, jako internetovou agenturu pro tvorbu webových stránek a webových aplikací. Byla to doba, kdy jsme založili první internetový magazín Fashion.cz a v rámci akce autorské módní přehlídky paní Libeny Rochové ve Veletržním paláci v Praze, jsme zajišťovali přímý videopřenos na internet.

rok
Byli jsme vizionáři

Zaměřujeme se na tvorby webových stránek pro firmy a spolupracujeme na projektech tehdejší společnosti EuroTel. Kromě nabídky tvorby webu musíme hodně úsilí věnovat i představování možností internetu a přesvědčování klíčových pracovníků firem, že právě oni potřebují webovou prezentaci pro svoje podnikání. 

rok
Džbán v Praze a další videopřenos pro EuroTel

V rámci spolupráce s mobilním operátorem EuroTel jsme po úspěšné realizaci prvního živého videopřenosu na internet módní přehlídky Liběny Rochové, získali další akci. Tentokrát to bylo už 10h živého přenosu z Live hudebního festivalu E.T. Jam 1998, a to včetně živého studia a chatů a rozhovorů s vystupujícími hudebníky.

rok
Vlastní hosting a další služby

Protože se nám stávalo, že jsme se museli dohadovat s provozovateli hostingových služeb o problémech, které nebyly na naší straně, rozhodli jsme se, že našim klientům budeme poskytovat hostingové služby sami. Jedině tak dokážeme poskytnout komplexní služby a ručit za ně.

rok
Měníme se na společnost

Měníme právní formu firmy a zakládáme společnost s ručením omezeným, kterou jsme pojmenovali stejným názvem, který jsme používali celé léta našeho fungování Design Point, s.r.o..

rok
Naše moto

Naší snahou je nabídnout zákazníkům jen ty nejlepší služby a vytvořit webové stránky, eshop nebo další systémy, které budou atraktivní a efektivní v prezentaci a přitom nebudou zatěžovat obsluhou. Našim klientům poskytujeme plnou pozornost a podporu, ať už se na nás obrátí s jakýmkoli problémem. Vždy hledáme řešení založené na dohodě s klientem a navrhujeme jen ty varianty, které odpovídají Vašim potřebám, jsou efektivní a cenově přijatelné. Webové stránky, eshopy nebo webové aplikace nejsou všespásné, ale měly by být jen účinným prostředkem k navázání komunikace s novým zákazníkem. Naše řešení jsou přesně taková - promluvte si o tom s námi!

rok
Jsme už i v Praze

Protože jsme měli stále více klientů u z Prahy, bylo jen otázkou času, kdy otevřeme svou kancelář i v hlavním městě. Hledali jsme vhodný prostor a jakmile se nám dostala do rukou nabídka s adresou Ještědská ulice, tak jsme to jako liberečáci brali skoro jako znamení :-) a dnes už několik let na této adrese Ještědská 121, Praha - Kunratice, sídlíme.

rok
Vyvíjíme mobilní aplikace

Dospěli jsme do bodu, kdy je tlak na použití aplikací v mobilech tak velký, že jsme se museli orientovat i na tuto oblast.

rok
Měníme název na Web7master

Po dlouhém přemýšlení nad změnou názvu společnosti jsme do toho nakonec šli a změnili ho na doufejme jasnější název Web7master s.r.o.. Změna názvu se projevila okamžitě už při zápisu u paní notářky, kdy se tato hned zeptala, jestli děláme webové stránky ... tak přesně proto jsme změnili název na Web7master a jak to vypadá, udělali dobře.

rok
Nyní jsme už i v Pardubicích

Dnes už jsme kromě Liberce a Prahy i v Pardubicích, kde jsme v Domě služeb otevřeli naši oficiální kancelář.

rok
V této složité době

Snažíme se nabízet našim klientům nové služby, které jim pomohou v této složité době. Virtuální svět se nezastavil, a tak máme nové produkty monetizace a obchodování na internetu, které přinesou potřebné finance. Pro nejzasaženější obory, jako jsou např. restaurace, nyní nabízíme online systém rozvozu objednávek jídel nebo rezervace míst v restauraci (nyní bohužel nevyužitelný). Pro všechny ostatní nabízíme online systém předplatného, kterým je možné nabídnout služby nebo projekty dopředu.