Od vzniku v roce 1997 se zabýváme výhradně internetem a jeho využitím a v této oblasti dnes nabízíme kompletní sortiment služeb.

Abychom mohli zajistit našim klientům 100% kvalitu, poskytujeme téměř všechny služby sami. Tím nejsme závislí na službách třetích stran a můžeme tak našim klientům ručit za služby a jejich funkčnost.

Většina našich klientů oceňuje, že se mu o web i jeho optimalizaci, eshop, e-maily, domény i internetovou reklamu, stará jeden spolehlivý partner ... tedy MY.

Naší velkou předností je, že jsme na stovkách našich klientů mohli prověřit, jaké jsou jejich potřeby i požadavky v rámci webové prezentace. Podle toho dnes nabízíme služby, které opravdu zákazníci potřebují a využijí, přitom budou na jejich provoz mít čas i finance.

V rámci tvorby internetových obchodů je naší hlavní výhodou, že jsme také obchodník, a tak přesně víme, jaké problémy řeší a co prakticky potřebuje obchodník provozující obchod na internetu. Vždy navrhujeme obchodní systémy pro klienty tak, aby bylo co možná nejvíce funkcí automatických a ušetřil se tak čas a práce. Snažíme se vždy poskytnout klientům maximální podporu, nalézt ideální řešení za finančně přijatelných podmínek. Není naší snahou realizovat aktuální projekt s klientem za nejvyšší ceny a pak ho nechat bez pomoci.

My pracujeme s klienty vždy dlouhodobě, protože jedině v takové spolupráci vidíme smysl.

 joomla 2 logo web7 2

Web7 tvorba webových stránek s administrací CMS Joomla!

prestashop 2 logo web7 2 

Web7 tvorba moderních eshopů Prestashop

virtuemart 2 logo web7

Web7 tvorba obchodních systémů Virtuemart

aplikace 2 logo web7 2

Web7 tvorba aplikací pro mobilní telefony a tablety iOS a Android

facebook 2 logo web7 

Web7 tvorba, správa, kampaně facebook a sociálních sítí

 

youtube 2 logo web7

Web7 tvorba atraktivních videoprezentací

 

 liberecky kraj logo tul liberec logokjus logo ski jested liberec logogolf liberec logologo porsche club 2017
jablotron logohospodarska komora logo pro vobislogo osppap 2017 bhaco 2

aprofi logo sdrevostavbyloga krav maga systemlogo n a newliplastec logo bweb7 libverda hotels

Buďte Web7 partner

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, kterým nabízíme možnost výhodné spolupráce na tvorbě webových stránek, eshopů, webových aplikací, optimalizace a marketingu. Pro Vaše zákazníky, partnery a přátele navrhneme, vytvoříme a budeme spravovat weby, eshopy a další služby. To vše včetně kompletní podpory, zajištění návrhů a nabídek a samozřejmě zajímavých provizí dle rozsahu spolupráce.

Neváhejte nás kontaktovat s malým i velkým požadavkem.

REGISTRUJTE SE VÍCE INFORMACÍ


TOP

hlava poptavka

POTŘEBUJETE
NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY NEBO MODERNÍ ESHOP.

VYTVOŘÍME VÁM HNED NEZÁVAZNOU NABÍDKU.

poptavka formular

 

UŽ JE ČAS !!!