Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

O nás, naší historii a výhledech

Podívejte se na této stránce, co se můžete dozvědět o naší společnosti a naší cestě za úspěchem. Za dobu našeho fungování jsme se několikrát transformovali až do současné podoby a široké nabídky našich digitálních služeb. V oblasti digitálních služeb a internetu se pohybujeme od roku 1997 a za tuto dlouhou dobu jsme získali nejen znalosti, ale hlavně praktické zkušenosti z prostření obchodů, firem, výrobců i služeb a řemesel a živností.

Kdy a jak to začalo

Naše historie se začala psát už v roce 1997 a od té doby jsme ušli dlouhou cestu, která znamenala mnoho zajíavého i změn. Toho podstatného se držíme stále: tvoříme kvalitní a komplexní webové služby, atraktivní webdesign a digitální služby pro malé i velké. Sídlíme stále v Liberci a sídlíme ve vlastním, takže jsme ideálním partnerem pro všechny zájemce o dlouhodobou spolupráci.

Kdo jsme ve zkratce

Jsme digitální agentura, která nabízí svým klientům partnerské zacházení, osobní přístup a dlouhodbou spolupráci na bázi rodinné firmy. Většina našich klientů jsou našimi partnery už mnoho let i proto, že se vždy snaříme pomoci radou i skutkem. Nápomocni jsme v široké škále digitálních technologií. Ať už to je webová prezentace s různými rozšířeními např. pro rezervace, poptávky, atp., nebo obchodování na internetu, kde máme vlastní zkušenosti z prodeje na webu a můžeme tak pomoci i praktickým pohledem. Nabízíme řešení videa, audia i sociálních sítí, hostingové i reklamní služby a SEO optimalizaci.

Web7 Liberec

Osobní kontakt, jednání, správa i propagace ...

Proč je dobré mít v osobním dosahu svého grafika, tvůrce a správce webu? A proč stejně je to v případě řešení SEO optimalizace, propagace webu a marketingu na internetu?

Mít svého tvůrce a správce webu v osobním dosahu může být pro vaše podnikání velmi výhodné. My jako Web7.cz se sídlem v Liberci můžeme být skvělým partnerem pro vás, kteří hledáte spolehlivého a zkušeného tvůrce a správce webu. V následujícím textu si podrobněji přiblížíme, proč je to tak důležité.
 

 1. Osobní setkání
  Setkání tvůrce a správce webu v osobě umožní efektivní komunikaci. Vše může být probíráno osobně a srozumitelně. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete nějaké změny na vašem webu, můžete je řešit rychle a přímo s tvůrcem. Navíc, pokud si chcete něco předvést nebo si něco ukázat, je to snazší, když máte tvůrce v dosahu.
   
 2. Rychlá a efektivní pomoc
  Když máte tvůrce a správce webu v osobním dosahu, můžete očekávat rychlou a efektivní pomoc. Pokud například dojde k nějakému problému s vaším webem, tvůrce může být okamžitě na místě a situaci vyřešit. To je daleko rychlejší, než kdyby byl tvůrce na jiném místě a musel řešit problém na dálku.
   
 3. Znalost lokálního trhu
  Místní tvůrce a správce webu, jako je Web7.cz, má hlubší znalost místního trhu a místních podmínek. To může být pro vaše podnikání velmi užitečné, protože místní tvůrce může poradit s místními zvyklostmi a specifiky. Pokud tedy hledáte někoho, kdo vám pomůže s online přítomností vaší firmy v Liberci, místní tvůrce a správce webu může být pro vás tím správným partnerem.
   
 4. Důvěra a vztah
  Když máte svého tvůrce a správce webu v osobním dosahu, můžete s ním vytvořit důvěrný vztah. Takový vztah může být pro vaše podnikání velmi cenný, protože vám umožní spolupracovat na vašem webu s lidmi, kterým důvěřujete a kteří se snaží co nejvíce pomoci vaší firmě.
   

Pokud tedy budete hledat nového partnera pro váš web, e-shop nebo propagaci na internetu, pro dlouhodobou spolupráci, jsme tu pro vás a stačí nás jen oslovit nezávaznou poptávkou :-)

Napsali o nás

 • Web7master pro nás vytvořila nové webové stránky. Velká spokojenost s jednáním a celkovým průběhem realizace. Mohu jen doporučit!
  Václav Sádecký
 • Děkujeme Web7master s.r.o. za perfektně zpracované nové firemní webové stránky. Grafický styl webu se nám líbí,v moderním hávu přehledný a se všemi informacemi pro naše potencionální zákazníky.
  Lukas Mika
 • Příkladně zpracované moderní a funkční webové stránky školy. S firmou máme dlouhou dobu pozitivní zkušenosti.
  Jakub Karásek
 • Se společností Web7master mám výborné zkušenosti. Mohu je plně doporučit.
  Jiří Zeliesko
 • Služby společnosti Web7 a spolupráci s panem Holým mohu jen doporučit – jednání vždy vstřícné a zároveň profesionální, přístup flexibilní, webové stránky vytvořené podle našich představ a hlavně velká trpělivost při řešení zapeklitostí administrace webu:)
  Barbora Ledlová
 • S touto společností spolupracujeme již poměrně dlouho - a to jak při vývoji, správě a provozu webu, tak mail hostingu. Všechny naše podněty jsou řešeny tak jak bych si představoval za výrazem "podpora".
  Tomáš Rajtr
 • S firmou Web7master s.r.o. spolupracuji již více jak deset let a jsem nadmíru spokojený. Spravují mi několik webů a kdykoli se objeví nějaké novinky, velice rychle mi je aplikují a tím jsou moje weby stále in.
  Milan Bumba
 • Dlouhodobě spolupracuji s touto firmou, jsou to profíci ve svém oboru, mohu doporučit.
  Michaela Fléglová
dříve jako Design point | dnes už jako web7master

Naše dlouhá historie

ROK
Jak to tenkrát začalo ...

1997 byl rok, kdy se v ČR ještě o internetu mnoho něvědělo, ale my jsme už viděli v tomto novém elektronickém prostředí potenciál. Dalo se nás v Liberci několik internetových nadšenců dohromady a založili jsme firmu Design Point, jako internetovou agenturu pro tvorbu webových stránek a webových aplikací. Byla to doba, kdy jsme založili první internetový magazín Fashion.cz a v rámci akce autorské módní přehlídky paní Libeny Rochové ve Veletržním paláci v Praze, jsme zajišťovali přímý videopřenos na internet.

rok
Byli jsme vizionáři

Zaměřujeme se na tvorby webových stránek pro firmy a spolupracujeme na projektech tehdejší společnosti EuroTel. Kromě nabídky tvorby webu musíme hodně úsilí věnovat i představování možností internetu a přesvědčování klíčových pracovníků firem, že právě oni potřebují webovou prezentaci pro svoje podnikání. 

rok
Džbán v Praze a další videopřenos pro EuroTel

V rámci spolupráce s mobilním operátorem EuroTel jsme po úspěšné realizaci prvního živého videopřenosu na internet módní přehlídky Liběny Rochové, získali další akci. Tentokrát to bylo už 10h živého přenosu z Live hudebního festivalu E.T. Jam 1998, a to včetně živého studia a chatů a rozhovorů s vystupujícími hudebníky.

rok
Vlastní hosting a další služby

Protože se nám stávalo, že jsme se museli dohadovat s provozovateli hostingových služeb o problémech, které nebyly na naší straně, rozhodli jsme se, že našim klientům budeme poskytovat hostingové služby sami. Jedině tak dokážeme poskytnout komplexní služby a ručit za ně.

rok
Měníme se na společnost

Měníme právní formu firmy a zakládáme společnost s ručením omezeným, kterou jsme pojmenovali stejným názvem, který jsme používali celé léta našeho fungování Design Point, s.r.o..

rok
Naše moto

Naší snahou je nabídnout zákazníkům jen ty nejlepší služby a vytvořit webové stránky, eshop nebo další systémy, které budou atraktivní a efektivní v prezentaci a přitom nebudou zatěžovat obsluhou. Našim klientům poskytujeme plnou pozornost a podporu, ať už se na nás obrátí s jakýmkoli problémem. Vždy hledáme řešení založené na dohodě s klientem a navrhujeme jen ty varianty, které odpovídají Vašim potřebám, jsou efektivní a cenově přijatelné. Webové stránky, eshopy nebo webové aplikace nejsou všespásné, ale měly by být jen účinným prostředkem k navázání komunikace s novým zákazníkem. Naše řešení jsou přesně taková - promluvte si o tom s námi!

rok
Jsme už i v Praze

Protože jsme měli stále více klientů u z Prahy, bylo jen otázkou času, kdy otevřeme svou kancelář i v hlavním městě. Hledali jsme vhodný prostor a jakmile se nám dostala do rukou nabídka s adresou Ještědská ulice, tak jsme to jako liberečáci brali skoro jako znamení :-) a dnes už několik let na této adrese Ještědská 121, Praha - Kunratice, sídlíme.

rok
Vyvíjíme mobilní aplikace

Dospěli jsme do bodu, kdy je tlak na použití aplikací v mobilech tak velký, že jsme se museli orientovat i na tuto oblast.

rok
Měníme název na Web7master

Po dlouhém přemýšlení nad změnou názvu společnosti jsme do toho nakonec šli a změnili ho na doufejme jasnější název Web7master s.r.o.. Změna názvu se projevila okamžitě už při zápisu u paní notářky, kdy se tato hned zeptala, jestli děláme webové stránky ... tak přesně proto jsme změnili název na Web7master a jak to vypadá, udělali dobře.

rok
Nyní jsme už i v Pardubicích

Dnes už jsme kromě Liberce a Prahy i v Pardubicích, kde jsme v Domě služeb otevřeli naši oficiální kancelář.

rok
V této složité době

Snažíme se nabízet našim klientům nové služby, které jim pomohou v této složité době. Virtuální svět se nezastavil, a tak máme nové produkty monetizace a obchodování na internetu, které přinesou potřebné finance. Pro nejzasaženější obory, jako jsou např. restaurace, nyní nabízíme online systém rozvozu objednávek jídel nebo rezervace míst v restauraci (nyní bohužel nevyužitelný). Pro všechny ostatní nabízíme online systém předplatného, kterým je možné nabídnout služby nebo projekty dopředu.

rok
Nová řešení a postupy přinášejí výsledky

Nabízíme stále moderní technologii pro webové stránky, a to nově i s možností online prodeje prostřednictvím e-shopu integrovaného do chytrého redakčního systému nebo pomocí online formulářů a dotazníků propojených na platební brány. Prostě všichni chtějí prodávat a my jim navrhujeme jak co nejlépe monetizovat webové prezentace nebo e-shopy. Stále pracujeme v našem sídle v Liberci a kanceláři v Pardubicích.