Od vzniku v roce 1997 se zabýváme výhradně internetem a jeho využitím a v této oblasti dnes nabízíme kompletní sortiment služeb.

Abychom mohli zajistit našim klientům 100% kvalitu, poskytujeme téměř všechny služby sami. Tím nejsme závislí na službách třetích stran a můžeme tak našim klientům ručit za služby a jejich funkčnost.

Většina našich klientů oceňuje, že se mu o web i jeho optimalizaci, eshop, e-maily, domény i internetovou reklamu, stará jeden spolehlivý partner ... tedy MY.

Naší velkou předností je, že jsme na stovkách našich klientů mohli prověřit, jaké jsou jejich potřeby i požadavky v rámci webové prezentace. Podle toho dnes nabízíme služby, které opravdu zákazníci potřebují a využijí, přitom budou na jejich provoz mít čas i finance.

V rámci tvorby internetových obchodů je naší hlavní výhodou, že jsme také obchodník, a tak přesně víme, jaké problémy řeší a co prakticky potřebuje obchodník provozující obchod na internetu. Vždy navrhujeme obchodní systémy pro klienty tak, aby bylo co možná nejvíce funkcí automatických a ušetřil se tak čas a práce. Snažíme se vždy poskytnout klientům maximální podporu, nalézt ideální řešení za finančně přijatelných podmínek. Není naší snahou realizovat aktuální projekt s klientem za nejvyšší ceny a pak ho nechat bez pomoci.

My pracujeme s klienty vždy dlouhodobě, protože jedině v takové spolupráci vidíme smysl.

 

 liberecky kraj logo  golf liberec logo tul liberec logokjus logo ski jested liberec logo
jablotron logohospodarska komora logo logo odborovy svazweb7 libverda hotels

Buďte Web7 partner

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, kterým nabízíme možnost výhodné spolupráce na tvorbě webových stránek, eshopů, webových aplikací, optimalizace a marketingu. Pro Vaše zákazníky, partnery a přátele navrhneme, vytvoříme a budeme spravovat weby, eshopy a další služby. To vše včetně kompletní podpory, zajištění návrhů a nabídek a samozřejmě zajímavých provizí dle rozsahu spolupráce.

Neváhejte nás kontaktovat s malým i velkým požadavkem.

REGISTRUJTE SE VÍCE INFORMACÍ


TOP
Zavoláme!