fbpx

Loading color scheme

Tvoříme řešení, která jsou úspěšná, fungují automaticky a nezatěžují klienty.

Navrhujeme, tvoříme a spravujeme úspěšné webové stránky.

Umíme poskytnou služby malým živnostníkům i velkým společnostem, a to včetně všech dalších potřebných i podpůrných služeb a podpory.

Tvoříme moderní eshopy pro efektivní prodej na internetu.

Programujeme mobilní aplikace i webové systémy dle potřeb a požadavků našich klientů. 

let
náš tým
spravuje
projektů

Napsali o nás

Jelikož si myslíme, že ne všechno jde domluvit jen po telefonu nebo e-mailem a jsme zastánci osobního přístupu, rozšiřujeme náši působnost fyzicky. Není pak problém probrat osobně jakýkoli požadavek.

Liberec je naše sídlo

Jsme z Liberce a už od roku 1997 jsme prošli několika změnami, jak v rámci formy společnosti, tak změnou našeho sídla. Už mnoho let jsme ve vlastní nemovitosti, která je jen několik stovek metrů od hlavního průtahu Libercem a pokud liberečákovi řekneme, že sídlíme u Viaduktu (směr Františkov) v budově Autoprofi, většina ví kde nás hledat.

V Praze jsme tu pro Vás

Od roku 2017 jsme rozšířili naše zázemí o kancelář Web7 přímo v Praze. Skupina našich pražských zákazníků se neustále rozšiřuje, a proto jsme našim klintům v Praze chtěli poskytnout kromě osobní podpory i příjemné zázemí naší pražské kanceláře. Umístění jsme zvolili v klidové oblasti Praha - Kunratice (nedaleko obchodního centra Chodov), kde lze bezproblémů bezplatně zaparkovat.

Dnes jsme i v Pardubicích

V roce 2019 jsme vytvořili důstojné prostředí Web7 i pro jednání s našimi klienty v Pardubicích. Dům služeb Pardubice není potřeba zákazníkům z Pardubic nějak speciálně představovat, protože ví o jeho umístění s možností parkování v obchodním centru přímo naptori Atrium Palác Pardubice.

Máte zájem s námi spolupracovat?

liberecky-kraj-web7-2
hospodarska-komora-web7
TUL-liberec-web7
mesto-liberec-web7
jablotron-jablonec-web7
haco-web7
1jhs-web7
tvrznik-web7
totexplast-web7
libverdahotels-web7

analyza webu zdarma

Využíjte naši aktuální nabídku na

Analýzu vašeho webu zdarma

Analyzovat můj web