Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

25 let tradice a zkušeností

Kdo je Web7

Naše historie se začala psát už v roce 1997 a od té doby jsme ušli dlouhou cestu, která znamenala mnoho změn, ale toho podstatného se držíme stále: kvalitní a komplexní webové služby.

Kdo jsme ve zkratce

Jsme digitální agentura, která nabízí svým klientům partnerské zacházení, osobní přístup a dlouhodbou spolupráci na bázi rodinné firmy, sídlící ve vlastní budově. Většina našich klientů jsou našimi partnery už mnoho let i proto, že se vždy snaříme pomoci radou i skutkem. Nápomocni jsme v široké škále digitálních technologií. Ať už to je webová prezentace s různými rozšířeními např. pro rezevace, poptávky, atp., nebo obchodování na internetu, kde máme vlastní zkušenosti z prodeje na webu a můžeme tak pomoci i nezkušeným obchodníkům při začátku jejich fungování na internetu. Nabízíme řešení videa, audia i sociálních sítí, hostingové i reklamní služby a SEO optimalizaci. Za těch 25 let našeho fungování jsme si už prošli kdečím :-).

Napsali o nás

 • Web7master pro nás vytvořila nové webové stránky. Velká spokojenost s jednáním a celkovým průběhem realizace. Mohu jen doporučit!
  Václav Sádecký
 • Děkujeme Web7master s.r.o. za perfektně zpracované nové firemní webové stránky. Grafický styl webu se nám líbí,v moderním hávu přehledný a se všemi informacemi pro naše potencionální zákazníky.
  Lukas Mika
 • Příkladně zpracované moderní a funkční webové stránky školy. S firmou máme dlouhou dobu pozitivní zkušenosti.
  Jakub Karásek
 • Se společností Web7master mám výborné zkušenosti. Mohu je plně doporučit.
  Jiří Zeliesko
 • Služby společnosti Web7 a spolupráci s panem Holým mohu jen doporučit – jednání vždy vstřícné a zároveň profesionální, přístup flexibilní, webové stránky vytvořené podle našich představ a hlavně velká trpělivost při řešení zapeklitostí administrace webu:)
  Barbora Ledlová
 • S touto společností spolupracujeme již poměrně dlouho - a to jak při vývoji, správě a provozu webu, tak mail hostingu. Všechny naše podněty jsou řešeny tak jak bych si představoval za výrazem "podpora".
  Tomáš Rajtr
 • S firmou Web7master s.r.o. spolupracuji již více jak deset let a jsem nadmíru spokojený. Spravují mi několik webů a kdykoli se objeví nějaké novinky, velice rychle mi je aplikují a tím jsou moje weby stále in.
  Milan Bumba
 • Dlouhodobě spolupracuji s touto firmou, jsou to profíci ve svém oboru, mohu doporučit.
  Michaela Fléglová
Design point | web7master

Naše dlouhá historie

ROK
Jak to tenkrát začalo ...

1997 byl rok, kdy se v ČR ještě o internetu mnoho něvědělo, ale my jsme už viděli v tomto novém elektronickém prostředí potenciál. Dalo se nás v Liberci několik internetových nadšenců dohromady a založili jsme firmu Design Point, jako internetovou agenturu pro tvorbu webových stránek a webových aplikací. Byla to doba, kdy jsme založili první internetový magazín Fashion.cz a v rámci akce autorské módní přehlídky paní Libeny Rochové ve Veletržním paláci v Praze, jsme zajišťovali přímý videopřenos na internet.

rok
Byli jsme vizionáři

Zaměřujeme se na tvorby webových stránek pro firmy a spolupracujeme na projektech tehdejší společnosti EuroTel. Kromě nabídky tvorby webu musíme hodně úsilí věnovat i představování možností internetu a přesvědčování klíčových pracovníků firem, že právě oni potřebují webovou prezentaci pro svoje podnikání. 

rok
Džbán v Praze a další videopřenos pro EuroTel

V rámci spolupráce s mobilním operátorem EuroTel jsme po úspěšné realizaci prvního živého videopřenosu na internet módní přehlídky Liběny Rochové, získali další akci. Tentokrát to bylo už 10h živého přenosu z Live hudebního festivalu E.T. Jam 1998, a to včetně živého studia a chatů a rozhovorů s vystupujícími hudebníky.

rok
Vlastní hosting a další služby

Protože se nám stávalo, že jsme se museli dohadovat s provozovateli hostingových služeb o problémech, které nebyly na naší straně, rozhodli jsme se, že našim klientům budeme poskytovat hostingové služby sami. Jedině tak dokážeme poskytnout komplexní služby a ručit za ně.

rok
Měníme se na společnost

Měníme právní formu firmy a zakládáme společnost s ručením omezeným, kterou jsme pojmenovali stejným názvem, který jsme používali celé léta našeho fungování Design Point, s.r.o..

rok
Naše moto

Naší snahou je nabídnout zákazníkům jen ty nejlepší služby a vytvořit webové stránky, eshop nebo další systémy, které budou atraktivní a efektivní v prezentaci a přitom nebudou zatěžovat obsluhou. Našim klientům poskytujeme plnou pozornost a podporu, ať už se na nás obrátí s jakýmkoli problémem. Vždy hledáme řešení založené na dohodě s klientem a navrhujeme jen ty varianty, které odpovídají Vašim potřebám, jsou efektivní a cenově přijatelné. Webové stránky, eshopy nebo webové aplikace nejsou všespásné, ale měly by být jen účinným prostředkem k navázání komunikace s novým zákazníkem. Naše řešení jsou přesně taková - promluvte si o tom s námi!

rok
Jsme už i v Praze

Protože jsme měli stále více klientů u z Prahy, bylo jen otázkou času, kdy otevřeme svou kancelář i v hlavním městě. Hledali jsme vhodný prostor a jakmile se nám dostala do rukou nabídka s adresou Ještědská ulice, tak jsme to jako liberečáci brali skoro jako znamení :-) a dnes už několik let na této adrese Ještědská 121, Praha - Kunratice, sídlíme.

rok
Vyvíjíme mobilní aplikace

Dospěli jsme do bodu, kdy je tlak na použití aplikací v mobilech tak velký, že jsme se museli orientovat i na tuto oblast.

rok
Měníme název na Web7master

Po dlouhém přemýšlení nad změnou názvu společnosti jsme do toho nakonec šli a změnili ho na doufejme jasnější název Web7master s.r.o.. Změna názvu se projevila okamžitě už při zápisu u paní notářky, kdy se tato hned zeptala, jestli děláme webové stránky ... tak přesně proto jsme změnili název na Web7master a jak to vypadá, udělali dobře.

rok
Nyní jsme už i v Pardubicích

Dnes už jsme kromě Liberce a Prahy i v Pardubicích, kde jsme v Domě služeb otevřeli naši oficiální kancelář.

rok
V této složité době

Snažíme se nabízet našim klientům nové služby, které jim pomohou v této složité době. Virtuální svět se nezastavil, a tak máme nové produkty monetizace a obchodování na internetu, které přinesou potřebné finance. Pro nejzasaženější obory, jako jsou např. restaurace, nyní nabízíme online systém rozvozu objednávek jídel nebo rezervace míst v restauraci (nyní bohužel nevyužitelný). Pro všechny ostatní nabízíme online systém předplatného, kterým je možné nabídnout služby nebo projekty dopředu.

rok
Nová řešení a postupy přinášejí výsledky

Nabízíme stále moderní technologii pro webové stránky, a to nově i s možností online prodeje prostřednictvím e-shopu integrovaného do chytrého redakčního systému nebo pomocí online formulářů a dotazníků propojených na platební brány. Prostě všichni chtějí prodávat a my jim navrhujeme jak co nejlépe monetizovat webové prezentace nebo e-shopy. Stále pracujeme v našem sídle v Liberci a kancelářích v Praze a Pardubicích.