Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Tvorba moderních webových stránek

Navrhujeme a tvoříme webové stránky na základě současných požadavků a funkčních standardů. V našem portfoliu jsou malé projekty i velké informační systémy s webovými aplikacemi. Za naší mnoholetou činnost rozhodně víme, jak na vytvoření webových stránek a tyto znalosti a zkušenosti poskytujeme našim klientům.

Snadná administrace

Redakční systém

Klienti mají možnost si v případě potřeby webové stránky sami editovat prostřednictvím redakčního systému. Tento systém pravidelně aktualizujeme na novější verze a uzpůsobujeme ho pro co nejjednodušší úpravu textů, obrázků, nebo přidávání novinek o vaší firmě.

na mobilu i tabletu

Responzivní design

Veškeré naše webové stránky budou skvěle fungovat jak na počítači, tabletu, nebo mobilním telefonu. Vzhledem ke stále zvětšujícímu se podílu mobilních zařízení na návštěvnosti webů je toto nezbytná vlastnost pro úspěšnou prezentaci vaší firmy. Vaše webová stránka se bez responzivnosti neobejde.

Snadná administrace

Fotoeditor

Úžasná funkčnost, kterou ocení každý správce webu, protože mu umožní upravovat, editovat a ukládat fotografie pro web přímo v administraci stránek. Žádný grafický software, který je potřeba nainstalovat do počítače. Stačí se jen přihlásit do administrace webu na jakémkoli počítači a fotoeditor je tu.

Co vše Vám můžeme nabídnout

Zaujměte zákazníky

Rozšíření webových stránek

V dnešní době už webové stránky dávno nejsou jen o čtení nekonečných odstavců textů. Lidé chtějí sledovat videa, sdílet, komentovat, komunikovat s firmou atd.. Toho jsme schopni docílit pomocí našich moderních rozšíření, nebo propojení služeb třetích stran s vaším webem.

Nabídněte víc

Mobilní aplikace

Nabídněte návštěvníkům možnost stáhnout si mobilní aplikaci, díky které s nimi budete v užším kontaktu (např. díky notifikacím). Správa obsahu probíhá na jednom místě jak pro web, tak pro aplikaci. Tato služba je dostupná pro oba nejrozšířenější operační systémy iOS a Android.

komunikujte

Komentáře návštěvníků

Dnes je možné nabídnout návštěvníkům i komentáře dalších, a to jak pro čtení, tak pro zapsání. Umožněte tak návštěvníkům komentovat váš obsah, samozřejmě s vaší administrací, kde najdete upozornění na nové komentáře a jenom ty Vámi schválené se zobrazí na vašem webu.

sbírejte data

Formuláře a dotazníky

Návštěvník, který projde bez povšimnutí vašim webem je pro Vás bezcenný, takže je potřeba si na takového políčit a na stránkách mu připravit několik "pastí" formou kontaktních formulářů, dotazníků nebo online poptávek.

rychlost

Potřebujete web rychle?

Webové stránky s redakčním systémem a intuitivním editorem nebo jednostránkovou webovou prezentaci dokážeme v případě potřeby vytvořit velice rychle. Standardní web tvoříme od 14-30 dní, ale pokud to je potřeba a máme všechny podklady pro tvorbu, můžeme webové stránky vytvořit během několika málo dní a v rámci extra rychlé realizace i jen během několika hodin. Pokud tak spěcháte a potřebujete prezentovat rychle, jsme pro Vás tím ideálním partnerem, který splní vaše potřeby. Tvorba internetových stránek liberec.

spolupráce ve 4 krocích

Jakým způsobem tvoříme weby

ANALÝZA WEBU

Analýza původních webových stránek dle potřeb klienta.

STRUKTURA SYSTÉMU

Tvorba webového systému a struktury navržené dle analýzi.

TVORBA OBSAHU

Tvorba SEO optimalizovaného obsahu webových stránek.

SPUŠTĚNÍ WEBU

Kontrola nastavení a spuštění webu do plného provozu na internetu.