Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Tvoříme weby, které přivedou zákazníky

Navrhujeme a tvoříme webové stránky na základě současných požadavků a funkčních standardů. V našem portfoliu jsou malé projekty i velké informační systémy s webovými aplikacemi. Za naší mnohaletou činnost rozhodně víme, jak na vytvoření webových stránek a tyto znalosti a zkušenosti poskytujeme našim klientům.

Web7

Tvoříme webové stránky

Weby s redakčním systémem

Webové stránky tvoříme vždy s redakčním systémem a chytrým editorem obsahu stránek.

Webové stránky velké i malé

Webové prezentace tvoříme v profesionální kvalitě pro živnostníky i velké společnosti v ČR i zahraničí. 

Weby s funkceni

K prezentačnímu webu velmi často řešíme další funkce jako prodej, formuláře, rezervace, objednávky.

V dnešním stále více digitalizovaném světě je webová prezentace pro firmy stále důležitější a posledních několik let to jasně prokázalo. Tvorba www stránek je tedy něco, co byste rozhodně neměli podceňovat a tvorbu webových stránek svěřit určitě do rukou skutečným odborníků, kteří vám nejen vytvoří webové stránky podle všech aktuálních pravidel, ale dokáží vám nabídnout i další webové aplikace a systémy nebo propojení se sociálními systémy. My jsme v oboru už 25 let, a tak jsme nyní jednou z firem nejdelší tradicí, která se zabývá tvorbou webů, e-shopů, aplikací pro podniky, SEO optimalizací a dalšími službami souvisejícími s internetovou prezentací v Libereckém kraji.

Tvorba webových stránek sestává z analýzy stávajícího webu, zvolení nebo vytvoření obsahu pro nové webové stránky, optimalizací obsahu pro vyhledávače, neboli SEO, a samotné tvorby webových stránek. Výsledný web musí být funkční, pro zákazníka přehledný a design webu musí být atraktivní.

Jsme odborníci v oblasti tvorby a správy webových stránek, webdesignu, implementace doplňkových služeb. Neustále sledujeme trendy a legislativu, které se týkají webových stránek, díky čemuž jsou námi vytvořené webové stránky vždy moderní a funkční ve všech ohledech.

Při tvorbě webových stránek do nich můžeme, v případě Vašeho přání, zakomponovat další praktické služby jako rezervační systémpředplatné pro vaše odběrateleblog, nebo třeba systém pro správu rozvozu. Vždy je to o domluvě, takže stačí pokud náš klient něco potřebuje, informuje nás o tom a my navrhneme řešení.

Vybrané ukázky našich projektů

Farypizza Liberec
Vytvořili jsme webové stránky oblíbené liberecké pizzerie Farypizza.
Jak jsme tvořili web Vrabec a Vrabec
Tvorba webových stránek Vrabec a Vrabec s.r.o. patřícího mezi největší velkoobch...
Hotýlek Na Mýtě
Tvorba webových stránek pro Hotýlek na Mýtě v Harrachově, a to včetně rezervace ...

Co vše Vám můžeme nabídnout

Tvorba pro partnery

Webové stránky tvoříme i pro partnerské reklamní a PR agentury. Pokud máte zájem s námi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat. 

spolupráce ve 4 krocích

Jakým způsobem u nás probíhá tvorba webu

ANALÝZA WEBU

Analýza původních webových stránek dle potřeb klienta.

STRUKTURA SYSTÉMU

Tvorba webového systému a struktury navržené dle analýzy.

TVORBA OBSAHU

Tvorba SEO-friendly obsahu webových stránek.

SPUŠTĚNÍ WEBU

Kontrola nastavení a spuštění webu do plného provozu na internetu.

Jak to je s analýzou webu

Při tvorbě webu si v rámci analýzi prověříme s klientem jeho záměry a požadavky, abychom je v rámci tvorby webu byli schopni efektivně implementovat do www prezentace. Může se totiž stát, že jsou požadavky klienta na funkčnost webu tak specifické, že nemáme jak jim vyhovět nebo naopak klient nemá povědomí o aktuálních možnostech funkcí a automatických procesů, které mů mohou ulehčit práci a ušetřit čas.

Jak tvoříme obsah internetových stránek

Tvorba obsahu webových stránek probíhá několika způsoby, buď se vychází z původních textů původní webové prezentace a fotografií nebo tvoříme texty nové a zajišťujeme i nové fotografie. Texty webových stránek vytváří naši copywriteři s tím, že text webové stránky musí kromě informační hodnoty splňovat i podmínky pro SEO, tzn. musí být optimalizován. Podobně tomu je u obrazového materiálu, kdy je nutné aby fotografie splňovaly podmínky na datovou velikost, která má přímou souvislost s rychlostí načítání jednotlivých stránek www stránek.  

Jak se nastavuje struktura webu

Při tvorbě web stránek vždy vycházíme z připravené struktury. Ta vzniká na základě prvotní analýzi webu a s klientem si při ní ujasníme jaké informace bude na webu chtít, v jakém formátu a množství. Ujasníme si důležitost učitých částí a navrhneme jak by s nimi měl klient v rámci webu pracovat. Následně celý obsah rozdělíme v rámci struktury webu na několik samostatných částí a nastavíme základní menu.

Když se spouští nový web

Spuštění nově vytvořeného webu není záležitost jen nového nastavení DNS záznamu domény, ale řeší se hned několik kroků. Mezi ně patří kontroly všech funkcí webových stránek, nastavení služeb jako jsou statistiky Google Analytics, kontrola odkazů na sociální sítě a implementaci kódů jako např. Pixel pro Facebook. V neposlední řadě je nutné nastavit nové Cookies 2022 a prvky GDPR, aby bylo uděláno zadost právním předpisům a nařízením. Následně se věnujeme návrhu další efektivní propagace nového webu klienta.

Tvorba mobilních webů

Máte web upravený pro mobil?

Určitě jste slyšeli o responzivní funkci internetových stránek, která upraví zobrazení webu pro zobrazení na displeji mobilního telefonu. A jelikož se v posledních letech zvýšil procentuální poměr prohlížení webových stránek a eshopů z mobilů na 50% a více, je optimalizace webu pro mobily důležitým prvkem každé webové stránky. Responzivita také patří mezi kritéria pro umístění vaší stránky v SERPu internetových vyhledávačů.

Abyste si mohli jednoduše prohlédnout, jak se váš současný web nebo e-shop zobrazuje na PC nebo mobilu, připravili jsme tuto testovací stránku zobrazení webu dle adresy na PC a mobilu. Následně vám můžeme navrhnout webové stránky, které budou připraveny pro mobilní telefony a jejich uživatele. Víme, jak optimalizovat web pro mobily.

Výhodou našeho redakčního systému s chytrým editorem je jeho integrovaný responzivní editor, na kterém si můžete vybrat zobrazení na počítači, tabletu nebo mobilu a to ještě v zobrazení na šířku nebo výšku. Námi vytvořený web tedy bude vždy responzivní pro všechny mobilní zařízení. V rámci chytrého editoru se vám hned zobrazí jak bude webová stránka vypadat a vy si můžete ihned upravit obsah, velikost písma, atp. s tím, že po uložení si redakční systém zapamatuje každé individuální nastavení pro počítač, tablet nebo mobil.

Chtěli byste s námi také spolupracovat? Neváhejte nás kontaktovat!
staňte se našim výhradním partnerem web7 system ve vašem městě ... klikněte se na "více informací" pro další informace

O tvorbě webových stránek vás nejčastěji zajímá

Standardně webové stránky tvoříme cca 30 dní s tím, že v případě potřeba umíme vytvořit webové stránky i expresně během několika dní.

Neplátcům DPH poskytujeme možnost uhradit tvorbu webových stránek i bez DPH. Ušetříte tím 21% z ceny, kterou byste za tvorbu webových tránek uhradili včetně DPH.

Webové stránky tvoříme za výhodné ceny a stejně tak i ceny služeb jsou pro vás velmi příznivé. Navíc můžete vybírat mezi měsíčními poplatky nebo jednorázovou platbou. Nezávaznou nabídku vám vytvoříme v případě vašeho zájmu.

Všechny webové stránky tvoříme s redakčním systémem, pomocí kterého můžete jednoduše editovat textový i grafický obsah, a to včetně videa. Chytrý editor toho v rámci webové prezentace umí opravdu hodně.

Ano můžete si webové stránky vytvořit v rámci naší služby Web7-System úplně sami. Po založení účtu získáte Web7-System s chytrým redakčním systémem a jak strukturu, tak obsah jednotlivých stránek, si už vytvoříte podle sebe.

Ano můžeme. V naší nabídce poskytujeme i možnost návrhu, registrace a následné správy domén CZ i dalších národních i nadnárodních domén.

Nemusíte, i když je to samozřejmě výhoda. V rámci podkladů asi budete potřebovat nějaké texty, ale vlastní fotografie můžeme dotat později nebo je nahradit fotografiemi z fotobank zdarma.

Ano, jazykové verze tvoříme, a to jak běžnější jako jsou angličtina, němčina, francuzština, tak i exotičtější jako je čínština, korejština nebo japonština. Jazykové verze tvoříme dle dodaných překladů nebo překlady zajišťujeme.

Nemusíte, webové stránky tvoříme nejdříve na pracovních doménách našich serverů a po spuštění webu do provozu můžeme vše za vás zařídit my. 

Tvorbou webových stránek to začíná, ale pro naše klienty se staráme o další služby jako je webhosting, bezpečnost webu, spravujeme domény, řešíme texty copywriting, propagaci na webu i sociálních sítích. Staráme se o Facebook profil klienta a řešíme i další ptřebné služby.

Sociální sítě a účinná propagace

Sociální sítě nemusíte mít rádi, ale jejich přednosti je vhodné využít, dokud jsou výhodné, účinné a finančně nenáročné.

V čem spočívá důležitost SEO

SEO nebo-li optimalizace obsahu webu pro internetové vyhledávače (dnes hlavně pro Google a Seznam) je důležitá a rádi bychom vám představili její základy a možn...

Hudební festival Benátská!

Hudební festival Benátská! právě probíhá a pokud vás zajímá co se děje v areálu Vesec, podívejte se na webkameru.

Analýza webu zdarma

Máte webové stránky, které vám nepřinášejí nové zákazníky, web na který skoro nikdo nechodí, www stránky bez efektu a významu?

Webové stránky na splátky

Potřebujete vytvořit nové webové stránky nebo moderní e-shop, ale chcete ušetřit finance nebo získat web na splátky?

Je čas na kontrolu vašeho webu

Nechte si od nás překontrolovat váš web, abychom mohli nabídnout řešení, která vám přivedou nové zákazníky.

Jak vylepšit web a získat nové zákazníky

Pokud přemýšlíte jak vylepšit svůj web, aby přiváděl nové zákazníky a přinášel nové zakázky?

Kolik stojí vytvoření webových stránek

Pokud je před vámi tvorba nových webových stránek a chcete vědět na co si dát pozor s jaká bude cena.

Jazykové verze webových stránek

V případě, že se chcete představit zahraničním zákazníkům, budete potřebovat jazykovou verzi vašeho webu.

Proč mít web s chytrým redakčním systémem

Když přemýšlíte o nových webových stránkách a plánujete si obsah spravovat sami, budete rozhodně potřebovat redakční systém.

Naučíme vás dělat webové stránky

Můžeme vás naučit dělat webové stránky pro sebe nebo z vás uděláme tvůrce webových stránek.

Zdarma fotografie pro váš web

Hledáte zajímavé tématické fotografie, které byste mohli použít na vašem webu ZDARMA?

Dělejte kontaktní body

Nenechte návštěvníky vašich webových stránek jen procházet prezentaci, ale připravte jim mnoho kontaktních bodů.

Co přináší Web7 system

Řešíte nové webové stránky a rádi byste je jednoduše ovládali a editovali sami? Služba Web7 system vám to umožní.

Levný web

Pro všechny, kdo chcete ušetřit za tvorbu webu a vytvořit si ho jednoduše sami.

Webové stránky klidně na počkání

Potřebujete webové stránky rychle? Máme pro Vás řešení.

Už máte zaktualizované webovky?

Kdy jindy je potřeba mít modernizované a aktuální webové stránky než nyní. Často se setkáváme s názory majitelů webů, které potřebují nutně změnu.

Kolik stojí vytvoření webové prezentace

Jestliže přemýšlíte o pořízení webové prezentace pro vaši firmu, projekt, akci, nebo chcete vaše současné webové stránky "omladit" a zmodernizovat, určitě vás j...

Jednostránkový web může být levným řešením

Jestliže potřebujete nový web, může být jedno stránková varianta úsporným řešením, jak pořídit novou webovou prezentaci.

Web7 System Onepage je řešením pro malé web prezentace

V případě, že řešíte problém s vašimi starými webovými stránkami a nechcete investovat zbytečně velké finanční prostředky do tvorby nových webových stránek stej...

Analýza webových stránek ZDARMA

V současné době nabízíme všem zájemcům ZDARMA analýzu webových stránek.

Neděláme jen webové stránky, děláme systémy

Webové stránky dnes dělá kde kdo s různou kvalitou provedení. Nyní ale kromě atraktivní a moderní webové prezentace potřebujete hned několik dalších systémů a p...

Je Váš web OK?

Rádi bychom Vám nabídli nezávaznou a hlavně bezplatnou analýzu vašich webových stránek. Většinou je co zlepšovat a dozvědět se o případném problému je vhodné co...

Stará se někdo o váš web?

Jste v situaci, kdy vaše webové stránky začínájí být zastaralé, v obsahu máte novinky několik let staré a když chcete po vašem webmasterovi nějakou změnu nebo v...

Webová prezentace ve spojení se sociálními sítěmi

Webové stránky jsou základním prezentačním prvkem každé firmy a společnosti.

Potřebujete nové webové stránky

Nabízíme tvorbu webových stránek s redakčním systémem i bez něj. Tvorbu webových stránek velkých i malých s obsahem i bez a v češtině i jazkových mutacích.

Videoprezentace zdarma k webu s CMS

Nyní máte jedinečnou příležitost získat k tvorbě webové prezentace s redakčním CMS systémem od nás i atraktivní videoprezentaci, kterou vytvoříme z vašich fotog...

Obsah webových stránek pro seniory

V rámci tvorby projektů webových stránek tvoříme jejich obsahovou část tak, aby byla přehledá a k požadované informaci se dostal jak pravidelný a znalý návštěvn...

Novinky vašeho webu přímo z vašeho Instagramu

Ulehčete si práci s tvorbou novinek na vašem webu a využijte možnost automatického importu Instagramového příspěvku ve formě videa nebo foto s textovým popisem.

I Vy potřebujete nové webové stránky

Nové webové stránky potřebuje mnoho firem a věřte že i Vy. Nejde jen o vzhled, který by sice neměl ukazovat "ano, na náš web jsme nesáhli už 10let", ale podstat...

Místo webových stránek tvoříme webové systémy

Klasické webové stránky už dnes prakticky netvoříme. Vždy se snažíme nabídnout klientovi řešení, která kromě běžné prezentace nabídnou návštěvníkům jeho stránek...

SEO optimalizace webu

Ačkoli zkratka SEO znamená optimalizaci pro vyhledavače, pravdou je, že nejde ani tolik o roboty, jako spíš o návštěvníky, které se na stránku snažíme přivést.

I hotel, restaurace nebo kavárna

I hotel, restaurace nebo kavárna potřebuje nové webové stránky, které návštěvníka zaujmou.

Webové stránky pro akciové společnosti povinně?

Zákonem č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích se v České republice nově zavádí povinnost zřízení webových stránek pro všechny akciové společnosti.

Nepodceňujte SEO optimalizaci pro vyhledávače

Sebekrásnější webová prezentace nebude dostatěčně úspěšná, pokud nebude správně a dostatečně optimalizována pro vyhledávače.

5 základních tipů pro SEO optimalizaci v roce 2020

Každý chce na svém webu co nejvíce uživatelů. Existuje několik způsobů, jak zvýšit návštěvnost webových stránek nebo eshopu. Jednou z nich je SEO optimalizace.