Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

videoukázka web7 system

Základní ukázka editace

Podívejte se na krátkou ukázku editace obsahu webových stránek v rámci editoru služby Web7 system. Jednoduchá editace konkrétního obsahu webové stránky přímo v jeho reálném náhledu. Webová stránka se edituje podobně jako lze vytvořit jednoduchý leták v textovém editoru vašeho počítače. 

videoukázka web7 system

Fotoeditor součástí

Tak jako dnes můžete editovat fotografie ve vašem mobilu, můžete využít funkci fotoeditoru přímo v administraci služby Web7 system. Podívejte se na ukázku jak jednoduché je upravit fotografii, a to bez nutnosti jakékoli instalace do vašeho počítače. Vše máte dostupné v edministraci služby Web7 system.

videoukázka web7 system

Editace textu

Nejběžnější aktualizací obsahu webových stránek je změna textů. Podívejte se, jak jednoduchá taková změna je v rámci intuitivního editoru služby Web7 system.

videoukázka web7 system

Výběr bloků obsahu

Intuitivní editor nabízí možnost výběru webových bloků informací, které se běžně používají a z kterých můžete jejich úpravou udělat svůj vlastní obsah. Stačí sijen vybrat, přetáhnout do konkrétní pozice stránky a pak už jen upravit obsah titulků, textů, popisů, obrázků, ikonek a fotografií. Nic jednodušího už není.