Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

videoukázka web7 system

Základní ukázka editace

Podívejte se na krátkou ukázku editace obsahu webových stránek v rámci editoru služby Web7 system. Jednoduchá editace konkrétního obsahu webové stránky přímo v jeho reálném náhledu. Webová stránka se edituje podobně jako lze vytvořit jednoduchý leták v textovém editoru vašeho počítače. 

videoukázka web7 system

Fotoeditor součástí

Tak jako dnes můžete editovat fotografie ve vašem mobilu, můžete využít funkci fotoeditoru přímo v administraci služby Web7 system. Podívejte se na ukázku jak jednoduché je upravit fotografii, a to bez nutnosti jakékoli instalace do vašeho počítače. Vše máte dostupné v edministraci služby Web7 system.

videoukázka web7 system

Editace textu

Nejběžnější aktualizací obsahu webových stránek je změna textů. Podívejte se, jak jednoduchá taková změna je v rámci intuitivního editoru služby Web7 system.

videoukázka web7 system

Výběr bloků obsahu

Intuitivní editor nabízí možnost výběru webových bloků informací, které se běžně používají a z kterých můžete jejich úpravou udělat svůj vlastní obsah. Stačí sijen vybrat, přetáhnout do konkrétní pozice stránky a pak už jen upravit obsah titulků, textů, popisů, obrázků, ikonek a fotografií. Nic jednodušího už není.