Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Hledáme partnery Web7

Po celé ČR hledáme partnery pro spolupráci v tvorbě webových stránek s Web7 systemem. Našim partnerům nabízíme dodání poptávek z regionu na tvorbu webu, kompletní podporu, pomoc a další služby.

Každý partner Web7 získá možnost samostatné nabídky a tvorby webových stránek pro svoje zákazníky, a to ve službě Web7 system a jejím intuitivním editoru. To vše s naší podporou a pomocí. Tvorba se nemusí omezovat jen na webové stránky, ale lze využít i online formuláře, obsáhlé foto a video galerie nebo e-shopové řešení, či voucher nebo rezervační systém ubytování.

Všechno s možností jednoduché editace, kterou si oblíbíte a kterou vás naučíme prakticky používat velice jednoduše a rychle.

Jste reklamka a chcete dělat weby?

Dnes funguje mnoho reklamních agentur v rámci tvorby webových stránek ve spolupráci s jejich partnery pro web. Pokud ale takového partnera nemáte nebo s ním nejste spokojení a rádi byste si weby dělali sami, pak je ta pravá příležitost.

Zaškolíme vaše pracovníky do editačního systému, pomocí kterého budou pak samostatní při tvorbě webových prezentací nebo při jejich aktualizaci. Nově tak budete moci nabízet služby, které jste třeba dříve nenabízeli a které jsou nyní a budou i v budoucnu stále poptávanější.

Služba Web7 system vám nabídne technologii, podpůrné služby i osobní podporu. Vše ostatní už je pak jen na vás a práci s vašimi zákazníky.

Jste grafik a hledáte nové příležitosti?

Dnes mnoho grafiků řeší svoje uplatnění. Tvorba tiskovin, reklamních letáků, firemních vizitek a dalších produktů, které potřebují grafickou úpravu, už není potřeba. Co tedy dělat a jakým směrem se dát, když jste šikovný a plný nápadů?

Přemýšleli jste už o tvorbě webových prezentací, ale s programováním nemáte zkušenosti, a tak můžete maximálně připravit čas od času nějakou zajímavou grafiku pro klienta, kterému webové stránky tvoří nějaký webový tvůrce.

A co když bysme Vám nabídli spolupráci, u které byste mohli nabízet svým zákazníkům kompletní webové stránky, webové online formuláře a dokonce i jednoduché e-shopy? Přitom byste si všechno mohli vytvořit sami. Podle svých představ, podle svých nápadů a podle svých dovedností. Přitom by se nejednalo o žádné programování, ale o práci velice podobnou tvorbě na vašem grafickém editoru.

Žádné investice

Pro tvorbu webových stránek, formulářů a dotazníků nebo eshopů vám stačí jen internet a webový problížeč. Všechnu další tvorbu můžete provádět pomocí naší služby Web7 system, která vám zajistí :

  1. založení projektu na pracovní doméně
  2. přístup do administrace projektu
  3. podporu a pomoc v rámci tvorby projektu
  4. pomocné služby SEO optimalizace
  5. registrace nebo změna správy domény
  6. zajištění dalších služeb projektu
  7. kontrola, spuštění a správa projektu

To vše jen jako podpora pro Vás, takže s vašim zákazníkem nepřicházíme do kontaktu a celý projekt je pod vaší správou a vyúčtováním.

Dejte nám o Vás vědět

Pokud máte zájem se zapojit do našeho projektu Web7  system nebo chcete jen více informací, vyplňte přiložený formulář a následně vás budeme kontaktovat.

Ve formuláři je povinný pouze e-mail, takže je na Vás jaké informace nám poskytnete a na jakých kontaktech vás budeme moci oslovit.

Firma
Jméno a příjmení
E-mail *
Vaše IČ (pokud máte)
Telefon
Poznámky