Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Co je vlastně responzivní web

Webové stránky musí být vždy upraveny pro zobrazení v mobilním telefonu a tabletu. Jedině tak lze oslovit více jak 50% návštěvnků vašeho webu. Úpravu pro mobil lze doplnit i funkcemi, které lze v mobilu využít a na počítači ne. Proklik na vytočení telefonu nebo odkaz na online navigaci, to jsou praktické funkce, které z vaší webové prezentace udělají moderní prvek vaší vizitky.

Optimalizace webových stránek pro mobilní zařízení

Responzivní web

Při tvorbě webových stránek neopomíjíme optimalizaci webu pro mobily. Díky našemu integrovanému responzivnímu editoru si můžete zvolit zobrazení na počítači, tabletu nebo mobilu, a to v zobrazení na šířku nebo na výšku. Zákazníci chtějí nakupovat ze svých telefonů a v současné době, kdy je telefon pro vaše zákazníky skutečnou volbou, je nezbytné, aby mohli zobrazit váš e-shop, webové stránky nebo blog.

 

Vytvoříme webové stránky, které jsou kompatibilní s mobilními zařízeními. Jsme odborníci na responzivní webdesign a bez problémů vám pomůžeme s tvorbou responzivního webu. Díky našemu editoru responzivních stránek je tento proces velmi snadný, i když nejste technologicky zdatní.

 

Jste si jisti, že jsou vaše webové stránky připravené pro mobilní zařízení? Určitě jste už slyšeli o funkci responzivních webových stránek, která přizpůsobuje zobrazení webu obrazovce mobilního telefonu. A protože procento prohlížení webových stránek a eshopů z mobilních zařízení se v posledních letech zvýšilo na 50 % a více, je responzivita webu důležitým prvkem každého webu. Responzivita patří také mezi kritéria pro umístění webu v SERPu internetových vyhledávačů.

 

Responzivní webdesign (RWD) je přístup k webdesignu, jehož cílem je vytvořit stránky, které poskytují optimální zážitek ze zobrazení - snadné čtení a navigaci s minimem změn velikosti, posouvání a rolování - na široké škále zařízení (od mobilních telefonů po monitory stolních počítačů). Tento postup se skládá z řady pokynů, které optimalizují prezentaci obsahu a obrázků v rámci komentovaného kódu (značkovacího jazyka), ale také jeho poskytování prostřednictvím prohlížeče.

A jak řešíme různá zobrazení webu v rámci Web7 administrace?

V administraci máte možnost zobrazit vzhled každé konkértní stránky podle zvoleného rozlišení (počítač, notebook, tablet na šířku, tablet na výšku, mobil na šířku a mobil na výšku). Při zobrazení vybraného rozlišení se můžete podívat, jestli se vše ukazuje jak má a jestli je vše přehledné. A pokud není, lze měnit nastavení pro každé rozlišení s tím, že si administrace pamatuje změnu pro vybrané rozlišení a není potřeba už nikde nic nastavovat. Vše jednoduše, přehledně a intuitivně.