Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Propojení webových stránek s mobilní aplikací

Mobilní aplikace mají v určitých ohledech výhodu oproti webům. Pevnější vztah s uživatelem, možnost rychlého a pravidelného oslovení zákazníků, lidé nosí váš obsah stále v kapse. Byla by škoda tohoto nevyužít. Vytvoříme pro vás mobilní aplikaci pro iOS a Android, která se bude aktualizovat společně s vaším webem.

Propojení webu s mobilní aplikací

Mobilní aplikace pro magazíny, bazary, eshopy, atd.

Mobilní aplikace jsou zvlášť vhodné pro určité obory. Předkládejte uživatelům články z vašeho magazínu, dovolte jim vkládat inzeráty do bazaru, nechte je nakupovat.

Správa obsahu na jednom místě

Máte na svém webu blog, nebo magazín? Článek napíšete na jednom místě a automaticky se po zveřejnění objeví jak na webové stránce, tak v aplikaci.

Rychlé upozornění díky notifikacím

Máte pro uživatele nový obsah, nebo speciální nabídku? Dejte jim o tom jednoduše a okamžitě vědět. Notifikace mohou být jak automatické, tak vytvořené ručně.

Aplikace pro iOS i Android

Aplikace vytváříme pro obě nejpoužívanější platformy. Můžete si tak být jistí, že se dostane ke všem vaším zákazníkům, čtenářům, nebo uživatelům.