Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Naučíme Vás dělat to správně

Snažíme se naše našim klientům nejen vytvořit webové stránky, www prezentace, webové portály nebo e-shopy, ale zároveň je naučit jak pracovat s obsahem a produkty, aby to bylo správně a aby se jak stránky, tak produkty dosávaly do nejlepších pozic ve vyhledávání.

Na této stránce vám chceme představit oblasti, v kterých vám můžeme poskytnout rady, pomoc a naužit vás jak nedělat zbytečné chyby, které vás většinou ani nenapadnou. Někdo se učit nechce, a proto nikoho nenutíme a všechny služby můžeme řešit my.

Web7

Co většinou klienty učíme

Naučíme jak pracovat s textem na webových stránkách

Nejedná se jen o to co napsat a co ne, ale především o různá pravidla a detaily, které následně mohou mít zásadní vliv na hodnocení vyhledávači Google a Seznam. Dále je potřeba vědet kolik textu je vhodné vytvořit, kam takový text umístit, kde a jak tvořit odkazy.

Naučíme jak pracovat s obrázky a videm na webu

I když v rámci námi nabízené služby Web7 system nemusí klienti speciálně řešit velikost obrázků, naučíme je základní pravidla fungování fotografií, obrázků a ikon na internetu a jak s nimi pracovat. Stejně tak existuje několik pravidel, která je potřeba dodržet při práci s videem na webu.

Naučíme jak pracovat s Facebookem

Sociální sítě jsou dnes v kurzu, a proto je potřeba vědět, jak s nimi pracovat a jakým chybám je zapotřebí se vyhnout. Řešíme hlavně Facebook a i když mnoho klientů ho nepoužívá pro svou prezentaci dostatečně, naučíme s ním pracovat velice rychle a jednoduše. Samozřejmě se nesnažíme udělat z klienta a jeho pracovníků specialisty na sociální sítě, ale v rámci praktického využití Facebooku pro firemní prezentaci se naučí vyhnout nejběžnějším chybám.