Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Naučíme Vás dělat to správně

Snažíme se naše našim klientům nejen vytvořit webové stránky, www prezentace, webové portály nebo e-shopy, ale zároveň je naučit jak pracovat s obsahem a produkty, aby to bylo správně a aby se jak stránky, tak produkty dosávaly do nejlepších pozic ve vyhledávání.

Na této stránce vám chceme představit oblasti, v kterých vám můžeme poskytnout rady, pomoc a naužit vás jak nedělat zbytečné chyby, které vás většinou ani nenapadnou. Někdo se učit nechce, a proto nikoho nenutíme a všechny služby můžeme řešit my.

Web7

Co většinou klienty učíme

Naučíme jak pracovat s textem na webových stránkách

Nejedná se jen o to co napsat a co ne, ale především o různá pravidla a detaily, které následně mohou mít zásadní vliv na hodnocení vyhledávači Google a Seznam. Dále je potřeba vědet kolik textu je vhodné vytvořit, kam takový text umístit, kde a jak tvořit odkazy.

Naučíme jak pracovat s obrázky a videm na webu

I když v rámci námi nabízené služby Web7 system nemusí klienti speciálně řešit velikost obrázků, naučíme je základní pravidla fungování fotografií, obrázků a ikon na internetu a jak s nimi pracovat. Stejně tak existuje několik pravidel, která je potřeba dodržet při práci s videem na webu.

Naučíme jak pracovat s Facebookem

Sociální sítě jsou dnes v kurzu, a proto je potřeba vědět, jak s nimi pracovat a jakým chybám je zapotřebí se vyhnout. Řešíme hlavně Facebook a i když mnoho klientů ho nepoužívá pro svou prezentaci dostatečně, naučíme s ním pracovat velice rychle a jednoduše. Samozřejmě se nesnažíme udělat z klienta a jeho pracovníků specialisty na sociální sítě, ale v rámci praktického využití Facebooku pro firemní prezentaci se naučí vyhnout nejběžnějším chybám.