Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Integrace sociálních sítí s vaším webem

Integrace sociálních sítí je v dnešní době již standardem při vytváření nových projektů. V případě potřeby vám vytvoříme profily na sociálních sítí a zařídíme jejich propojení s vaším webem. Od základních pluginů, až po pokročilé systémy, která za vás budou samy publikovat na vaše profily.

Integrace sociálních sítí na webové stránky

Vytvoříme vám profily

Pouhá návštěvnost o vašem webu nic nevypovídá. Pomůžeme vám najít metriky, které by vás měli opravdu zajímat a následně je všechny změříme.

Automatizace profilů

Vyhodnocujte správně své kampaně na Facebooku, nebo Google Ads. Nastavíme vám správné měření konverzního poměru, abyste nevyhazovali zbytečně peníze.

Zobrazujte obsah zpět na webu

Zobrazujte každému uživateli jinou verzi vašeho webu a pozorujte změnu v chování zákazníků. Jedině tak dokážete maximalizovat jeho potenciál.

Remarketing pro efektivní kampaně

Využijte uživatele, kteří navštěvují váš web pro remarketing. Na sociálních sítích se jim může zobrazovat reklama podle toho, jak se chovali na vašich webových stránkách.