Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Pohodlná správa vašich nových webových stránek

Veškeré námi tvořené webové stránky obsahují redakční systém s chytrým editorem pro jednoduchou úpravu nebo tvorbu obsahu webu. A další obsah a funkce tvoříme a nastavujeme cíleně dle vašich požadavků.

Redakční systém

Drag and Drop editor

Úprava obsahu v redakčním systému je velice jednoduchá a v případě potřeby ji zvládne každý. Veškerý obsah můžete editovat bez nutnosti znalosti programování. Jen nastavujete jednotlivé části webové stránky, z kterých se následně skládá celý obsah.

Live náhled vašich úprav

Úpravy a změny na vašem webu vidíte v redakčním systému okamžitě. Máte tak naprostou kontrolu nad správou vašich webových stránek. Žádné nastavování mimo stránku a následná kontrola vzhledu, vše vidíte v reálném zobrazení a zmeny provádíte přímo v náhledu a změny se vám okamžitě promítnou.

Intuitivní drag and drop editor

Pro úpravu obsahu v našem redakčním systému není potřeba umět programovat. Vše zvládnete jen klikáním myší, a to velice intuitivně a rychle. V současnosti asi neexistuje jednodušší chytrý editor obsahu.

Přidání novinek

Nemusíte s přidáním nové aktuality čekat na nás. Vše v případě potřeby zvládnete sami. Dle nastavení novinek jen vyplníte několik položek a uložením novinku zobrazíte.

Rozšíření systému

Součástí redakčního systému můžete mít formuláře a dotazníky, katalog, blog, malý e-shop nebo třeba zamčený obsah pro předplatné. Pokud by Vám nic z již připravených rozšíření nevyhovovalo, vytvoříme Vám vlastní. 

Jazykové mutace webových stránek

Máte zákazníky z různých koutů světa? V našem redakčním systému můžete mít obsah v neomezeném množství jazykových mutací. Jednoduchá a přehledná správa obsahu jednotlivých jazyků vás mile překvapí.

Editor fotografií

Velice zajímavá součást chytrého editoru obsahu webových stránek, který už podle svého názvu pracuje s fotografiemi. Nemusíe nic instalovat a přímo součástí editoru máme editor fotogtafií, jehož pomocí můžete měnit rozměty, kvalitu, ořezávat, nastavovat parametry, zrcadlení, atp.. Vše prakticky po ruce a už nemusíte mít v počítači nainstalovaný program pro úpravu fotografií.

Formuláře a dotazníky

Velmi důležitá součást moderního webu je systém online formulářů a dotazníků, která zásadním způsobem pomůže v komunikací s návštěvníky nebo zákazníky. Možnost rychlého dotazu, poptávky, rezervace, konzultace s možností nastavení editovatelných notifikací (potvrzení) pro vás i pro zákazníka, to je ideální řešení, které se vám rozhodně bude líbit.

videoukázky

Úžasný editor webu, funkčně chytrý a přitom jednoduchý pro obsluhu

Podívejte se na krátké ukázky základních funkcí intuitivního editoru, pomocí něhož můžete měnit obsah webu nebo tvořit nový. V případě, že hledáte webová stránka, které si budete moci upravovat sami bez nutnosti být odkázáni na nás nebo jiné editory.

Pod tlačítkem vlevo "VIDEO UKÁZKY EDITORU" najdete stránku s řadou krátkých videí, která představují zajímavé funkce a ukázky jednoduchosti editace obsahu webu.

Pokud vám ukázky nestačí, můžete zaslat nezávaznou nabídku nebo nás konkatovat a můžeme představit jednotlivé funkce detailněji prostřednictvím videokonference.

Spousta funkcí již v základu

Stránky

Jednoduchá editace jednotivých stránek webu.

Blog

Systém blogu lze prakticky využít pro novinky, zprávy, akce, atp..

Komentáře

Návštěvníci se mohou vyjadřovat k článkům (po vašem schválení).

Recenze

Možnost hodnocení od návštěvníků, pod vaší správou.

Portfolio

Přehledný způsob představení vaší nabídky.

Hotelové pokoje

Systém zobrazení a představení hotelových pokojů.

Editor fotek

Chytrý editor fotografií přímo součástí editoru webu.

Editor kodu

Do stránek webu lze vkládat i vlastní kod nebo převzatý kód.

Výkon webu

Celá řada automatických funkcí pro zvýšení výkonu webu.

XML sitemap

Možnost řešení mapy stránek k propojení s Google službami.

Preloader

Možnost nastavení úvodní animace před načtením stránky.

Kanonické URL

Systém kanonických url adres webu k vylepšení optimalizace.

Potřebujete web? Nabízíme vám bezplatnou konzultaci.