Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Pohodlná správa vašich nových webových stránek

Veškeré námi tvořené webové stránky obsahují redakční systém s chytrým editorem pro jednoduchou úpravu nebo tvorbu obsahu webu. A další obsah a funkce tvoříme a nastavujeme cíleně dle vašich požadavků.

Redakční systém

Drag and Drop editor

Úprava obsahu v redakčním systému je velice jednoduchá a v případě potřeby ji zvládne každý. Veškerý obsah můžete editovat bez nutnosti znalosti programování. Jen nastavujete jednotlivé části webové stránky, z kterých se následně skládá celý obsah.

Live náhled vašich úprav

Úpravy a změny na vašem webu vidíte v redakčním systému okamžitě. Máte tak naprostou kontrolu nad správou vašich webových stránek. Žádné nastavování mimo stránku a následná kontrola vzhledu, vše vidíte v reálném zobrazení a zmeny provádíte přímo v náhledu a změny se vám okamžitě promítnou.

Intuitivní drag and drop editor

Pro úpravu obsahu v našem redakčním systému není potřeba umět programovat. Vše zvládnete jen klikáním myší, a to velice intuitivně a rychle. V současnosti asi neexistuje jednodušší chytrý editor obsahu.

Přidání novinek

Nemusíte s přidáním nové aktuality čekat na nás. Vše v případě potřeby zvládnete sami. Dle nastavení novinek jen vyplníte několik položek a uložením novinku zobrazíte.

Rozšíření systému

Součástí redakčního systému můžete mít formuláře a dotazníky, katalog, blog, malý e-shop nebo třeba zamčený obsah pro předplatné. Pokud by Vám nic z již připravených rozšíření nevyhovovalo, vytvoříme Vám vlastní. 

Jazykové mutace webových stránek

Máte zákazníky z různých koutů světa? V našem redakčním systému můžete mít obsah v neomezeném množství jazykových mutací. Jednoduchá a přehledná správa obsahu jednotlivých jazyků vás mile překvapí.

Editor fotografií

Velice zajímavá součást chytrého editoru obsahu webových stránek, který už podle svého názvu pracuje s fotografiemi. Nemusíe nic instalovat a přímo součástí editoru máme editor fotogtafií, jehož pomocí můžete měnit rozměty, kvalitu, ořezávat, nastavovat parametry, zrcadlení, atp.. Vše prakticky po ruce a už nemusíte mít v počítači nainstalovaný program pro úpravu fotografií.

Formuláře a dotazníky

Velmi důležitá součást moderního webu je systém online formulářů a dotazníků, která zásadním způsobem pomůže v komunikací s návštěvníky nebo zákazníky. Možnost rychlého dotazu, poptávky, rezervace, konzultace s možností nastavení editovatelných notifikací (potvrzení) pro vás i pro zákazníka, to je ideální řešení, které se vám rozhodně bude líbit.

videoukázky

Úžasný editor webu, funkčně chytrý a přitom jednoduchý pro obsluhu

Podívejte se na krátké ukázky základních funkcí intuitivního editoru, pomocí něhož můžete měnit obsah webu nebo tvořit nový. V případě, že hledáte webová stránka, které si budete moci upravovat sami bez nutnosti být odkázáni na nás nebo jiné editory.

Pod tlačítkem vlevo "VIDEO UKÁZKY EDITORU" najdete stránku s řadou krátkých videí, která představují zajímavé funkce a ukázky jednoduchosti editace obsahu webu.

Pokud vám ukázky nestačí, můžete zaslat nezávaznou nabídku nebo nás konkatovat a můžeme představit jednotlivé funkce detailněji prostřednictvím videokonference.

Spousta funkcí již v základu

Stránky

Jednoduchá editace jednotivých stránek webu.

Blog

Systém blogu lze prakticky využít pro novinky, zprávy, akce, atp..

Komentáře

Návštěvníci se mohou vyjadřovat k článkům (po vašem schválení).

Recenze

Možnost hodnocení od návštěvníků, pod vaší správou.

Portfolio

Přehledný způsob představení vaší nabídky.

Hotelové pokoje

Systém zobrazení a představení hotelových pokojů.

Editor fotek

Chytrý editor fotografií přímo součástí editoru webu.

Editor kodu

Do stránek webu lze vkládat i vlastní kod nebo převzatý kód.

Výkon webu

Celá řada automatických funkcí pro zvýšení výkonu webu.

XML sitemap

Možnost řešení mapy stránek k propojení s Google službami.

Preloader

Možnost nastavení úvodní animace před načtením stránky.

Kanonické URL

Systém kanonických url adres webu k vylepšení optimalizace.

Potřebujete web? Nabízíme vám bezplatnou konzultaci.