Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Web

Zubaři nad mlýnem

Webovou prezentaci pro zubní kliniku jsme tvořili na základě požadavků a představ jejich majitelů, které jsme doplnili našimi doporučeními a moderní funkčností.

Dotaz k projektu *
E-mail *
Váš dotaz

O projektu

Webové stránky jsou vytvořeny na redakčním systému Joomla se speciálním intuitivním editorem obsahu služby Web7 system pro jednoduchou administraci stránek, textů, obrázků i videí. Titulní stránka získala atraktivní prvek velkého videa, které velice pěkně představuje celou kliniku. Informační stránky jsou doplněny prvky komunikace v podobě online formulářů a rozsáhlými galeriemi. V rámci projektu bylo řešeno i nastavení hostingových služeb, e-mailových služeb a domén. 

Chtěli byste s námi také spolupracovat?
Neváhejte nás kontaktovat!

O klientovi

ZUBAŘI NAD MLÝNEM, a.s. je privátní zubní klinika s laboratoří otevřená 1.června 2017 poskytující komplexní péči v příjemném prostředí moderně vybaveného pracoviště. V naší klinice Vám rádi poskytneme široké spektrum nadstandardních výkonů včetně zavádění dentálních implantátů. Novinkou je použití operačních mikroskopů ve všech ordinacích a 3D CT pro maximální možnou preciznost práce. Prioritou je vždy bezbolestné ošetření v příjemném prostředí a individuální přístup.