Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Web

Zubaři nad mlýnem

Webovou prezentaci pro zubní kliniku jsme tvořili na základě požadavků a představ jejich majitelů, které jsme doplnili našimi doporučeními a moderní funkčností.

O projektu

Webové stránky jsou vytvořeny na redakčním systému Joomla se speciálním intuitivním editorem obsahu služby Web7 system pro jednoduchou administraci stránek, textů, obrázků i videí. Titulní stránka získala atraktivní prvek velkého videa, které velice pěkně představuje celou kliniku. Informační stránky jsou doplněny prvky komunikace v podobě online formulářů a rozsáhlými galeriemi. V rámci projektu bylo řešeno i nastavení hostingových služeb, e-mailových služeb a domén. 

Chtěli byste s námi také spolupracovat?
Neváhejte nás kontaktovat!

O klientovi

Rádi bychom Vám představili našeho klienta, ZUBAŘI NAD MLÝNEM, a.s. Tvořili jsme pro něho webové stránky, které Vám umožní seznámit se s jejich nabízenými službami a poskytnutou péčí.

ZUBAŘI NAD MLÝNEM je privátní zubní klinika s laboratoří, která byla otevřena 1. června 2017. Tato moderně vybavená klinika se nachází v příjemném prostředí, které je přizpůsobeno Vašemu pohodlí a pohodě.

Naše klinika se zaměřuje na poskytování komplexní péče o Vaše zuby. Jsme hrdí na to, že Vám můžeme nabídnout široké spektrum nadstandardních výkonů včetně zavádění dentálních implantátů. Naším cílem je neustále posouvat hranice a přinášet nejmodernější technologie do stomatologické péče. Proto jsme také zavedli použití operačních mikroskopů ve všech ordinacích a 3D CT pro dosažení maximální možné preciznosti práce.

Jednou z našich priorit je bezbolestné ošetření. Chceme, aby každá návštěva u nás byla pro Vás příjemná a bez stresu. Snažíme se vytvořit prostředí, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Věříme, že individuální přístup je klíčem k Vaší spokojenosti. Každý pacient je pro nás jedinečný a naším cílem je poskytnout Vám péči, která odpovídá Vašim potřebám a přání.

Děkujeme, že jste si vybrali ZUBAŘI NAD MLÝNEM. Jsme připraveni Vám poskytnout vynikající péči a pomoci Vám dosáhnout a udržet zdravý úsměv. Navštivte naše webové stránky a objevte všechny naše služby a přednosti, které Vám můžeme nabídnout. Těšíme se na Vaši návštěvu!