Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Web

Zubaři nad mlýnem

Webovou prezentaci pro zubní kliniku jsme tvořili na základě požadavků a představ jejich majitelů, které jsme doplnili našimi doporučeními a moderní funkčností.

Dotaz k projektu *
E-mail *
Váš dotaz

O projektu

Webové stránky jsou vytvořeny na redakčním systému Joomla se speciálním intuitivním editorem obsahu služby Web7 system pro jednoduchou administraci stránek, textů, obrázků i videí. Titulní stránka získala atraktivní prvek velkého videa, které velice pěkně představuje celou kliniku. Informační stránky jsou doplněny prvky komunikace v podobě online formulářů a rozsáhlými galeriemi. V rámci projektu bylo řešeno i nastavení hostingových služeb, e-mailových služeb a domén. 

Chtěli byste s námi také spolupracovat?
Neváhejte nás kontaktovat!

O klientovi

ZUBAŘI NAD MLÝNEM, a.s. je privátní zubní klinika s laboratoří otevřená 1.června 2017 poskytující komplexní péči v příjemném prostředí moderně vybaveného pracoviště. V naší klinice Vám rádi poskytneme široké spektrum nadstandardních výkonů včetně zavádění dentálních implantátů. Novinkou je použití operačních mikroskopů ve všech ordinacích a 3D CT pro maximální možnou preciznost práce. Prioritou je vždy bezbolestné ošetření v příjemném prostředí a individuální přístup.