Loading color scheme

01

Komplexní služby

Poskytujeme v oblasti internetových služeb klientům komplexní nabídku.

02

Osobní přístup

K našim klientům máme vždy osobní přístup a jsme nápomocni pro řešení požadavků.

03

Řešení na míru

Pro každý projekt nabízíme našim klientům řešení tvořená na míru jeho potřebám a požadavkům.

04

Pomoc a podpora

Našim klientům jsme nápomocni pro řešení jejich potřeb a požadavků s technickou podporou.

Grafický design

Navrhuje atraktivní grafiky a tvoříme grafiku pro webové stránky, eshopy i mobilní aplikace. Zajišťujeme také tvorbu vizitek, letáků a jiných drobných prezentačních předmětů.

Tvorba webových stránek

Webové stránky navrhujeme a tvoříme na základě současných požadavků a funkčních standardů. 

Webové aplikace a systémy

Tvoříme webové aplikace a webové systémy, které vám ulehčí práci a automatizuje postupy, které byste jinak museli řešit ručně a které by vám zabraly mnoho času.

SEO optimalizace

Každá webová prezentace, každý internetový obchod (eshop) potřebuje zajistit návštěvnost, aby přinášely nové zákazníky a nové zakázky a objednávky.

Programování na míru

V případě, že chcete standardní webové stránky nebo klasický eshop, tak vám takové služby asi může nabídnout lépe či hůže hodně webových agentur. My ale dokážeme mnohem více.

Facebook a sociální sítě

V dnešní době firmy velice málo pracují se sociálními sítěmi a přichází tak o možnosti prezentace, která může být velice efektivní. Neexistuje dnes lepší způsob, jak se dostat ke svým zákazníkům blíže, než do facebooku jejich mobilních telefonů.

Newsletter, e-mailové kampaně a smartemailing

Práce s newsletterem, sběr kontaktních údajů potencionálních zákazníků, tvorba e-mailových kampaní, řešení GDPR a její možnosti a mnoho dalšího můžeme nabídnout našim klientům nebo je toto naučit.

Platby na internetu

Nabízíme klientům řešení plateb na internetu, a to v rámci prodejů v eshopech nebo i jako samostatné řešení plateb dalších systémů. To vše prostřednictvím internetových platebních bran českých bank, internetových peneženek i zahraničních platebních systémů.

Copywriting a tvorba obsahu

Pro naše klienty zajišťujeme i tvorbu textů, fotografií i videí pro jejich webové prezentace a eshopy. Stává se velice často, že klient nemá žádné podklady pro tvorbu webu nebo má podklady staré či nekvalitní. Pak nastupuje naše služba tvorby obsahu.

Tvorba pro partnery

Hledáte partnera, který by Vám pomohl nabízet a tvořit webové stránky, internetové obchody, webové a mobilní aplikace? A přitom měl veškeré zázemí a služby? Právě pro Vás jsme tu!

webDokument

Krásné zobrazení PDF dokumentů, katalogů, lookbooků, brožur, ceníků a celých magazínů jak na počítači, tak na tabletu či mobilu - vše čistě za použití HTML5 (žádný Flash).

Máte zájem s námi spolupracovat?

liberecky-kraj-web7-2
hospodarska-komora-web7
TUL-liberec-web7
mesto-liberec-web7
jablotron-jablonec-web7
haco-web7
1jhs-web7
tvrznik-web7
totexplast-web7
libverdahotels-web7