Loading color scheme

01

Komplexní služby

Poskytujeme v oblasti internetových služeb klientům komplexní nabídku.

02

Osobní přístup

K našim klientům máme vždy osobní přístup a jsme nápomocni pro řešení požadavků.

03

Řešení na míru

Pro každý projekt nabízíme našim klientům řešení tvořená na míru jeho potřebám a požadavkům.

04

Pomoc a podpora

Našim klientům jsme nápomocni pro řešení jejich potřeb a požadavků s technickou podporou.

Tvorba webových stránek

Webové stránky navrhujeme a tvoříme na základě současných požadavků a funkčních standardů. 

Tvorba eshopu

Navrhujeme a tvoříme moderní eshopy tak, aby vždy splňovaly svoje základní zadání ... prodávaly vaše produkty a služby!  

Webové aplikace a systémy

Tvoříme webové aplikace a webové systémy, které vám ulehčí práci a automatizuje postupy, které byste jinak museli řešit ručně a které by vám zabraly mnoho času.

Grafický design

Navrhuje atraktivní grafiky a tvoříme grafiku pro webové stránky, eshopy i mobilní aplikace. Zajišťujeme také tvorbu vizitek, letáků a jiných drobných prezentačních předmětů.

Copywriting a tvorba obsahu

Pro naše klienty zajišťujeme i tvorbu textů, fotografií i videí pro jejich webové prezentace a eshopy. Stává se velice často, že klient nemá žádné podklady pro tvorbu webu nebo má podklady staré či nekvalitní. Pak nastupuje naše služba tvorby obsahu.

Videoprodukce

Tvoříme videoprezentace pro užití v rámci webových stránek, internetových obchodů, TV prezentací, výstav nebo televizních reklam.

Mobilní aplikace

Tvoříme aplikace pro mobilní telefony iOS (iPhone) a Android se zajímavými funkcemi.

Programování na míru

V případě, že chcete standardní webové stránky nebo klasický eshop, tak vám takové služby asi může nabídnout lépe či hůže hodně webových agentur. My ale dokážeme mnohem více.

Platby na internetu

Nabízíme klientům řešení plateb na internetu, a to v rámci prodejů v eshopech nebo i jako samostatné řešení plateb dalších systémů. To vše prostřednictvím internetových platebních bran českých bank, internetových peneženek i zahraničních platebních systémů.

Statistiky a optimalizace

Pro všechny naše projekty zajišťujeme službu statistiky Google Analytics a zajišťujeme pro naše klienty i SEO optimalizaci obsahu.

Doména a hosting

Pro naše klienty zajišťujeme komplexní služby a tedy i služby profesionálního webového hostingu a službu správy domény.

SEO optimalizace

Každá webová prezentace, každý internetový obchod (eshop) potřebuje zajistit návštěvnost, aby přinášely nové zákazníky a nové zakázky a objednávky.

Facebook a sociální sítě

V dnešní době firmy velice málo pracují se sociálními sítěmi a přichází tak o možnosti prezentace, která může být velice efektivní. Neexistuje dnes lepší způsob, jak se dostat ke svým zákazníkům blíže, než do facebooku jejich mobilních telefonů.

Newsletter, e-mailové kampaně a smartemailing

Práce s newsletterem, sběr kontaktních údajů potencionálních zákazníků, tvorba e-mailových kampaní, řešení GDPR a její možnosti a mnoho dalšího můžeme nabídnout našim klientům nebo je toto naučit.

Tvorba pro partnery

Hledáte partnera, který by Vám pomohl nabízet a tvořit webové stránky, internetové obchody, webové a mobilní aplikace? A přitom měl veškeré zázemí a služby? Právě pro Vás jsme tu!

webDokument

Krásné zobrazení PDF dokumentů, katalogů, lookbooků, brožur, ceníků a celých magazínů jak na počítači, tak na tabletu či mobilu - vše čistě za použití HTML5 (žádný Flash).

Despito webová stránka zdarma

Despito systém umožňuje jednoduchou tvorbu a správu malých webových stránek a mikrostránek. Jednoduchá tvorba webové prezentace složením několika vybraných informačních bloků.

více informací

MAX7 feed system

Pro hromadnou správu dat od dodavatelů nebo hromadné odesílání informací o vlastní nabídce produktů, jsme vytvořili systém MAX7, který kromě převodu a tvorby feedů dokáže i mnoho dalšího.

více informací

Servis7 online servis, zakázky

Jestliže ještě řešíte zakázky vašeho servisu, opravny, dílny, pomocí papírové knihy a chtěli byste se posunout do přehlednější a modernější formy práce s daty, nabízíme systém Servis7.

více informací

Online formuláře systému Forms7

Tento zajímavý a velice praktický systém Forms7, řeší tvorbu, správu a data online dotazníků, formulářů a poptávek. Příchodem poptávky systém posílá uživatelům notifikaci e-mailem.

více informací

liberecky-kraj-web7-2
hospodarska-komora-web7
TUL-liberec-web7
mesto-liberec-web7
jablotron-jablonec-web7
haco-web7
1jhs-web7
tvrznik-web7
totexplast-web7
libverdahotels-web7