Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Online rezervační systém

Rezervační systém ubytování pro Váš web

Rezervační systém a PMS Plugin pro hotely, penziony, vily a apartmány.

Staňte se nezávislými pomocí řešení plně integrovaného s vaším webem Joomla. U tohoto systému rezervace pro hotely a jiná ubytování se neuplatňují žádné opakující se poplatky ani provize.

Výhody rezervačního systému ubytování

Přímé rezervace ubytování

Rezervační modul ubytování

Vlastníte software

Služba rezervačního systému ubytování na webové stránky je významným nástrojem pro majitele ubytovacích zařízení, který umožňuje snadno spravovat a usnadnit rezervace pro své hosty. Tato služba nabízí efektivní způsob, jak zvýšit viditelnost, zlepšit zákaznickou zkušenost a maximalizovat obsazenost vašeho ubytovacího podnikání.

Služba rezervačního systému ubytování na webové stránky je nástrojem, který zajišťuje pohodlnou a rychlou rezervaci pro hosty a zároveň usnadňuje správu pro majitele ubytovacích zařízení. Zlepšuje celkovou zkušenost hostů a může znamenat zvýšení zisku pro vaše podnikání.

Intuitivní rezervační kalendář

Na webové stránce vašeho ubytovacího zařízení bude k dispozici interaktivní kalendář, ve kterém budou zobrazeny volné a obsazené termíny. Majitelé budou mít přehled o tom, kdy jsou pokoje nebo apartmány dostupné a mohou rychle reagovat na nové rezervace.

Snadná rezervace online

Vaši zákazníci budou moci rychle a snadno provádět rezervace přímo na vašich webových stránkách. Bude zde formulář, ve kterém vyplní potřebné údaje, jako jsou datum příjezdu a odjezdu, počet hostů a další specifika.

Nabídka různých pokojových variant

Pokud máte více druhů pokojů či apartmánů, systém umožní zákazníkům vybrat si konkrétní typ ubytování, který nejlépe vyhovuje jejich požadavkům.

Online platby a zálohy

Rezervační systém by měl umožňovat zákazníkům provádět platby přes internet, čímž usnadní celý proces. Zároveň by mělo být možné vyžadovat zálohu jako potvrzení rezervace.

Upozornění na potvrzení a připomenutí

Po úspěšné rezervaci by měl systém automaticky poslat potvrzení rezervace zákazníkovi. Před blížícím se datem rezervace by mohl systém také zaslat připomenutí, aby se hosté na svou rezervaci nepřejeli.

Správa rezervací

Pro majitele ubytování bude k dispozici administrativní rozhraní, které umožní snadno spravovat všechny rezervace. Můžete upravovat termíny, zobrazovat detaily o hostech, sledovat platby a provádět další úpravy podle potřeby.

Ruční rezervace, otevření/zavření místností jedním kliknutím

Rychlé rezervace přes administrátora

Pomocí stránky Kalendář můžete rychle ručně rezervovat pokoj.
Nebo přiřaďte zákazníka k rezervaci a pomocí několika kliknutí nastavte vlastní sazbu za jeho pobyt.

Zastavte rezervace/zavřete pokoje vašeho hotelu

Pokoje mohou být také okamžitě uzavřeny zastavením rezervací v určitých termínech.
Návštěvníci nebo ti, kteří preferují rezervaci po telefonu, se mohou snadno a rychle zaregistrovat do systému a aktualizovat dostupnost.

Rezervace na jednom místě

Rezervace pocházející z jakéhokoliv kanálu budou uloženy na do vašeho rezervačního systému. Veškerá data pro následující správu tak máte na jednom místě. O vše se postará náš webový rezervační systém.

Import rezervací z portálů, jako je Booking.com a další

Ruční přidání telefonické rezervace

Správa všech rezervací na jednom místě

Správa místností a typů místností s dílčími jednotkami

Spravujte své pokoje a počet hostů

Nastavte své hotelové pokoje jako s OTA. Definujte minimální a maximální počet dospělých, dětí a celkový počet hostů pro každý typ pokoje.

Přiřaďte rezervaci ke konkrétní pokojové jednotce

Nakonfigurujte počet dostupných jednotek a volitelně přiřaďte každé podjednotce číslo/název díky funkci Rozlišovací vlastnosti . Tímto způsobem budete moci přiřadit rezervace ke konkrétním pokojovým jednotkám, abyste přesně věděli, ve kterém pokoji budou vaši hosté bydlet.

Nakonfigurujte volitelné a povinné doplňkové služby

Přidělte svým pokojům specifické volitelné služby, které si hosté mohou objednat během procesu rezervace, jako je snídaně nebo večeře. Přidejte také charakteristiky pro každý typ pokoje (jako je TV, Wi-Fi, bazén).

Přidejte poplatky nebo daně

Můžete definovat konkrétní povinné poplatky nebo daně, jako jsou poplatky za úklid nebo turistické daně, které se mají zaplatit při rezervaci.

Upsell služby po rezervaci

Dejte vám a vašemu hostovi příležitost upgradovat své rezervace na vašem webu objednáním některých dalších služeb prostřednictvím vašeho webu kdykoli (synchronizace s OTA/kanály, pokud máte také Vik Channel Manager).

Cenové plány a ceny pokojů pro jakýkoli cenový model

Jakýkoli cenový model

Ať už používáte sazby za noc pobytu ( LOS ), sazby podle obsazenosti nebo sazby za den , s Vik Booking budete moci nastavit jakékoli možné cenové pravidlo.

Cena za den

Toto je nejběžnější cenový model používaný hotely. Každý den v roce může mít své vlastní náklady. Můžete mít například jiné sazby ve všední dny než o víkendu nebo ve dnech hlavní sezóny spíše než mimo sezónu.

Za den podle délky pobytu

Tento cenový model často používají apartmány, vily a penziony. Ceny lze definovat v závislosti na počtu nocí pobytu. Například 1 noc 80 EUR, 2 noci 150 EUR a tak dále.

Cena podle obsazenosti

Pro ty, kteří používají různé sazby v závislosti na počtu dospělých, bude tato funkce zásadní. Upravte náklady na pokoje v závislosti na počtu dospělých osob, které je obývají. Klasickým příkladem tohoto cenového modelu je cena za jedno použití dvoulůžkového pokoje.

Podle dětského věku

Systém umožňuje volitelně definovat náklady s absolutní nebo procentuální hodnotou, takže je také možné například přimět dítě, aby zaplatilo 100 % ceny pokoje, pokud je starší určitého věku. V tomto případě po určitém věku lze děti považovat za dospělé.

Sezónní ceny a akce

Vik Booking vám umožní změnit výchozí sazby v některých ročních obdobích, svátcích, víkendech a svátcích v roce. Nastavením poplatků nebo slev jako absolutních nebo procentuálních hodnot budete moci své hotelové sazby upravit okamžitě.

Nastavte si rezervaci hotelu Omezení

S omezeními můžete definovat pravidla rezervace pro určitá data/měsíce v roce. Například v hlavní sezóně můžete omezit Minimální délku pobytu (Min LOS) na 2 noci. Jinak byste mohli nastavit pravidlo maximální délky pobytu (Max LOS) nebo vynutit den příjezdu a odjezdu na něco jako pátek/pondělí.

Omezení CTA/CTD (Closed to Arrival/Departure).

Omezení lze také použít k uzavření určitých dnů před příjezdem a/nebo odjezdem. K tomu jsou určena pravidla CTA a CTD. Zkušený manažer hotelu jistě ví, k čemu by tato omezení měla sloužit. Všechna omezení jsou dokonale v souladu se standardy OTA.

Kombinace příjezdů a odjezdů v týdnu a dnech

Proveďte své návštěvníky výběrem termínů pro check-in a check-out. S některými omezeními systém automaticky vyloučí určitá data v závislosti na minimální a maximální délce pobytu a případně na dnech zavřených/nucených k příjezdu/odjezdu.

Navrhněte nejbližší rezervační řešení

V případě nedostupnosti požadovaného termínu nebo strany. Plugin může navrhnout rezervaci na jiná data, kdy je ještě volné místo, nebo může navrhnout jiná řešení rezervace pro rozdělení všech hostů do dostupných pokojů.

CRM, automatické SMS, vlastní e-mailové upomínky a generátor faktur

SMS a vlastní e-mailová připomenutí jsou automatizovaná

Vztah se zákazníky je pro vaše podnikání zásadní. Díky funkci Cron Jobs Scheduling můžete automatizovat některé úkoly, jako je zaslání vlastní upomínky e-mailem všem zákazníkům , kteří se budou ubytovat následující den, nebo odeslání e-mailu po odhlášení a vyzvat své zákazníky, aby opustili Posouzení.

Připomenutí zbývajícího zůstatku

Existuje také další typ upomínky na zbývající zůstatek, který by měl být zaplacen před příjezdem.
Můžete automatizovat a přizpůsobit téměř cokoliv!

Vytvářejte a posílejte faktury automaticky

Cron Job můžete naplánovat tak, aby automaticky vygenerovala fakturu a odeslala ji vašim zákazníkům před check-inem nebo po check-outu. To vám ušetří spoustu času.

CRM, automatické SMS, vlastní e-mailové upomínky a generátor faktur

Paypal a další dva způsoby platby jsou integrovány

Vik Booking PRO přichází s několika předinstalovanými možnostmi platby, jako je PayPal, kreditní karta offline, hotovost při příjezdu . 
Nechte zákazníky zaplatit své rezervace online prostřednictvím kreditní karty a vyzvedněte platbu přes vámi preferovanou platební bránu.

Přijímejte platby prostřednictvím více než 60 platebních bran

Nechte zákazníky zaplatit své rezervace online prostřednictvím kreditní karty a vyzvedněte platbu prostřednictvím vaší preferované platební brány . Ve skutečnosti lze platební rámec rozšířit a podporuje jakýkoli druh integrace, dokonce i ty, které vyžadují certifikát SSL nebo 3D Secure Authentication.

V sekci Platební brány na našem webu najdete seznam všech dostupných integrací pro některé populární banky světa. V případě, že vaše banka není v seznamu, můžete vždy sledovat naši stránku Dokumentace a zjistit, jak můžete vyvinout plugin pro vlastní platební bránu.

Rezervační systém

Více informací

MÁTE ZÁJEM O REZERVAČNÍ SYSTÉM? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

Booking system

Rezervační systém a systém správy ubytování

Booking system je software, který umožňuje uživatelům rezervovat ubytování a služby na vašich stránkách.

Tento systém poskytuje následující funkce:

 

Reálný časový kalendář dostupnosti:

Uživatelé mohou snadno vidět, kdy je ubytování k dispozici, a provedou rezervaci přímo z kalendáře.

Možnost výběru typu pokoje:

Uživatelé si mohou vybrat typ pokoje, který se nejvíce hodí k jejich potřebám a požadavkům.

Automatické potvrzení rezervace:

Po provedení rezervace obdrží uživatel automatické potvrzení, které obsahuje informace o rezervaci a podmínky stornování.

Platební integrace:

Booking system podporuje širokou škálu platebních možností, včetně kreditních karet, převodů a dalších.

Správa rezervací:

Systém umožňuje snadnou správu rezervací, včetně úprav a stornování.

Integrace s kalendářem:

Booking system může být integrován s vaším kalendářem, aby se zajistilo, že rezervace jsou automaticky zaznamenány a aktualizovány.

Zpětná vazba od hostů:

Uživatelé mohou poskytnout zpětnou vazbu o svých zážitcích, což pomáhá zlepšovat služby.

 

Cílem booking systému je usnadnit proces rezervace pro uživatele a zároveň umožnit provozovateli ubytovacího zařízení efektivně spravovat rezervace a zlepšovat své služby.

 

V případě, že máte zájem o rezervační systém nebo booking systém pro správu ubytování, stačí nás kontaktovat a můžeme probrat vaše potřeby v rámci nezávazné konzultace.