Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Moderní eshop pro váš obchod

Tvoříme moderní eshop pro každého obchodníka podle jeho potřeb a možností s tím, aby jeho správa byla maximálně automatizována a nezatěžovala obchodníka.

Moderní eshop je automatický

Navrhujeme moderní eshopy, které fungují automaticky i při aktualizaci produktů. V případě, že máte dodavatele, kteří vám poskytnou datové feedy svých nabídek, můžeme propojit tato data s vašim moderním eshopem.

System Web7 MAX

V případě, že dostáváte data o nabízených produktech od svého dodavatele, tato data se v systému MAX dají dále upravovat a nastavovat dle vašich potřeb. Jedna z hlavních funkcí Web7 MAX je možnost párování kategorií zdroje od dodavatele a vašich kategorií. Tím můžete udržet strukturu produktů v nastavené podobě, a to i při importu dat z hned několika feedů dodavatelů.

Propojení e-shopu a účetního systému

Velký obchodník potřebuje mít e-shop pod kontrolou, aby nedocházelo při větším množství objednávek k chybám a nejasnostem. Proto je výhodné pokud je e-shop obchodníka propojen datově s vlastním skladovým nebo účetním systémem. Pak je nabídka produktů v e-shopu obchodníka vždy aktuální a objednávky přicházejí k vyřízení do účetního systému také automaticky.

Srovnávače produktů

V rámci tvorby moderního e-shopu nezapomínáme na propojení nabídky e-shopu s nejvýznamnějšími srovnávačů produktů v ČR. Mezi tyto patří Google Merchante (Nákupy), Facebook obchod, Zboží a Heureka. Existují samozřejmě i další porovnávače produktů, ale ty ve statistikách generují jen zlomkové hodnoty uvedených. Proto je potřeba se zaměřit na tyto čtyři porovnávače a pro každý z nich samostatně generujeme datové feedy dle konkrétních specifikací.

Naše nejnovější projekty

Co vám můžeme nabídnout v rámci tvorby moderního e-shopu

Přehledná administrace eshopu

E-shop má vlastní přehlednou administraci, kde můžete spravovat produkty a další napojené systémy.

Napojení na účetní systémy

Naše e-shopy je možné propojit s účetními systémy třetích stran, jako je např. Pohoda, Money S3, Duel a další.

Skladové zásoby

Moderní e-shop od nás si poradí s vaším stávajícím skladovým systémem. Pokud pro něj integraci ještě nemáme, vytvoříme vám ji.

Online platby

Jsme připraveni na všechny platební brány v ČR. A nejen to, poradíme si i se službami typu Twisto a Mall Pay.

Tvorba pro partnery

Webové stránky tvoříme i pro partnerské reklamní a PR agentury. Pokud máte zájem s námi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat. 

Co vás na tvorbě moderního e-shopu zajímá

Vybrali jsme několik základních informací, které vás v rámci tvorby e-shopů zajímají a ptáte se na ně.

Chtěl bych na internetu prodávat svoje výrobky, ale je jich jen pár. Děláte i takové e-shopy, které jsou malé a levné?

Ano, rozhodně děláme jak velké, tak e-shopy k prodeji několika produktů. Přitom takový e-shop poskytuje téměř stejnou funkčnost jako velké e-shopy, ale jeho správa je mnohem přehlednější a jednodušší.

Kolik stojí tvorba e-shopu a pak následně jeho provoz?

Cena tvorby e-shopu se odvíjí od jeho velikosti a náročnosti realizace. Vždy se lze domluvit na ceně, která bude odpovídat představám klienta. Naší výhodou je, že umíme e-shop vytvořit i bez 21% dph, takže malý obchodník, který není plátcem dph ušetří více jak pětinu běžné ceny.

Jak rychle umíte vytvořit funkční e-shop?

Hodně záleží na tom, zda máte ujasněno zadání a požadvované funkce. Následně pak tvorba probíhá v termínu cca 2 měsíců včetně testování a optimalizace. V případě potřeby ale umíme tvorbu i urychlid podle požadavku klienta.

Chtěl bych prodávat na internetu, ale nemám zkušenosti a tak se ptám, jestli mi můžete poradit a pomoci?

Naší snahou je vždy osobní přístup. Takže ano, poradíme, pomůžeme a naučíme vás obchodovat s tím, že máme zkušenosti z provozování našich vlastních e-shopů. 

Mám dodavatele, který mi nabízí nějaký feed. Jde to použít pro aktualizaci nabídky e-shopu?

Ano lze, ale záleží jaké informace poskytnutý feed nese. Takový feed obsahující informace o produktech vašeho dodavatele může kromě názvu, popisu a ceny, nést i počty dostupných kusů skladem, EAN nebo varianty provední produktu. Feed zásadním způsobem usnadní aktualizaci vašeho e-shopu a navíc pomocí našeho systému MAX lze automatické funkce ještě dále upravovat.

Používám účetní systém POHODA a chtěl bych  ho spojit s e-shopem. Umíte to také?

Ano, umíme a velice dobře. A umíme propojit e-shop i s dalšími účetními systémy jako jsou Money, Duel a dalšími. V případě zájmu vám navrhneme konkrétní řešení s jeho funkčností, kterou dokážeme upravit podle vašich požadavků. Takovým propojením lze následně i spravovat produkty, přidávat nové a řešit jejich popisy, vlastnosti, ceny a obrázky.

spolupráce ve 4 krocích

Jakým způsobem tvoříme eshopy na míru

Požadavky

Zjištění aktuálních požadavkú klienta.

Návrh

Navrhneme nejlepší řešení e-shopu.

Tvorba

Tvorba a nastavení eshopu dle projektu.

Zaškolení

V rámci předání e-shopu do provozu.

Chtěli byste s námi spolupracovat? Neváhejte nás kontaktovat!