Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Moderní eshop pro váš obchod

Tvoříme moderní eshop pro každého obchodníka podle jeho potřeb a možností s tím, aby jeho správa byla maximálně automatizována a nezatěžovala obchodníka.

Moderní eshop je automatický

Navrhujeme moderní eshopy, které fungují automaticky i při aktualizaci produktů. V případě, že máte dodavatele, kteří vám poskytnou datové feedy svých nabídek, můžeme propojit tato data s vašim moderním eshopem.

System Web7 MAX

V případě, že dostáváte data o nabízených produktech od svého dodavatele, tato data se v systému MAX dají dále upravovat a nastavovat dle vašich potřeb. Jedna z hlavních funkcí Web7 MAX je možnost párování kategorií zdroje od dodavatele a vašich kategorií. Tím můžete udržet strukturu produktů v nastavené podobě, a to i při importu dat z hned několika feedů dodavatelů.

Propojení e-shopu a účetního systému

Velký obchodník potřebuje mít e-shop pod kontrolou, aby nedocházelo při větším množství objednávek k chybám a nejasnostem. Proto je výhodné pokud je e-shop obchodníka propojen datově s vlastním skladovým nebo účetním systémem. Pak je nabídka produktů v e-shopu obchodníka vždy aktuální a objednávky přicházejí k vyřízení do účetního systému také automaticky.

Srovnávače produktů

V rámci tvorby moderního e-shopu nezapomínáme na propojení nabídky e-shopu s nejvýznamnějšími srovnávačů produktů v ČR. Mezi tyto patří Google Merchante (Nákupy), Facebook obchod, Zboží a Heureka. Existují samozřejmě i další porovnávače produktů, ale ty ve statistikách generují jen zlomkové hodnoty uvedených. Proto je potřeba se zaměřit na tyto čtyři porovnávače a pro každý z nich samostatně generujeme datové feedy dle konkrétních specifikací.

Co vám můžeme nabídnout v rámci tvorby moderního e-shopu

Přehledná administrace eshopu

E-shop má vlastní přehlednou administraci, kde můžete spravovat produkty a další napojené systémy.

Napojení na účetní systémy

Naše e-shopy je možné propojit s účetními systémy třetích stran, jako je např. Pohoda, Money S3, Duel a další.

Skladové zásoby

Moderní e-shop od nás si poradí s vaším stávajícím skladovým systémem. Pokud pro něj integraci ještě nemáme, vytvoříme vám ji.

Online platby

Jsme připraveni na všechny platební brány v ČR. A nejen to, poradíme si i se službami typu Twisto a Mall Pay.

Tvorba pro partnery

Webové stránky tvoříme i pro partnerské reklamní a PR agentury. Pokud máte zájem s námi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat. 

Co vás na tvorbě moderního e-shopu zajímá

Vybrali jsme několik základních informací, které vás v rámci tvorby e-shopů zajímají a ptáte se na ně.

Chtěl bych na internetu prodávat svoje výrobky, ale je jich jen pár. Děláte i takové e-shopy, které jsou malé a levné?

Ano, rozhodně děláme jak velké, tak e-shopy k prodeji několika produktů. Přitom takový e-shop poskytuje téměř stejnou funkčnost jako velké e-shopy, ale jeho správa je mnohem přehlednější a jednodušší.

Kolik stojí tvorba e-shopu a pak následně jeho provoz?

Cena tvorby e-shopu se odvíjí od jeho velikosti a náročnosti realizace. Vždy se lze domluvit na ceně, která bude odpovídat představám klienta. Naší výhodou je, že umíme e-shop vytvořit i bez 21% dph, takže malý obchodník, který není plátcem dph ušetří více jak pětinu běžné ceny.

Jak rychle umíte vytvořit funkční e-shop?

Hodně záleží na tom, zda máte ujasněno zadání a požadvované funkce. Následně pak tvorba probíhá v termínu cca 2 měsíců včetně testování a optimalizace. V případě potřeby ale umíme tvorbu i urychlid podle požadavku klienta.

Chtěl bych prodávat na internetu, ale nemám zkušenosti a tak se ptám, jestli mi můžete poradit a pomoci?

Naší snahou je vždy osobní přístup. Takže ano, poradíme, pomůžeme a naučíme vás obchodovat s tím, že máme zkušenosti z provozování našich vlastních e-shopů. 

Mám dodavatele, který mi nabízí nějaký feed. Jde to použít pro aktualizaci nabídky e-shopu?

Ano lze, ale záleží jaké informace poskytnutý feed nese. Takový feed obsahující informace o produktech vašeho dodavatele může kromě názvu, popisu a ceny, nést i počty dostupných kusů skladem, EAN nebo varianty provední produktu. Feed zásadním způsobem usnadní aktualizaci vašeho e-shopu a navíc pomocí našeho systému MAX lze automatické funkce ještě dále upravovat.

Používám účetní systém POHODA a chtěl bych  ho spojit s e-shopem. Umíte to také?

Ano, umíme a velice dobře. A umíme propojit e-shop i s dalšími účetními systémy jako jsou Money, Duel a dalšími. V případě zájmu vám navrhneme konkrétní řešení s jeho funkčností, kterou dokážeme upravit podle vašich požadavků. Takovým propojením lze následně i spravovat produkty, přidávat nové a řešit jejich popisy, vlastnosti, ceny a obrázky.

spolupráce ve 4 krocích

Jakým způsobem tvoříme eshopy na míru

Požadavky

Zjištění aktuálních požadavkú klienta.

Návrh

Navrhneme nejlepší řešení e-shopu.

Tvorba

Tvorba a nastavení eshopu dle projektu.

Zaškolení

V rámci předání e-shopu do provozu.

Chtěli byste s námi spolupracovat? Neváhejte nás kontaktovat!