fbpx

Loading color scheme

Web, který roste s Vámi!

Přicházíme za Vámi s novým projektem tvorby webových stránek pro všechny s názvem WEB, KTERÝ ROSTE S VÁMI! Tento projekt vám poskytuje výběr tvorby webových stránek v objemu, který si sami vyberete a s tím souvisí i potřebná investice. Přitom následně můžete web rozšiřovat po stránce obsahu, přidávat novou funkčnost redakčnímu systému nebo přecházet do vyšší verze s tím, že doplácíte jen rozdíl v ceně.

Číst více

Google: Co přináší květnová aktualizace vyhledávacího algoritmu?

TL;DR:
  • Google vydal May 2020 Core Update
  • Jde o druhou aktualizaci vyhledávacího algoritmu v tomto roce
  • První aktualizace od vypuknutí koronavirové krize
  • Aktualizace se týká celého světa a většiny jazyků
  • Ustálení změn na všech trzích bude ještě několik týdnů trvat

Čtvrtého května 2020 Google vydal tento rok již druhou aktualizaci jeho vyhledávacího algoritmu s názvem May 2020 Core Update. Proč Google mění svůj algoritmus a co o poslední aktualizaci zatím víme? Dozvíte se dále v tomto článku.

Číst více

Online předplatné vašich znalostí a informací

V současné době se ukazuje více jak dříve, že kdo byl připraven a monetizuje svoje znalosti a informace, může tak dělat i v této složité době.

K monetizaci neboli finančnímu využití, lze použít vaše znalosti, zkušenosti, služby a mnoho dalšího, co jste dříve nabízeli jen formou fyzické služby nebo jen v rámci kontaktu se zákazníkem.

Nyní je to složitější, ale Web7 Vám teď nabízí možnost vyhrazení prostoru, dokumentů nebo odkazů, jen pro platící zákazníky - online předplatné.

Číst více

Jak nepřijít o zákazníky v době vládních opatření

Vzhledem k situaci okolo pandemie koronaviru a navazujících vládních opatřeních musí mnoho podniků a firem vyřešit svou online komunikaci se zákazníky a včas se připravit na získávání nových zákazníků v těžkých ekonomických časech. Doba, kdy šlo na internetu vše samo, je pravděpodobně opět pryč a je nutné zrevidovat vaši online prezentaci. Podívejte se tedy, jakými způsoby můžete výše napsaného dosáhnout.

Číst více

Online obchodování: 5 častých chyb, kterým se musíte vyhnout

TL;DR:
  • Eshop není responzivní
  • Komplikovaný formulář pro registraci nebo odeslání objednávky
  • Nabízíte pouze jednu platební metodu
  • Chybí vám kvalitní vizuální obsah pro e-shop
  • Chybějící zákaznická podpora

Abyste z návštěvníka vašeho e-shopu udělali spokojeného a věrného zákazníka, musíte mu nabídnout bezchybný zážitek z nakupování. Každá chyba nebo nejasnost na vašem webu může mít za následek, že o zákazníka přijdete a už se k vám nikdy nevrátí. Sepsali jsme tedy seznam 5 chyb a překážek, kterým je nutné se vyhnout.

Číst více

Mobilní aplikace pro Váš klub

Máte sportovní klub a chtěli byste modernizovat komunikační možnosti pro vaše členy a další příznivce?

Jelikož je dnes mnoho překážek, které brání jednoduché komunikaci mezi členy, např. GDPR, je vhodné se podívat i po nových řešeních, která takové problémy nemají. Tím řešením je mobilní aplikace, která je dostupná všem členům i příznivcům zdarma pro operační systémy IOS (iPhone) a Android.

Číst více

Webové stránky levně

Nabízíme nyní tvorbu malých webových stránek levně, už od ceny 5.000,- Kč, a to včetně odborné podpory, tvorby obsahu a základní optimalizace SEO. Navíc poskytujeme i všechny další služby potřebné pro bezproblémových chod vašeho webu. Stačí nás jen kontaktovat pro nezávaznou nabídku tvorby vašeho nového webu a o vše ostatní se už oistaráme za vás.

Vyzkoušejte naše služby, budete spokojeni.

Nový projekt Zemní práce Bayer

Nově vytvořený projekt webových stránek ZEMNÍ PRÁCE BAYER jsme spustili do provozu a můžete se na naši práci podívat na doméně www.zpbayer.cz. Webová prezentace nabízí komplexní služby zemních prací, představuje mechanizaci i firmu jako takovou. V rámci projektu jsme pro klienta navrhli a realizovali nové logo a v rámci tvorby webových stránek jsme provedli i optimalizaci struktury a obsahu.

Máte zájem s námi spolupracovat?

liberecky-kraj-web7-2
hospodarska-komora-web7
TUL-liberec-web7
mesto-liberec-web7
jablotron-jablonec-web7
haco-web7
1jhs-web7
tvrznik-web7
totexplast-web7
libverdahotels-web7

analyza webu zdarma

Využíjte naši aktuální nabídku na

Analýzu vašeho webu zdarma

Analyzovat můj web