Loading color scheme

Webové stránky zdarma

Pro návštěvníky našich stránek a případně pro naše budoucí klinety jsme připravili speciální nabídku v podobě možnosti tvorby webových stránek zdarma. V našem redakčním systému Despito.com si můžete velice jednoduše vytvořit webové stránky a pod vybranými doménami si můžete takovou webovou stránku pustit do provozu.

Despito je redakční systém, v kterém si můžete pod svým administračním účtem editovat nejen jednu webovou stránku, ale celou řadu vámi vytvořených webových prezentací.

Webovou stránku vytvořenou v Despito dále můžeme umístit i pod vaši doménu (poplatek), i proto je výhodné používat Despito pro tvorbu a správu malých www prazentací nebo mikrostránek.

 

Forms7 - moderní forma komunikace

forms7 moderní forma komunikace

V současné době nabízíme a implementujeme do všech realizovaných projektů webových stránek i internetových obchodů online systém forms7 pro řešení online formulářů a dotazníků se správou záznamů a přímou komunikací se zákazníky.

Číst více

Je Váš web OK?

Rádi bychom Vám nabídli nezávaznou a hlavně bezplatnou analýzu vašich webových stránek. Většinou je co zlepšovat a dozvědět se o případném problému je vhodné co nejdříve, aby bylo možné ho řešit, aby nenapáchal na webu více problémů.

Číst více
Správa webových stránek

Stará se někdo o Váš web?

Jste v situaci, kdy vaše webové stránky začínájí být zastaralé, v obsahu máte novinky několik let staré a když chcete po vašem webmasterovi nějakou změnu nebo vylepšení, tak to nejde vůbec nebo to trvá 100 let?

Číst více

Máte zájem s námi spolupracovat?

Mezi naše dlouhodobé klienty patří i firmy, které asi znáte

liberecky-kraj-web7-2
hospodarska-komora-web7
TUL-liberec-web7
mesto-liberec-web7
jablotron-jablonec-web7
haco-web7
1jhs-web7
tvrznik-web7
totexplast-web7
libverdahotels-web7