Loading color scheme

Mobilní aplikace pro Váš klub

Máte sportovní klub a chtěli byste modernizovat komunikační možnosti pro vaše členy a další příznivce?

Jelikož je dnes mnoho překážek, které brání jednoduché komunikaci mezi členy, např. GDPR, je vhodné se podívat i po nových řešeních, která takové problémy nemají. Tím řešením je mobilní aplikace, která je dostupná všem členům i příznivcům zdarma pro operační systémy IOS (iPhone) a Android.

Číst více

Webové stránky levně

Nabízíme nyní tvorbu malých webových stránek levně, už od ceny 5.000,- Kč, a to včetně odborné podpory, tvorby obsahu a základní optimalizace SEO. Navíc poskytujeme i všechny další služby potřebné pro bezproblémových chod vašeho webu. Stačí nás jen kontaktovat pro nezávaznou nabídku tvorby vašeho nového webu a o vše ostatní se už oistaráme za vás.

Vyzkoušejte naše služby, budete spokojeni.

Nový projekt Zemní práce Bayer

Nově vytvořený projekt webových stránek ZEMNÍ PRÁCE BAYER jsme spustili do provozu a můžete se na naši práci podívat na doméně www.zpbayer.cz. Webová prezentace nabízí komplexní služby zemních prací, představuje mechanizaci i firmu jako takovou. V rámci projektu jsme pro klienta navrhli a realizovali nové logo a v rámci tvorby webových stránek jsme provedli i optimalizaci struktury a obsahu.

Zmodernizujeme Vaše webové stránky

Webové stránky jsou vizitkou do vaší firmy a tato vizitka musí být dostatečně atraktivní, musí vypovídat o aktuálním stavu vaší firmy a její nabídce a musí být pro návštěvníky bezpečná. Jsou vaše současné webové stránky takovou vizitkou, za kterou se nemusíte stydět?

Číst více

Webové stránky zdarma

Pro návštěvníky našich stránek a případně pro naše budoucí klinety jsme připravili speciální nabídku v podobě možnosti tvorby webových stránek zdarma.

Číst více

Máte zájem s námi spolupracovat?

Mezi naše dlouhodobé klienty patří i firmy, které asi znáte

liberecky-kraj-web7-2
hospodarska-komora-web7
TUL-liberec-web7
mesto-liberec-web7
jablotron-jablonec-web7
haco-web7
1jhs-web7
tvrznik-web7
totexplast-web7
libverdahotels-web7

analyza webu zdarma

Využíjte naši aktuální nabídku na

Analýzu vašeho webu zdarma

Analyzovat můj web