Loading color scheme

Jak nepřijít o zákazníky v době vládních opatření

Vzhledem k situaci okolo pandemie koronaviru a navazujících vládních opatřeních musí mnoho podniků a firem vyřešit svou online komunikaci se zákazníky a včas se připravit na získávání nových zákazníků v těžkých ekonomických časech. Doba, kdy šlo na internetu vše samo, je pravděpodobně opět pryč a je nutné zrevidovat vaši online prezentaci. Podívejte se tedy, jakými způsoby můžete výše napsaného dosáhnout.

Číst více

Online obchodování: 5 častých chyb, kterým se musíte vyhnout

Abyste z návštěvníka vašeho e-shopu udělali spokojeného a věrného zákazníka, musíte mu nabídnout bezchybný zážitek z nakupování. Každá chyba nebo nejasnost na vašem webu může mít za následek, že o zákazníka přijdete a už se k vám nikdy nevrátí. Sepsali jsme tedy seznam 5 chyb a překážek, kterým je nutné se vyhnout.

Číst více

Mobilní aplikace pro Váš klub

Máte sportovní klub a chtěli byste modernizovat komunikační možnosti pro vaše členy a další příznivce?

Jelikož je dnes mnoho překážek, které brání jednoduché komunikaci mezi členy, např. GDPR, je vhodné se podívat i po nových řešeních, která takové problémy nemají. Tím řešením je mobilní aplikace, která je dostupná všem členům i příznivcům zdarma pro operační systémy IOS (iPhone) a Android.

Číst více

Webové stránky levně

Nabízíme nyní tvorbu malých webových stránek levně, už od ceny 5.000,- Kč, a to včetně odborné podpory, tvorby obsahu a základní optimalizace SEO. Navíc poskytujeme i všechny další služby potřebné pro bezproblémových chod vašeho webu. Stačí nás jen kontaktovat pro nezávaznou nabídku tvorby vašeho nového webu a o vše ostatní se už oistaráme za vás.

Vyzkoušejte naše služby, budete spokojeni.

Nový projekt Zemní práce Bayer

Nově vytvořený projekt webových stránek ZEMNÍ PRÁCE BAYER jsme spustili do provozu a můžete se na naši práci podívat na doméně www.zpbayer.cz. Webová prezentace nabízí komplexní služby zemních prací, představuje mechanizaci i firmu jako takovou. V rámci projektu jsme pro klienta navrhli a realizovali nové logo a v rámci tvorby webových stránek jsme provedli i optimalizaci struktury a obsahu.

Zmodernizujeme Vaše webové stránky

Webové stránky jsou vizitkou do vaší firmy a tato vizitka musí být dostatečně atraktivní, musí vypovídat o aktuálním stavu vaší firmy a její nabídce a musí být pro návštěvníky bezpečná. Jsou vaše současné webové stránky takovou vizitkou, za kterou se nemusíte stydět?

Číst více

Máte zájem s námi spolupracovat?

liberecky-kraj-web7-2
hospodarska-komora-web7
TUL-liberec-web7
mesto-liberec-web7
jablotron-jablonec-web7
haco-web7
1jhs-web7
tvrznik-web7
totexplast-web7
libverdahotels-web7

analyza webu zdarma

Využíjte naši aktuální nabídku na

Analýzu vašeho webu zdarma

Analyzovat můj web

analyza webu zdarma

Využíjte naši aktuální nabídku na

Kontrolu vašeho webu zdarma

Analyzovat můj web