Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Responzivní

"Responzivní" (v kontextu webového designu) znamená, že webová stránka nebo aplikace je navržena tak, aby automaticky reagovala na velikost a orientaci obrazovky, na které je zobrazena. Responzivní design zajišťuje, že obsah a prvky stránky se přizpůsobí různým zařízením, jako jsou stolní počítače, notebooky, tablety a mobilní telefony.

Hlavním cílem responzivního designu je poskytnout optimální uživatelský zážitek napříč různými zařízeními bez nutnosti vytvářet zvláštní verze webu pro každou platformu či rozlišení obrazovky.

V praxi se responzivní design často realizuje pomocí flexibilních mřížek, pružných obrázků a CSS mediálních dotazů, které umožňují aplikovat různé styly na základě charakteristik zařízení, jako je jeho šířka, výška nebo orientace.

Díky responzivnímu designu se uživatelům zobrazuje obsah webové stránky nejlepším možným způsobem bez ohledu na zařízení, které používají.