Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Google

Google je americká společnost specializující se na internetové technologie. Byla založena v roce 1998 Larrym Pagem a Sergejem Brinem, když byli studenty na Stanfordově univerzitě v Kalifornii. Google je nejlépe znám díky svému hlavnímu produktu, vyhledávači Google, který je jedním z nejpopulárnějších vyhledávačů na internetu.

Od svého založení však Google rozšířil své podnikání do mnoha dalších oblastí, včetně:

1. **Operační systémy** - Android (pro mobilní zařízení) a Chrome OS (pro počítače).
2. **Webové aplikace** - Gmail (e-mailová služba), Google Kalendář, Google Dokumenty, Tabulky a Prezentace a mnoho dalších.
3. **Hardware** - zařízení Nexus a Pixel (smartphony a tablety), Google Home (inteligentní reproduktor), Chromecast (streamovací zařízení) atd.
4. **Sociální média** - ačkoli Google+ (jejich platforma sociálních médií) byl ukončen, stále provozují YouTube, což je největší platforma pro sdílení videí na světě.
5. **Digitální reklama** - AdWords a AdSense jsou hlavními produkty pro on-line reklamu.
6. **Mapy a navigace** - Google Maps a Google Earth.
7. **Cloudové technologie** - Google Cloud Platform nabízí řadu služeb pro webhosting, výpočetní výkon, ukládání dat atd.
8. **Výzkum a vývoj** - ve skutečnosti má Google laboratoř zvanou "Google X", kde se zabývají pokročilým výzkumem v oblasti umělé inteligence, samořiditelných aut a dalších budoucích technologií.

Dnes je Google součástí mateřské společnosti zvané Alphabet Inc., která byla založena v roce 2015 s cílem oddělit různé podnikatelské aktivity Googlu do samostatných firem pod jedním korporátním deštníkem.