Loading color scheme

01

Feedy pro porovnávače

K eshopům od nás nabízíme službu generování feedu pro Heuréku, Zboží, Google a Facebook. Díky tomu můžete jednodušše rozšířit své prodejní kanály, kde to jen jde.

02

Propojení s účetními systémy

V rámci tvorby eshopu vám nabízíme propojení s různými účetními systémy. Zautomatizujte si část vašeho podnikání a ušetřete jak čas, tak peníze.

03

Od jednoho po tisíce

Všechna naše řešení nabízí 100% funkčnost pro jakkoliv velký eshop. V našem portfoliu jsou jak malé eshopy s pár produkty, tak opravdu velké s více než 15.000 dostupných artiklů.

04

Marketingová podpora

V dnešní době již neplatí, že kdo spustí eshop, začne okamžitě vydělávat. Je nutná kontinuální práce v oblasti marketingu, se kterou vám rádi pomůžeme, nebo celkově zařídíme.

Úspěšný pomocník vašeho eshopu

Poskytujeme podporu obchodování prostřednictvím sociálních sítí, kde především Facebook a Instagram jsou těmi nejúspěšnějšími.

Platby na internetu

Nabízíme klientům řešení plateb na internetu v rámci jejich eshopů. To vše prostřednictvím jak českých, tak zahraničních internetových platebních bran a internetových peneženek.

Newsletter a e-mailové kampaně

Práce s newsletterem, sběr kontaktních údajů potencionálních zákazníků, tvorba e-mailových kampaní, řešení GDPR a její možnosti a další služby můžeme nabídnout našim klientům nebo je toto naučit.

Statistiky a optimalizace

Pro všechny naše projekty zajišťujeme službu statistiky Google Analytics a zajišťujeme pro naše klienty i SEO optimalizaci obsahu.

Máte zájem o eshop od nás?

Kontaktujte nás

liberecky-kraj-web7-2
hospodarska-komora-web7
TUL-liberec-web7
mesto-liberec-web7
jablotron-jablonec-web7
haco-web7
1jhs-web7
tvrznik-web7
totexplast-web7
libverdahotels-web7