Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Zdarma fotografie pro váš web

Náklady na vše dnes rostou, a proto je dobré vědět jak ušetřit peníze, pokud to nemá vliv na kvalitu. V rámci tvorby www stránek učíme naše klienty různé věci, které jim umožní šetřit finance. Jednou z těchto užitečných rad je kde vzít kvalitní tématické fotografie pro svůj web a přitom neutratit mnoho peněz. Ideálně pokud existuje varianta, u které můžete získat fotografie zdarma. 

A taková varianta existuje. Jen je potřeba vědět kde takové fotografie zdarma hledat a nezaplést se do složitých licencí, které ne vždy umožní použití fotografií zdarma pro komerční užití. Tak jako poskytujeme tato důležitá a výhodná doporučení našim klientům, tak dnes poskytneme radu všem návštěvníkům našeho webu. 

Jednou z fotobank na internetu, které jsou zdarma najdete na adrese www.pixabay.com, kde můžete nejen fotografie stahovat v různých velikostech a kvalitě, ale také si založit účet a poskytnout i svoje fotografie. Kromě fotografií najdete v nabídce Pixabay i obrázky, animace a videa. Vyhledávat můžete podle klíčových slov uvedených u jednotlivých snímků, a to většinou v angličtině, z více jak 2,5 milionu souborů. Pixabay si zakládá na kvalitě fotografií, obrázků a videí, což můžete zjistit sami, pokud pošlete do Pixabay svoje fotografické výtvory a dostanete zpět info, že některé nesplňují jimi drženou kvalitu :-).

Pixabay fotografie zdarma

Volné obrázky a videa, které můžete použít kdekoliv. Pixabay je živá komunita kreativ, sdílející snímky a videa bez autorských práv. Veškerý obsah je vydáván pod licencí Pixabay, což umožňuje bezpečné používání bez žádosti o povolení nebo poskytnutí úvěru umělci - dokonce i pro komerční účely.

Pixabay se neustále rozšiřuje a kromě fotografií, vektorých obrázků, videí dnes nabízí i hudbu a zvukové efekty.

V případě, že vám naše rada pomohla a chtěli byste se dozvědět další praktické rady jak ušetřit při tvorbě webu, e-shopu nebo mobilní aplikace, případně kde získat zdroje zdarma, stečí nás kontaktovat s vašim zadáním. Stejně tak můžete získat rady jak pracovat na sociálních sítích a jak se účinně prezentovat i zdarma. Stačí se stát našim zákazníkem a rádi vám pomůžeme a poradíme také.

web7 system

Založte si vlastní projekt pro svoje nové webové stránky