Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Tvorba aplikací pro mobilní telefony

Navrhujeme a tvoříme mobilní aplikace pro mobily a tablety. Tvorba mobilních aplikací je stále populárnější a žádanější, protože mobilní telefony jsou dnes nejpoužívanější technologií, kterou má každý neustále u sebe a dostupnou.

tvorba mobilních aplikací web7
mobilní aplikace

Tvoříme mobilní aplikace

Aplikace pro mobilní telefony a tablety tvoříme už mnoho let, a to jak pro firmy, které chtějí nabídnout svým zákazníkům informace přímo do mobilu nebo internetový obchodníci, kteří chtějí nabídnout moderní formu nakupování do mobilů jejich zákazníků. Třetí skupinou jsou zákazníci, kteří potřebují propojit aplikaci webovou s mobilní. Tvorba mobilních aplikací.

mobilní aplikace

Responzivní design

Veškerý vzhled mobilních aplikací je speciálně upravován pro responzivní zobrazení na mobilech a tabletech. Zobrazení a ovládání aplikací je vždy navrženo tak, aby bylo jednoduché jejich ovládání pomocí prstů na displeji mobilu nebo tabletu.

mobilní aplikace

Appstore a Google play

Všechny mobilní aplikace jsou tvořeny tak, že je následně před umístěním schvalují správci Appstore a Google play a následně jsou umístěné u nich k oficiálnímu stažení. Jsme oficiálním tvůrcem s vlastním účtem na Appstore a Google play.

Co vše Vám můžeme nabídnout