Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Spolupráce s našimi partnery

Už mnoho let úzce spolupracujeme s našimi partnery, kteří se rekrutují z reklamních a P.R. agentur, tiskáren, freelancerů a dalších firem, pro které tvoříme webové prezentace, internetové obchody a mobilní aplikace.

web7 partner

Kdo jsou naši partneři

Reklamní agentura

Reklamní agentura, která chce nabízet tvorbu webových stránek, ale nemá vlastní pracovníky a potřebné znalosti a zázemí.

Tiskárna

Tiskárna, která pracuje s klienty ohledně tiskovin a nabízí grafické práce, ale chtěla by nabízet i moderní služby jako je tvorba webových stránek.

P.R. agentura

P.R. agentura, která chce mít ve svém portfoliu tvorbu webových stránek a další webové služby s tím, že ale nemá vlastní zdroje pro tyto služby.

Soukromé osoby

I soukromé osoby mohou mít kontakty na potencionální zákazníky se zájmem o služby, které nabízíme. Pak stačí jen doporučení a o vše ostatní se už postaráme. 

Freelancer

Samostatně vystupující podnikatel, který může nabídnout naše služby tvorby webových stránek, internetových obchodů nebo mobilních aplikací svým zákazníkům..

web7 partner

Jak spolupracujeme s Partnerem

Na doporučení

Partner poskytne za provizi kontakt na klienta a vše řešíme už přímo s jeho klientem pod vlastní společností Web7master s.r.o.. Vyúčtování pak probíhá mezi klientem Partnera a námi. 

Na zadání od partnera

Partner se svým zákazníkem domluví realizaci nových webových stránek a všechny detaily, které nám následně poskytne pro realizaci. Ceny projektu je předem spočítána pro Partnera, který přeúčtuje svému zákazníkovi jím zvolenou cenu. My účtujeme Partnerovi.

Partnerovi jako podpora

Partner jedná se svým zákazníkem a my mu zajišťujeme odbornou podporu, a to i při jednáních nebo při tvorbě projektu a nabídky. Partner si zajišťuje účtování projektu se svým zákazníkem a my účtujeme smluvenou cenu Partnerovi.

Zaškolíme v práci s redakčním systémem

Jedná se o základní zaškolení práce s redakčním systémem Joomla! s tím, že pak Partner umí tvořit nový obsah webu nebo editovat už vytvořený. Po zaškolení pak může Partner poskytovat svému klientovi služby aktualizace obsahu.

Zaškolíme v práci se systémem Prestashop

Zaškolení práce s internetovým obchodním systémem Prestashop, práce s produkty, fotografiemi, popisy a tříděním. Zaškolení obsluhy objednávkového systému nebo systému pro komunikaci se zákazníky. Po zaškolení pak může Partner poskytovat svému klientovi služby aktualizace obsahu.

Naučíme tvořit webové stránky pomocí Web7 System

Pro naše Partnery děláme školení práce s editačním systémem Web7 System a dokážeme je tak naučit tvořit webové stránky. Takže Partner pak dokáže tvořit webové stránky pro svoje zákazníky úplně sám, s naší pomocí nebo dohledem.

web7 partner

Co všechno řešíme

Doména

Přenastavení domény i bez spolupráce předchozího správce.

Web / eshop

Zajištění hostingových služeb včetně bezpečnostního certifikátu

E-maily

Přenastavení e-mailových služeb dle původního.

Statistiky

Zavedení statistik Google Analytics z původního webu nebo vytvoření nových.