Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

web7 VIDEONET

Ovládejte síť svých prezentačních TV

Prezentační televizory nebo monitory můžete mít neustále pod svoji kontrolou a nastavit jim stejný nebo různý obsah zobrazení. Fotografie, slogany a popisy zobrazující se na vzdálených TV editujete ve svém počítači ať jste kdekoli.

prezentační tv nebo monitory
jednoduchá tvorba slideshow
centrální ovládání celé sítě

Proč mít síť prezentačních TV?

Hlavní důvody proč si vytvořit a centrálně ovládat síť prezentačních TV.

Prezentujte přes TV

Vytvořte si virtuální prezentační síť TV nebo monitorů všude, kde můžete a kde to má význam.

Tvořte slidery pro TV

Vytvářejte obsah pro sít TV pomocí fotografií a obrázků doplněných  textem nebo videem.

Ovládejte centrálně TV

Svoji síť prezentačních TV můžete ovládat centrálně z jedné online administrace. 

web7 videonet

TV v obchodě, kanceláři

Televize, monitory nebo tablety jsou stále populárnější pro prezentaci přímo v obchodech, kancelářích nebo showroomech, kde dokáží vytvořit moderní atmosféru a představit vás, vaše produkty nebo vaše služby. S naším systémem VideoNET můžete mít jednu TV ve vašem obchodě nebo klidně 10 v několika obchodech po celém světě a všechny obsluhovat najednou z webové aplikace.


web7 videonet

Vaše TV kdekoliv

TV můžete mít třeba jen jednu v prodejně, kanceláři a aktualizovat její prezentaci vzdáleně pomocí webové aplikace. Nebo můžete mít celou řadu prezentačních TV po celé republice nebo kdekoli na světě, podstatná je pouze dostupnost internetu u TV, aby naše prezentační jednotky připojené k TV bylo možné vzdáleně ovládat.

web7 videonet

Vzdálené ovládání TV

Obsah prezentací na jednotlivých TV můžete nastavit v samostatné webové aplikaci slidahow, kterou máte dostupnou kdekoli na internetu. Stačí se přihlásit a jednoduše vytvořit nebo upravit jaké fotografie a videa se mají na vašich TV zobrazovat. Lze těchto sliderů vytvořit hled několik, třeba pro každou TV jiný. Jakmile takový slider spustíte, bude na TV jednotce spuštěn do 15 minut.


web7 videonet

Jak to celé funguje

Aby bylo možné ve vaší TV prezentovat svoje slidery, je potřeba použít naši Web7 videonet jednotku, kterou připojíte přes HDMI kabel. Dále už jen připojíte napájení jednotky na klasických 220V. V neposlední řadě je potřeba mít Web7 videonet jednotku připojenu na Internet. To lze buď síťovým kabelem nebo bezdrátově přes wifi.