Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Stripe platební brána

Nechte vaše návštěvníky platit jednoduše.

stripe platební brána

Stripe pro vaše platby

Platební brána Stripe je nyní k dispozici pro služby Web7 system. Jedná se o celosvětově velmi populární platební bránu, kterou můžete využít pro platby vašeho e-shopu nebo formuláře a která se vyznačuje velice rychlou a snadnou integrací a vysokou mírou zabezpečení.

stripe platební brána

Co je Stripe

Je momentálně jeden z nejrychleji rostoucích fintechových startupů, který rozvířil klidné hladiny na trhu s platebními bránami. Stripe založili roce 2009 bratři Patrick a John Collisonovi a z nenápadné dvojice se díky netradičnímu přístupu ještě před oslavením třicátých narozenin stali miliardáři, kteří donutili konkurenci inovovat a dělat věci jinak.

stripe platební brána

Jednoduché řešení

Už od začátku autoři platební brány Stripe sázeli na jednoduché rozhraní, rychlou registraci a ověření účtu zdarma. Jejich další devízou je vřelý přístup k programátorům, kteří si mohou platební bránu díky pokročilé dokumentaci upravit takřka jakkoliv potřebují. To vše pak kombinují s navazujícími službami, od komplexní prevence podvodných transakcí, tržištěm pro integrace třetích stran až po vydávání vlastních karet nebo offline terminály.

Na jaře 2020 byla platební brána Stripe oficiálně zavedena i v Česku a na Slovensku a těší se i zde velké oblibě.

Stripe platební brána

7 základních výhod Stripe

Bezplatná a rychlá registrace

Registrace do platební brány Stripe je zdarma a provedete ji během několika minut. Není nutné procházet složité schvalovací řízení, ale pro vytvoření online účtu stačí poslat poskytovateli naskenovaný osobní doklad pro idntifikaci. Registraci potvrdíte jednoduše přes e-mail.

Pro uživatele česky

Samotná platební brána Stripe se zobrazí zákazníkům po provedení objednávky nebo odeslání formuláře, česky a není potřeba se bát, že by zákazník nevěděl, kam má zapsat jednotlivé informace z platební karty. Administrace plateb a další nastavení jsou na stránkách Stripe.com zatím jen anglicky nebo v dalších jazycích.

Jednoduché rozhraní

Stripe nabízí jednoduché a intuitivní rozhraní pro správu vašich služeb a plateb (zatím ne česky). Kromě samotných plateb integruje i fakturování, účetnictví a další funkce, které ale nemusíte využívat.

Možnosti platby

Platby můžet přijímat ve 130 různých měnách. Vzhledem k tomu, že Stripe je celosvětová platební brána nejste omezeni např. platbami v rámci EU, ale platby můžete akceptovat po celém světě. Samozřejmostí je akceptování všech známých platebních karet a možnost vícero platebních metod včetně Apple a Google Pay.

Vysoká úroveň zabezpečení

Stripe si zakládá taktéž na vysoké úrovni zabezpečení jak samotné platební brány a stejně tak i kontroly vlastních plateb. Brána je schopna v reálném čase rozpoznat, zdali se jedná o podvodnou transakci, či ne. Tím Vám šetří nejen nepříjemnosti, ale i případné poplatky vrácené transakce.

Cena

U platební brány Stripe není vyžadován žádný poplatek za zprovoznění a vedení účtu. Platíte tedy pouze za provedené transakce. Ceny nejsou nikterak vysoké a jsou srovnatelné s ostatními běžně využívanými platebními branami v Česku. Vše je uvedeno v aktuálním ceníku Stripe.

Implementace Web7

V rámci užití platební brány Stripe lze implementovat její službu online platby do e-shopu Web7 system nebo jako platební možnost formulářů.