Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

SEO optimalizace pro nejpoužívanější vyhledávače

Proč se ve vyhledávači nezobrazuji na první stránce? Napište nám, poradíme. SEO analýza. V rámci naší SEO optimalizace projdeme váš web, SEO test nalezne případné překážky pro vyhledávače i uživatele, dáme vám zprávu a nabídneme řešení pro každý problém.

SEO optimalizace

Web zanalyzujeme

Navrhneme řešení

Implementujeme změny
Změříme chování webu po změnách

Co je SEO optimalizace?

Termín SEO optimalizace vlastně není úplně správný, jelikož zkratka SEO znamená Search Engine Optimalization, tedy optimalizace pro vyhledávací software.

Ve zkratce se jedná o snahu vyšplhat se v žebříčku SERPu, tedy stránce s výsledky vyhledávání, co nejvýše a zůstat tak na očích potenciálním zákazníkům a uživatelům vašeho webu.

Nabízíme optimalizaci vašeho webu přesně pro tyto účely, plus dlouhodobou spolupráci, díky které svou pozici neztratíte po několika měsících.

Péče o vaši pozici v SERPu

Internet je neustále se měnící prostředí a to platí i pro SERP (Search Engine Results Page), neboli stránku s výsledky, které internetový vyhledávač vyhodnotí jako relevantní k vyhledávanému dotazu. Aby si váš web udržel svou pozici, je potřeba, aby byl neustále pod drobnohledem.

My využíváme při implementaci SEO rozsáhlých analytických softwarů, abychom drželi naše klienty na předních příčkách v žebříčku SERPu.