Naše projekty

Představujeme Vám naše zajímavé projekty.

Tento CMS redakční systém Joomla! je ideální pro tvorbu webových stránek s administrací, protože se jedná o globální dynamický systém s ohromným rozvojem ve světě i u nás. Nabízí velice moderní formu administrace a editace obsahu webových stránek. Přitom je možné rozšířit jeho základní funkčnost o tisíce doplňků. Z dnešní době neexistuje nic, co byste pro svoji webovou prezentaci potřebovali a Joomla by tuto funkčnost neměla v základu nebo možností doplňku.

Webová stránka s jednoduchou administrací a předem definovanou strukturou obsahu. Jedná se o jednostránkovou webovou prezentaci, která ale obsahuje všechny důležité informace a hodí se jak pro malou webovou prezentaci, pro tvorbu www mikrostránky, tak pro někoho, kdo hledá webové stránky zdarma. Nechtěli jsme Vás zatěžovat vymýšlením struktury webové prezentace. Většinou nechcete a nemáte čas toto řešit. Tak jsme vše vymysleli a vytvořili za Vás. Vy jen doplníte obsah (text, foto) nebo to můžeme udělat za vás.

Webová aplikace pro opravny všeho druhu, která kromě standardních funkcí sledování zakázek, zákaníků a jejich vozidel, řeší i praktické upozornění na STK nebo jiné kontroly dle nastavných termínů. Pokud tedy stále vedete svoje zakázky v tištěné zakázkové knize a přemýšlíte o nějakém sofistikovanějším řešení, které ale nebude příliš složité a finančně náročné, je Servis7 trefa do černého.

registr s možností e-mail upozornění

Online formuláře s administrací. Vytvořit si můžete jednoduše formuláře podle svých potřeb, uveřejnit je na svém webu a následně spravovat příchozí informace v samostatné administrační části.

systém komunikace se zákazníky

Poptávkový online systém se správou příchozích dat.

vizualizační aplikace se správou dat

online dokumenty s administrací dat

 

 liberecky kraj logo  golf liberec logo tul liberec logokjus logo ski jested liberec logo
jablotron logohospodarska komora logo logo odborovy svazweb7 libverda hotels

Buďte Web7 partner

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, kterým nabízíme možnost výhodné spolupráce na tvorbě webových stránek, eshopů, webových aplikací, optimalizace a marketingu. Pro Vaše zákazníky, partnery a přátele navrhneme, vytvoříme a budeme spravovat weby, eshopy a další služby. To vše včetně kompletní podpory, zajištění návrhů a nabídek a samozřejmě zajímavých provizí dle rozsahu spolupráce.

Neváhejte nás kontaktovat s malým i velkým požadavkem.

REGISTRUJTE SE VÍCE INFORMACÍ


TOP
Zavoláme!