Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Kolik stojí vytvoření webové prezentace

Jestliže přemýšlíte o pořízení webové prezentace pro vaši firmu, projekt, akci, nebo chcete vaše současné webové stránky "omladit" a zmodernizovat, určitě vás jako první bude zajímat jejich cena.

Cenu tvorby webových stránek není vždy tak jednoduché poskytnout, protože se jedná skoro vždy o individuální výtvor. Ač se může zdát, že webovky vypadají všechny stejně, není tomu tam. Rozdílů může být hodně, a to především v jejich administračním zázemí, které může poskytovat mnoho zajímavých funkcí.

Abyste si tedy mohli udělat alespoň základní představu, kde se ceny za profesionální webové stránky s redakčním systémem a funkcemi pro úsporu času a práce s obsahem pohybují, podívejte na naši  stránku Typové tvorby webových prezentací. Na této stránce jsme představili 3 základní varianty tvorby webových stránek:

  • jednostránková malá webová prezentace
  • standardní webová prezentace s více stránkami
  • vlastní tvorba webových stránek

V rámci tohoto představení je uvedena i orientační cena za tvorbu těchto webových prezentací. V případě, že budete mít konkrétní zadání vašeho požadavku na tvorbu webové prezentace, stačí nás oslovit a vypracujeme pro Vás nezávaznou nabídku, kterou můžeme následně i představit společně s vámi projednat.

web7 system

Založte si vlastní projekt pro svoje nové webové stránky