Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Kolik stojí vytvoření webové prezentace

Jestliže přemýšlíte o pořízení webové prezentace pro vaši firmu, projekt, akci, nebo chcete vaše současné webové stránky "omladit" a zmodernizovat, určitě vás jako první bude zajímat jejich cena.

Cenu tvorby webových stránek není vždy tak jednoduché poskytnout, protože se jedná skoro vždy o individuální výtvor. Ač se může zdát, že webovky vypadají všechny stejně, není tomu tam. Rozdílů může být hodně, a to především v jejich administračním zázemí, které může poskytovat mnoho zajímavých funkcí.

Abyste si tedy mohli udělat alespoň základní představu, kde se ceny za profesionální webové stránky s redakčním systémem a funkcemi pro úsporu času a práce s obsahem pohybují, podívejte na naši  stránku Typové tvorby webových prezentací. Na této stránce jsme představili 3 základní varianty tvorby webových stránek:

  • jednostránková malá webová prezentace
  • standardní webová prezentace s více stránkami
  • vlastní tvorba webových stránek

V rámci tohoto představení je uvedena i orientační cena za tvorbu těchto webových prezentací. V případě, že budete mít konkrétní zadání vašeho požadavku na tvorbu webové prezentace, stačí nás oslovit a vypracujeme pro Vás nezávaznou nabídku, kterou můžeme následně i představit společně s vámi projednat.

web7 system

Založte si vlastní projekt pro svoje nové webové stránky