Přátelská podpora

Klientům jsme neustále k pomoci s jejich požadavky.

Specialista Virtuemart

Jsme specialista na ecommerce system Virtuemart.

Responzivní zobrazení

Vše tvoříme s responzivní funkcí zobrazení pro mobily a tablety.

Redakční systém Joomla

Jsme specialista na CMS redakční systém Joomla!

Videoprezentace

Tvoříme atraktivní videoprezentace (videa, fotografie, animace) pro moderní představení firem, produktů i služeb.

Chci web co má smysl!Webové stránky, moderní prezentace, obsáhlé webové portály, ale i mikrostránky, navrhujeme a tvoříme vždy smysluplně.

Co to znamená?

To znamená, že webové stránky mají svůj důvod a poslání. Nestačí tedy mít funkční webové stránky, nestačí mít krásné a moderní webové stránky, nestačí mít webové stránky optimalizované pro internetové vyhledávače.

Webové stránky musí mít všechno = musí být krásné, moderní, funkční a optimalizované!

Přitom se ale nesmí zapomenout na to nejdůležitější, a to je důvod proč vůbec webové stránky dělat. Webové stránky, které mají smysl musí přinášet nové zákazníky.

V rámci nabídky webových stránek můžeme navrhnout řešení přesně na míru Vašim požadavkům tak, aby splňovaly jak vaše potřeby, tak vaše možnosti a přitom ale nezatěžovaly vás a vaše pracovníky zbytečnými úkony a úkoly.

 
  1. varianta | Web7 s CMS redakčním systémem Joomla! pro vlastní editaci obsahu a struktury.
  2. varianta | Web7 BASIC pro moderní webové stránky HTML.
  3. varianta | Web7 DESPITO pro malý web nebo mikrostránku s vlastní editací textů, odkazů a obrázků.

Jednotlivé varianty webových stránek Vám představíme dále a základní funkce a ceny najdete na stránce aktuálního ceníku Web7. Na stránce ceníku a dalších najdete také odkazy na nezávaznou online poptávku, kterou stačí vyplnit a na jejím základě Vám připravíme nezávaznou nabídku tvorby webové prezentace.

Webové stránky s CMS redakčním systémem Joomla! jsou zajímavé právě možností jednoduché tvorby a editace obsahu. Můžete si tak v rámci webové administrace Joomla! dělat téměř vše. Můžete vytvářet a editovat jednotlivé články jako jsou např. O nás, Služby, Produkty a jakékoli další, tvořit kontakty, reklamní bannery, pracovat s obrázky a dokumenty.

Tato druhá varianta tvorby webové prezentace Vám nabízí také moderní a atraktivní webovou prezentaci, ale bez podpory redakčního systému Joomla. Takže obsah prezentovaný na vašich webových stránkách v tomto případě řešíme vždy společně.


 

 liberecky kraj logo  golf liberec logo tul liberec logokjus logo ski jested liberec logo
jablotron logohospodarska komora logo logo odborovy svazweb7 libverda hotels

Buďte Web7 partner

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, kterým nabízíme možnost výhodné spolupráce na tvorbě webových stránek, eshopů, webových aplikací, optimalizace a marketingu. Pro Vaše zákazníky, partnery a přátele navrhneme, vytvoříme a budeme spravovat weby, eshopy a další služby. To vše včetně kompletní podpory, zajištění návrhů a nabídek a samozřejmě zajímavých provizí dle rozsahu spolupráce.

Neváhejte nás kontaktovat s malým i velkým požadavkem.

REGISTRUJTE SE VÍCE INFORMACÍ


TOP
Zavoláme!