Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Webové stránky na splátky

Webové stránky jsou základním kamenem propagace každého výrobce, firmy, společnosti, živnostníka nebo řemeslníka. I proto je nutné, aby každý z nich měl profesionální web, který je dobře nastaven a vypadá tak, že každého návštěvníka okouzlí nebo alespoň zaujme. Přesně takové webové prezentace tvoříme a protože se v dnešní době více než dříve hledí na peníze, nabízíme našim zákazníkům hned několik variant financování.

V dnešní době se stále více služeb a realizací na webu ubírá směrem pravidelných paušálních poplatků, které sice většinou nejsou velké, zato jsou pravidelné aprakticky se jich nezbavíte. My jsme na digitálním trhu už 25 let a tak jsme si za dobu své působnosti prošli různými obdobími, kdy se tvořilo a platilo jednorázově nebo dokonce na splátky. A tyto varianty nabízíme našim klientům už několik let od doby uzavření společnosti. Náš zákazník si tak může vybrat z varianty paušálního poplatku, který pak platí stále, nebo může jít castou jednorázové platby za web tvorbu a nebo může vybrat tvorbu www projektu úhradou na několik menších měsíčních splátek.

Varianta A - jednorázově

Varianta A je financování jednorázovou platbou za realizaci projektu webu s tím, že je částka o něco vyšší než další varianty, ale jedná se o jednorázovou platbu. K této platbě se samozřejmě platí i hostingové služby, ale jedná se o malý poplatek a jen jednou ročně.

Varianta B - na splátky

Varianta B je financování většinou 6 měsíčními splátkami a jednou ročně platba malého hostingového poplatku. Výhodou této varianty v době neustálých krizí je rozložení platby za realizaci do doby, kdy už web bude prezentovat nebo eshop prodávat, a tak si na sebe dokáže hravě vydělat.

Varianta C - paušál

Varianta C je financování, kdy je tvorba webu nebo eshopu naceněna nejlevněji, ale následně pak platíte měsíční poplatek 499,- Kč pro web nebo 999,- Kč bez dph pro web s e-shopem s tím, že tento poplatek je paušální a tak se platí stále. Nejedná se tedy o platbu za tvorbu webu na splátky, kdy je stanoven přesný počet splátek, ale jedná se o paušál. Pokud se dostane vaše firmy do lepší kondice a budete chtít z měsíčního paušálu ven, tak i takovou varintu nabízíme a můžeme vám ji vysvětlit a projednat.

Varianta bez DPH

Nejste plátce DPH a přitom musíte všude platit DPH, které si nemůžete neuplatnit jako odpočtovou položku? Tak u nás ne, pokud budete chtít vytvořit webové stránky nebo e-shop, nabídneme vám i možnost jejich úhrady bez nutného přištení DPH. Vše legálně a bez jakýchkoli nekalých úmyslů. Když si to následně spočítáte, tak na takové realizaci webu nebo e-shopu ušetřením DPH získáváte slevu 21%, tzn. 1/5 ceny tvorby projektu webu nebo e-shopu. A kdo z nás není rád, když dostane slevu a může na něčem ušetřit.

Stačí poslat poptávku

Chcete se od nás dozvědět více, pak stačí zavolat nebo vyplnit formulář nezávazné poptávky a následně vám zašleme nabídkový projekt, v kterém všechny detaily realizace tvorby webu nebo eshopu včetně kalkulace a možností financování, budou.

web7 system

Založte si vlastní projekt pro svoje nové webové stránky