Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Web

Vytservis

Vytvořili jsme společnosti VYTSERVIS spol. s r.o. novou webovou prezentaci s redakčním systémem, funkcí chytrého editoru obsahu a online poptávkovým systémem.

Vytservis

O projektu

Renomovaná jablonecká společnost VYTSERVIS spol. s r.o. má nyní od nás vytvořenu webovou prezentaci s doplňkovými funkcemi a možností vlastní správy obsahu. Redakční systém s chytrým editorem umožňuje pracovníkům společnosti jednoduše měnit nebo přidávat reference, nové texty nebo fotografie. Webová prezentace zajišťuje také automatickou úpravu fotografií nahraných do webových stránek, a tak se dříve náročnou úpravou fotografií už dnes administrátoři nemusí zabývat.

Obsah a struktura webové prezentace Vytservis jsou upraveny pro SEO optimalizaci a stejně tak jsou upraveny v rámci responzivnosti zobrazení webových stránek na mobilu nebo tabletu. 

Chtěli byste s námi také spolupracovat?
Neváhejte nás kontaktovat!

O klientovi

Od roku 1993 má firma VYTSERVIS právní formu společnosti s ručeným omezeným. Jsme držitelem certifikátu jakosti  ČSN EN ISO 9001 : 2009,  jsme dlouholetým členem ČSVT – Českého sdružení pro výtahovou techniku a Unie výtahového průmyslu ČR. Jako jedni z prvních jsme zavedli tzv. zelenou linku, na kterou lze volat zdarma nepřetržitě každý den. Zaměstnáváme zkušené pracovníky s dlouholetou praxí a odborným vzděláním v oboru a disponujeme odpovídajícím technickým zázemím, materiálovým vybavením a vozovým parkem.