Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

WebWebová aplikace

Global DEAL

Firma Global Deal je jedním z našich významných klientů, a proto jsme se rozhodli představit projekt tvorby webových stránek, které jsme tvořili.

Tvorba webu Global Deal

O projektu

Firma Global Deal je jedním z našich nejvýznamnějších klientů, a proto jsme se rozhodli napsat tuto referenci o našem společném projektu - tvorbě webových stránek pro tuto společnost.

V první řadě jsme se seznámili s potřebami a požadavky společnosti Global Deal. Cílem bylo vytvořit moderní a uživatelsky přívětivé webové stránky, které by lépe reprezentovaly firmu a umožnily snadnější kontakt s potenciálními zákazníky.

Po diskuzi jsme se shodli na tom, že jednoduchý a intuitivní design bude klíčový pro uspokojení požadavků klienta. Proto jsme vyvinuli moderní a responzivní design, který je optimalizován pro použití na mobilních zařízeních. Navíc jsme se zaměřili na vylepšení uživatelské zkušenosti, aby zákazníci mohli snadno najít to, co potřebují.

Dalším důležitým aspektem tvorby webových stránek pro Global Deal byla optimalizace pro vyhledávače (SEO). Náš tým specialistů na SEO se zaměřil na klíčová slova, která jsou důležitá pro společnost a vytvořili jsme obsah, který odpovídá těmto klíčovým slovům. Tím jsme zajistili, že webové stránky Global Deal budou lépe viditelné a snáze vyhledatelné pro potenciální zákazníky.

V neposlední řadě jsme také zajistili, že webové stránky jsou plně optimalizovány pro různé druhy zařízení a pro různé prohlížeče. Zaručili jsme, že stránky budou rychlé a spolehlivé pro všechny uživatele.

Celkově jsme se zaměřili na tvorbu moderních, efektivních a uživatelsky přívětivých webových stránek, které budou zákazníkům přinášet hodnotu. Tím jsme posílili online přítomnost společnosti Global Deal a pomohli jí lépe se prezentovat na trhu. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí tohoto projektu a těšíme se na další spolupráci s tímto vynikajícím klientem.

Chtěli byste s námi také spolupracovat?
Neváhejte nás kontaktovat!

O klientovi

Global Deal - společnost, která rozumí autotransportérům

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele autotransportérů, máme pro vás dobrou zprávu. Společnost Global Deal je specialistou na dodávky autotransportérů a nabízí širokou škálu nových, repasovaných a použitých vozidel. Co dělá Global Deal jedinečným? Jednoduše řečeno, skutečně rozumí autotransportérům.

Společnost spolupracuje se všemi výrobci speciálních nástaveb určených na přepravu vozidel a nástavbáři, kteří se zaměřují na repase těchto nástaveb. Díky tomu Global Deal dokáže dodat nejen novou soupravu autotransportéru, ale také soupravu s novým podvozkem a repasovanou nástavbou, nebo již použitou soupravu. Naše společnost zajistí nákup jakékoliv dopravní techniky u autorizovaných prodejců po celé Evropě za nejlepších možných podmínek.

Máte leasingovou společnost, která neakceptuje nákup techniky v zahraničí? To není problém. Global Deal vám zajistí tento nákup i se všemi následnými formalitami. Společnost Global Deal je zárukou kvality a spolehlivosti v oblasti dodávek autotransportérů.