Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

WebWebová aplikace

Statom invest

Webové stránky společnosti STATOM INVEST jsme vytvořili na základě konkrétních požadavků klienta, který požadoval jednoduchou správu obsahu webových stránek a moderní webovou prezentaci.

Statom invest

O projektu

Vytvořili jsme webové stránky společnosti Statom Invest a.s. pro prezentaci společnosti a jednotlivých členů skupiny Statom invest. Webové stránky obsahují redakční systém s chytrým editorem obsahu pro jednoduchou editaci obsahu celého webu.

Chtěli byste s námi také spolupracovat?
Neváhejte nás kontaktovat!

O klientovi

Skupina STATOM INVEST se specializuje na různé oblasti v rámci dopravy a logistiky, a to jak na vnitrostátní, tak na mezinárodní úrovni. Nabízíte služby v oblasti kamionové dopravy, specializované přepravy vozidel a také skladování zboží a vozidel na zabezpečených a zpevněných plochách.

Dále se společnosti věnují prodeji nových užitkových a nákladních vozidel, speciálních nástaveb a přívěsů, a také provozují autorizované servisní centra pro výrobce vozidel speciálních nástaveb a příslušenství nákladních vozidel.

Skupina Statominvest také vlastní, spravuje a rozvíjí průmyslové areály na území ČR a plánuje výstavbu nových skladových hal ve Středočeském a Libereckém kraji. To znamená, že se také zabýváte realitní činností.

Celkově tedy skupina Statom invest nabízí komplexní služby v oblasti dopravy a logistiky, a to jak v oblasti přepravy zboží a vozidel, tak v oblasti prodeje a servisu dopravní techniky a správy průmyslových areálů.