Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

WebWebová aplikace

Vrabec a Vrabec s.r.o.

Vrabec a Vrabec webové stránky velkoobchodníka spojovacím materiálem v ČR s 10 prodejnami a dlouhou historií své úspěšné činnosti.

Dotaz k projektu *
E-mail *
Váš dotaz
Vrabec a Vrabec nové webové stránky

O projektu

Vytvořili jsme webovou prezentaci renomované společnosti Vrabec a Vrabec, s.r.o. velkoobchodníkovi spojovacím materiálem s působností po celé ČR a 10 prodejnami. V rámci návrhu nové www prezentace jsme vycházeli ze základní barevnosti používané společností Vrabec a Vrabec s.r.o. už mnoho let. Jelikož se jedná o ryze technickou společnost prodávající spojovací materiál, chtěli jsme do webové prezentace zakomponovat i prvky, které budou designové a budou vyvolávat emoce. Video je tím ideálním prvkem, který osvěží technický web plný strojařiny. Webové stránky jsou v rámci představení sortimentu propojeny se samostatným e-shopem, a tak se zájemce o konkrétní produkty dostane velice rychle k informacím a produktům, které hledal. Samostatnou částí je představení prodejen společnosti Vrabec a Vrabec s.r.o.. Už jen prvek představující sílu společnosti, který jsme zakomponovali do mapy ČR a umístili před úvodní video, říká návštěvníkům webu "jsme tu a jsme velcí a úspěšní". Následné představení 10 samostatných prodejen s jejich detaily je důležité pro představení v regionech. V neposlední řadě jsem provedli celkové nastavení responzivních funkcí pro správné zobrazení na mobilních telefonech a tabletech. Pro mobil děláme klientům ještě drobnou praktickou úpravu, kdy do záhlaví prezentace umístíme tlačítka pro volání a navigaci. To každý zákazník ocení, když nemusí hledat stránku kontaktů a může jedním kliknutím vytočit číslo nebo zapnout navigaci pro správný směr.

Chtěli byste s námi také spolupracovat?
Neváhejte nás kontaktovat!

O klientovi

Vrabec a Vrabec s.r.o. působí v oblasti prodeje spojovacího materiálu už od roku 1995, nejprve jako soukromé rodinné sdružení bratrů Lubomíra a Milana Vrabcových, od roku 2002 potom jako obchodní společnost. Pružné rozšiřování sortimentu a poskytování nadstandardních obchodních služeb umožňuje prodávat v současné době spojovací materiál několika tisícům zákazníků. Vrabec a Vrabec s.r.o. je firmou zaměřenou na obchod spojovacím materiálem. Ve snaze trvale uspokojovat požadavky našich zákazníků na kvalitu produktů i služeb a ve snaze ochránit životní prostředí i zdraví zaměstnanců budujeme efektivní integrovaný systém řízení s uplatněním zásad moderního managementu a oborových mezinárodních norem.