Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

WebWebová aplikace

Vrabec a Vrabec s.r.o.

Vrabec a Vrabec webové stránky velkoobchodníka spojovacím materiálem v ČR s 10 prodejnami a dlouhou historií své úspěšné činnosti.

Vrabec a Vrabec nové webové stránky

O projektu

Vytvořili jsme webovou prezentaci renomované společnosti Vrabec a Vrabec, s.r.o. velkoobchodníkovi spojovacím materiálem s působností po celé ČR a 10 prodejnami. V rámci návrhu nové www prezentace jsme vycházeli ze základní barevnosti používané společností Vrabec a Vrabec s.r.o. už mnoho let. Jelikož se jedná o ryze technickou společnost prodávající spojovací materiál, chtěli jsme do webové prezentace zakomponovat i prvky, které budou designové a budou vyvolávat emoce. Video je tím ideálním prvkem, který osvěží technický web plný strojařiny. Webové stránky jsou v rámci představení sortimentu propojeny se samostatným e-shopem, a tak se zájemce o konkrétní produkty dostane velice rychle k informacím a produktům, které hledal. Samostatnou částí je představení prodejen společnosti Vrabec a Vrabec s.r.o.. Už jen prvek představující sílu společnosti, který jsme zakomponovali do mapy ČR a umístili před úvodní video, říká návštěvníkům webu "jsme tu a jsme velcí a úspěšní". Následné představení 10 samostatných prodejen s jejich detaily je důležité pro představení v regionech. V neposlední řadě jsem provedli celkové nastavení responzivních funkcí pro správné zobrazení na mobilních telefonech a tabletech. Pro mobil děláme klientům ještě drobnou praktickou úpravu, kdy do záhlaví prezentace umístíme tlačítka pro volání a navigaci. To každý zákazník ocení, když nemusí hledat stránku kontaktů a může jedním kliknutím vytočit číslo nebo zapnout navigaci pro správný směr.

Chtěli byste s námi také spolupracovat?
Neváhejte nás kontaktovat!

O klientovi

Vrabec a Vrabec s.r.o. působí v oblasti prodeje spojovacího materiálu už od roku 1995, nejprve jako soukromé rodinné sdružení bratrů Lubomíra a Milana Vrabcových, od roku 2002 potom jako obchodní společnost. Pružné rozšiřování sortimentu a poskytování nadstandardních obchodních služeb umožňuje prodávat v současné době spojovací materiál několika tisícům zákazníků. Vrabec a Vrabec s.r.o. je firmou zaměřenou na obchod spojovacím materiálem. Ve snaze trvale uspokojovat požadavky našich zákazníků na kvalitu produktů i služeb a ve snaze ochránit životní prostředí i zdraví zaměstnanců budujeme efektivní integrovaný systém řízení s uplatněním zásad moderního managementu a oborových mezinárodních norem.