Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Web

Vila Tess

Vytvořili jsme webové stránky Vila Tess, nabízející zajímavé ubytování a další služby v Lázních Libveda v srdci Jizerských hor. Webové stránky nabízí i možnost online rezervace.

O projektu

Majitelé Vila Tess potřebovali vytvořit zajímavou webovou prezentaci pro nabídku ubytování a poskytování dalších služeb. Vytvořili jsme webové stránky, které kromě představení Vila Tess, galerie exteriéru i interiéru, kontaktních údajů, nabízí i online rezervaci. Rezervace je řešena systémem online formulářů, kde lze jednoduše zadat požadavek a majitel následně prověří termín a zašle schválení rezervace.  

Chtěli byste s námi také spolupracovat?
Neváhejte nás kontaktovat!

O klientovi

Prostorná vila se nachází v centru obce Lázně Libverda, od samotných lázní je vzdálena jen cca 100 m. Ubytování je vhodné pro větší skupiny, lůžek ve vile je 20, plus je možnost přistýlky pro další dvě osoby. 

Na půl cesty od vily směrem k lázním je malý, dobře zásobený obchůdek, v těsném sousedství hospůdka s výbornou českou kuchyní a příjemnou obsluhou. Další kavárny a restaurace najdete v blízkém okolí. Naproti vile je udržovaný park s lavičkami, o kousek dál dětské hřiště.

Součástí vily je dvůr, kde je možné parkování pro dvě auta, zruční řidiči zde umístí i auta tři. V hezkém počasí je možné využít letní prostornou terasu o rozloze 70m² s pohodlným zahradním nábytkem, markýzami, slunečníky a grilem.

Vila vám nabídne kompletně zařízenou kuchyň s myčkou, mikrovlnkou, indukčním varnou deskou, troubou, prostornou ledničkou a spíží. Chutnat vám jistě bude v příjemně zařízené a prostorné jídelně, kde máte k dispozici i televizi a wi-fi připojení.