Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Web

Kosmetika Nike

Webové stránky kosmetického salónu Kosmetika Niké v Liberci nabízí celou řadu zajímavých služeb. Nový kosmetický salon Kosmetika Niké najdete v Bezručově ulici  148/10 v Liberci – Dolním Hanychově. Webové stránky jsme vytvořili s představením nabídky, kontaktu a rezervačního formuláře.

Kosmetika Niké Liberec

O projektu

Vytvořili jsme webové stránky libereckého kosmetického salónu Kosmetika Niké Veroniky Broučkové. Webové stránky představují nabídku kosmetického salónu a nezapomněli jsme ani na možnost online rezervace pomocí jednoduchého formuláře. Webové stránky jsou responzivní, takže jsou upraveny pro zobrazení na mobilním telefonu nebo tabletu. Administrace webu je velice jednoduchá pomocí redakčního systému Joomla s chytrým editorem obsahu (texty, obrázky, dokumenty, formuláře). Jako součást realizace webové prezentace jsme řešili i optimalizaci obsahu pro vyhledávače a co nejvýhodnější umístění ve vyhledávání.

Chtěli byste s námi také spolupracovat?
Neváhejte nás kontaktovat!

O klientovi

Vítám Vás v nově otevřeném salonu Niké, který se nachází v Liberci. Mé jméno je Veronika Broučková a splnila jsem si dlouholetý sen, otevřít si vlastní kosmetický salon, ve kterém budu klást důraz na poskytnutí té nejlepší péče. Díky mým nasbíraným zkušenostem Vám mohu nabídnout profesionální kosmetická ošetření, která Vám po pečlivé diagnostice, poskládám na míru tak, jak to Vaše pleť potřebuje. Dále Vám mohu nabídnout služby Permanentního make-upu, který je v dnešní době velmi oblíbený, provádí se především z estetických důvodů za účelem zvýraznění nebo vymodelování daných partií v obličeji.