Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

WebWebová aplikace

Hotýlek Na Mýtě

Webové stránky Hotýlek Na Mýtě představují útulný hotel na kraji Harrachova a jeho služby. V rámci webu si mohou zájemci prohlédnout interiér hotelů pokojů nebo si rezervovat obytování pomocí online formuláře.

O projektu

V rámci návrhu webových stránek pro Hotýlek Na Mýtě jsme po konzultaci s provozovatelem hotelu navrhli řešit v rámci webové prezentace hned několik věcí najednou. Hlavní je aby web zaujal svým vzhledem a návštěvník měl tak zájem se dozvědět další informace o nabídce hotýlku. A že toho má co nabídnout. Nejen krásnou okolní přírodu s možnostím vyžití v létě i v zimě, ale i útulné ubytování s hotelovou restaurací, prostornou terasou a zajímavým zázemím pro děti s bezpečným hřištěm. Pro zájemce o ubytování jsme připravili jednoduché online formuláře rezervace. V rámci webu může hoteliér také psát aktuality, nabídky a akce, které budou v hotýlku probíhat. Zájemcům o chutné a přitom dostupné stravování nabízí webová prezentace Hotýlek Na Mýtě i aktuální jídelní lístek, který si může provozovatel jednoduše aktualizovat sám, tak jako každou stránku webu. V rámci služby Web7 system lze aktualizovat textový obsah, fotografie i strukturu jednotlivých stránek, a to stejně jako přidávat obsah nový, texty, obrázky i videa. Velkou výhodou služby Web7 system jsou i její automatické funkce, které se starají o velikosti jednotlivých fotografií a řeší SEO prvky mnohem přívětivěji než ostatní. 

Chtěli byste s námi také spolupracovat?
Neváhejte nás kontaktovat!

O klientovi

Na soutoku řeky Jizery a Mumlavy se nachází malebná chalupka, roubenka s příjemnou prostornou terasou a prostorem pro děti za chaloupkou.