Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

WebWebová aplikace

Hotýlek Na Mýtě

Webové stránky Hotýlek Na Mýtě představují útulný hotel na kraji Harrachova a jeho služby. V rámci webu si mohou zájemci prohlédnout interiér hotelů pokojů nebo si rezervovat obytování pomocí online formuláře.

Dotaz k projektu *
E-mail *
Váš dotaz

O projektu

V rámci návrhu webových stránek pro Hotýlek Na Mýtě jsme po konzultaci s provozovatelem hotelu navrhli řešit v rámci webové prezentace hned několik věcí najednou. Hlavní je aby web zaujal svým vzhledem a návštěvník měl tak zájem se dozvědět další informace o nabídce hotýlku. A že toho má co nabídnout. Nejen krásnou okolní přírodu s možnostím vyžití v létě i v zimě, ale i útulné ubytování s hotelovou restaurací, prostornou terasou a zajímavým zázemím pro děti s bezpečným hřištěm. Pro zájemce o ubytování jsme připravili jednoduché online formuláře rezervace. V rámci webu může hoteliér také psát aktuality, nabídky a akce, které budou v hotýlku probíhat. Zájemcům o chutné a přitom dostupné stravování nabízí webová prezentace Hotýlek Na Mýtě i aktuální jídelní lístek, který si může provozovatel jednoduše aktualizovat sám, tak jako každou stránku webu. V rámci služby Web7 system lze aktualizovat textový obsah, fotografie i strukturu jednotlivých stránek, a to stejně jako přidávat obsah nový, texty, obrázky i videa. Velkou výhodou služby Web7 system jsou i její automatické funkce, které se starají o velikosti jednotlivých fotografií a řeší SEO prvky mnohem přívětivěji než ostatní. 

Chtěli byste s námi také spolupracovat?
Neváhejte nás kontaktovat!

O klientovi

Na soutoku řeky Jizery a Mumlavy se nachází malebná chalupka, roubenka s příjemnou prostornou terasou a prostorem pro děti za chaloupkou.