Web i na mobilu

Dnes už více jak polovina návštěvníků vašeho webu prohlíží jeho stránky na mobilu. Web musí být responzivní, tzn. musí mít upravený obsah pro zobrazení na mobilu.

Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

Web

Farypizza Liberec

Vytvořili jsme webové stránky oblíbené liberecké pizzerie Farypizza.

Farypizza Liberec

O projektu

Navrhli a vytvořili jsme nové webové stránky pro pizzerii Farypizza, která je mezi zákazníky v Liberci a okolí velmi populární. Stránky jsou zaměřené na prezentaci nabídky pizzerie a umožňují zákazníkům objednání přes online systém. Projekt byl realizován v roce 2023.

Chtěli byste s námi také spolupracovat?
Neváhejte nás kontaktovat!

O klientovi

Farypizza Liberec - chuť Itálie i z pohodlí domova

Tato pizzerie, která patří mezi nejznámější a nejoblíbenější v Liberci a okolí, nabízí široký výběr kvalitních pizz s nejrůznějšími ingrediencemi a poskytuje svým zákazníkům i možnost objednávat si jídlo online a nechat si ho doručit až domů.

Jedním z hlavních lákadel Farypizza jsou samozřejmě kvalitní pizzy s nejrůznějšími ingrediencemi a originálními kombinacemi chutí. Na nabídce najdete nejen klasické varianty, jako Margherita, Capricciosa nebo Salame, ale také netradiční kombinace jako například pizza s krevetami nebo s lososem. Farypizza si kladě velký důraz na kvalitu použitých surovin a na výrobu pizz s použitím čerstvých a kvalitních ingrediencí.

Pro ty, kteří chtějí vychutnat si své oblíbené jídlo doma, nabízí Farypizza možnost online objednání. Stačí jen navštívit webové stránky pizzerie, vybrat si z nabídky své oblíbené jídlo a potvrdit objednávku. Pokud si objednáte nad 500 Kč, doručení vám bude zdarma.

Rozvoz objednávek Farypizza zajišťuje po celém Liberci a okolí. Zákazníci tak mohou vychutnat si své oblíbené jídlo i v pohodlí domova, aniž by museli opustit svůj dům. Rozvoz je zajišťován rychle a spolehlivě, aby si zákazníci mohli vychutnat si svou pizzu co nejdříve.