Webové stránky

Moderní webové stránky s administrací pro editaci obsahu.

Eshopy

Tvorba moderních eshopů na míru, které skvěle prodávají.

Aplikace

Mobilní a webové aplikace na míru podle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám!

web7 system

Často kladené otázky

Začínáme

Pokud máte zájem o Web7 System, vyplňte registrační formulář. Do 24 hodin Vám vytvoříme projekt na testovací doméně. Po dokončení prací nám dáte vědět a my Vás obratem provedeme spuštěním webových stránek na Vaší doméně.

Nemusíte. Web7 System funguje čistě ve Vašem prohlížeči. Díky tomu se ke správě svého webu dostanete pohodlně odkudkoliv.

Doménu mít koupenou nemusíte. Novou doménu pro Vás můžeme zaregistrovat. Pokud už doménu máte, zajistíme její přenastavení, aby fungovala s novou webovou prezentací.

Doména 1. řádu nemusí být .cz. Web7 System může fungovat na jakékoliv národní doméně jako jsou např. .eu .sk nebo nadnárodní .com .net .info. Pokud potřebujete takovou doménu zaregistrovat, můžete se na nás obrátit.

Ceník

Na aktuální cenu se můžete podívat na stránce Ceník, kde prosím vyplňte poptávkový formulář a cenovou nabídku Vám zašleme obratem.

V současné době nabízíme měsíční a roční interval. V případě roční platby poskytujeme zvýhodněnou cenu.

Ano. Součástí měsíčního/ročního poplatku je i hosting, bezpečnostní certifikát webu ssl, zálohování, atp. pro Váš web + 1GB pro Vaši emailovou schránku.

Web7 System můžete platit i ročně za zvýhodněnou cenu. Více informací o aktuálních cenách a tarifech naleznete na stránce Ceník.

V ceně jsou všechny funkcionality Web7 System, pravidelné aktualizace, hosting a technická podpora. V případě roční platby i přidání obsahu viz stránka Ceník.

Pokud máte zájem o agenturní účet, kontaktujte nás prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na +420 602 22 33 22

Funkce

Ve Web7 System najdete administraci pro vytváření jednotlivých stránek, blogu, portfolia, prezentace hotelových pokojů, nebo jednoduchého eshopu.

 

Systém pro vytváření struktury webu obsahuje na 170 předefinovaných sekcí, nebo si můžete vytvořit svoje vlastní. K vytváření webu Vám pomůže i velké množství elementů (jako jsou tlačítka, formuláře, obrázky, galerie, videa, vyskakovací okna, tlačítka sociálních sítí, odpočty, grafy, mapy, atd...).

Seznam jednotlivých funkcí s popisem najdete na stránce Funkce systému.

Web7 System se neustále rozšiřuje o nové funkce. Není ale možný zásah třetí strany.

Ano. Web7 System podporuje tolik jazykových mutací, kolik budete chtít. Vše na jedné doméně se skvělou provázaností jednotlivých verzí webu.

Čeština, angličtina, katalánština, jednoduchá čínština, francouzština, němčina, maďarština, italština, polština, brazilská portugalština, ruština, španělština

Ano. Přístup do administrace může mít více uživatelů s vlastními přístupovými údaji. 

Technické dotazy

Ne. Tuto možnost neposkytujeme z důvodu toho, že bychom nemohli zaručit bezproblémový chod našeho systému.

Ano. V případě potřeby je možné změnit doménu. Na původní doméně již Web7 System nebude dostupný, pokud si neobjednáte nový tarif.

Ano. Poskytujeme šifrování ke všem doménám.

Všechny weby pravidelně zálohujeme a zálohy uchováváme. V případě naší chyby je obnovení ze zálohy zdarma.

Šablony a vzhled webu

Nemusíte. Celý web si můžete postavit od nuly tak, jak si to představujete.

Každá šablona má v sobě ukázková data, která si upravíte podle sebe. Pokud se Vám nebude líbit nějaká sekce, můžete ji smazat, nebo naopak přidat jinou z více než 170 připravených bloků.

Úplně vše. Texty, obrázky, barvy, rozložení sekcí, přidat/odebrat stránky, nebo sekce. Naše šablony můžete použít jako hotový web, nebo pouze jako základ pro vaši kreativitu.

Šablonu v průběhu vyměnit za jinou nemůžete. Můžete si ale upravit stávající.

Ano. Všechny naše šablony jsou plně responzivní a budou se skvěle zobrazovat jak na počítačích, tak na tabletech a telefonech.

web7 system

Založte si vlastní projekt pro svoje nové webové stránky