fbpx

Loading color scheme

Web, který roste s Vámi!

Přicházíme za Vámi s novým projektem tvorby webových stránek pro všechny s názvem WEB, KTERÝ ROSTE S VÁMI! Tento projekt vám poskytuje výběr tvorby webových stránek v objemu, který si sami vyberete a s tím souvisí i potřebná investice. Přitom následně můžete web rozšiřovat po stránce obsahu, přidávat novou funkčnost redakčnímu systému nebo přecházet do vyšší verze s tím, že doplácíte jen rozdíl v ceně.

A co by tedy bylo právě pro Vás zajímavé?

Ke všem nabízeným variatám dodáváme naši podporu a pomoc, kdykoli to budete potřebovat. Pokud budete chtít používat redakční systém sami co nejvíce, vždy k tvorbě poskytujeme zaškolení (i když je obsluha velice intuitivní a nebude vám dělat problémy).

Web UDĚLÁME SI SAMI ... za 3.000

Pokud jste živnostník nebo začínající firma, můžete si tak vybrat web s redakčním systémem, do kterého si následně jednoduše doplníte informace sami. Redakční systém nabízí jedinečnou možnost tvorby nebo editace obsahu přímo ve stránce, kdy není potřeba žádné složité programování nebo učení se ovládání administrace.

Je to opravdu jednoduché.

Web STAČÍ MALÝ ... za 6.000

Jestliže si nechcete informace do webové stránky zadávat sami a raději to necháte na nás (třeba jen do začátku) a stačí vám jen základní informace na jednostránkovém webu (o nás, kontakt s mapou, nabízíme), je tato startovní verze ideálním začátkem. Přitom si už můžete rozšiřovat funkčnost redakčního systému nebo doplňovat další obsah.

Malý, ale moderní web.

Web ROSTEME ... je za 15.000

Webová prezentace s už rozsáhlejším obsahem informací o Vás a nabídce vašich produktů a služeb. Tuto verzi ocení každá firma, které postačí kolem 5 stránek obsahu s tím, že si může vybrat z doplňkových rozšíření praktických funkcí redakčního systému. Jsme přitom neustále k dispozici vašim dotazů a pro případné řešení vaši požadavků.

Webové stránky, které už něco řeknou.

Web JSME VELCÍ ... za 25.000

Velké společnosti, střední ale i malé firmy, které potřebují více prostoru na prezentování sebe, svých služeb a nabízených produktů, vyberou tuto výhodnou verzi. Redakční systém a celá řada doplňkových funkcí, za které si u předchozích verzí musíte připlatit, jsou zde už v základu. Navíc se obsahově můžete rozepsat a zadat nám cca 12 stránek obsahu, který zakomponujeme do webové stránky, a protože v redakčním systému nemáte omezení, můžete si další obsah doplňovat sami, jak budete potřebovat. Přitom jsme Vám stále nápomocni jak radou, tak případný zpracováním vašich požadavků.

Atraktivní a moderní web, kterým trumfnete konkurenta.

Všechny další informace Vám rádi poskytneme na základě vaší nezávazné poptávky nebo kontaktu, příapdně se můžete podívat na stránku aktuálního ceníku.

Využijte naši nabídku, rozhodně nebudete litovat a nový web Vám přivede mnoho nových zákazníků.

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, nemusíte mít starost jak odejít od původního webmastera a umístění webu (webhosting).

O vše se postaráme my.

 

analyza webu zdarma

Využíjte naši aktuální nabídku na

Analýzu vašeho webu zdarma

Analyzovat můj web