Loading color scheme

Video na webu přitahuje

Pokud je potřeba představit nějakou firmu, produkt nebo službu opravdu atraktivně, je v dnešní době nutné použít video. Většina klientů ale žádné prezentační video nemá.

Video modul

Pak lze video do webové prezentace umístit formou speciálního modulu, který dokáže přehrávat videa z Youtube. Jakákoli videa z Youtube! Tzn. že si stačí vybrat např. video představující produkt vašeho dodavatele a vybrat si časový úsek videa, který bude videosmyčkou a bude se přehrávat na webových stránkách stále dokola.

A takhle nějak to může vypadat i na stránkách vaší webové prezentace.

Vytvoření vlastního videa

Pro zájemce, kteří to myslí se svou prezentací opravdu vážně, je vytvoření videoprezentace nutností. A není nutné kvůli tomu povolat filmařský tým na statisíce, ale stačí k tomu několik fotografií nebo videozáběrů pořízených mobilním telefonem. A takové podklady může mít každá firmy, společnost i živnostník a finančně takové vlastní video nikoho nezrujnuje. Realizace může být cca do jednoho týdne od předání všech podkladů a odsouhlasení scénáře, který připravíme.

Zde se podívejte, jak může vypadat videoprezentace vytvořená pro mezinárodní výstavu a prezentaci společnosti.

A takto může vypadat video prezentace s animovaným obsahem pro představení služby nebo produktu. Taková animovaná videa jsou na realizaci náročnější, ale jejich použití je pak velice efektivní.

analyza webu zdarma

Využíjte naši aktuální nabídku na

Analýzu vašeho webu zdarma

Analyzovat můj web

analyza webu zdarma

Využíjte naši aktuální nabídku na

Kontrolu vašeho webu zdarma

Analyzovat můj web